Jump to content

Ciji su ovo biseri/brisevi?


Drug Crni

Recommended Posts

Kazem,nista za cuditi se ovde ^ jer su desnicari nekako najcesce i avaksi ili su im stavovi po pitanju vakcinacije vrlo bliski.

No,da mi pogledamo jednog lekara koji je u televizijskom gostovanju vise puta uhvacen u lazi. To ga naravno nije sprecilo da nastavi.
 


 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dokle to ide, strasno.

 

Spoiler

Знате која им је најновија фора?

Жене дођу на ултразвук да виде како беба напредује у првом тромесечју, лекари им кажу да је дете умрло јер ''не виде срчану радњу''.

А срчане радње има. Али они кажу да НЕМА!

Мајка у плач, а они је ухвате на блиц и терају да иде у болницу

да јој састружу материцу да се ''ослободи мртвог плода'' што пре и ако им жена поверује и послуша их, абортира здраво и живо дете које је желела.

То је данас масовна појава широм света о којој читам на Фејсбук страницама мајки које расправљају о том проблему.

Тога има и у Србији много у последње време.

Масовно женама на ултразвучном прегледу говоре да им је плод у утроби мртав иако је плод жив да би им убили децу и да не би више рађале.

Што даље од тестова, што даље од доктора, што даље од болница.

Не верујте им ништа, али баш ништа што вам кажу!

Маса је лажних дијагноза и рака, све што добијете црно на бело, проверите бар на три различита места па доносите закључке. Често ствари нису онакве какве вам они представљају.

А шта сам случајева чула од својих другарица које су радиле тестове у трудноћи који су им наводно показали да су деца коју носе деца са неком генетском ''грешком''.... Да ће се родити болесна, фалична и савети да их абортирају.

Имам другарицу која је за сва три сина добила ту дијагнозу и сва три сина која је родила су били здрави, прави дечаци.

Срела сам трудну девојку која ми је причала да је добила такве резултате тестова и двоумила се да ли да абортира дете. Саветовала сам је да не абортира, да је дете вероватно здраво и да ће бити срећна са њим. Девојка је пролазила кроз велики стрес и код куће од стране родбине која је то сазнала и вршила на њу притисак да абортира и од стране лекара који јој је то рекао и исто је терао на абортус.

Силно сам се обрадовала када сам је видела након пола године и када ми је рекла да је дете које је родила сасвим здраво!

Наравоученије, депопулација се спроводи већ деценијама на врло креативне начине. Не верујте им ништа, не тестирајте се, живите што природније и трудите се да им не паднете шака.

Ако већ морате да идете по неку дијагнозу, све што кажу узмите са резервом и проверите бар три пута на различитим местима.

 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Naleti mi na fejs ovaj post od ove grupe (kao mozda ste zainteresovani :classic_biggrin: u stvari zasto da ne, ovakve bisere je tesko naci)

10.000 Crnogoraca na fb  · Join  (Grupi fali jos 6 tisuca, pa pomozite ko hoce)

Crnogorska pravoslavna crkva  

 

Mlada ukrajinska dobrovoljka, Ljudmila, danas je zarobila kod Mariupolja ruskog general majora Sergeja Ovcinjikova :s_w:

 

276045221_134519829121335_27521282275804

 

General izgleda nije imao izbora, morao je da se preda :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Amigo said:

Naleti mi na fejs ovaj post od ove grupe (kao mozda ste zainteresovani :classic_biggrin: u stvari zasto da ne, ovakve bisere je tesko naci)

10.000 Crnogoraca na fb  · Join  (Grupi fali jos 6 tisuca, pa pomozite ko hoce)

Crnogorska pravoslavna crkva  

 

Mlada ukrajinska dobrovoljka, Ljudmila, danas je zarobila kod Mariupolja ruskog general majora Sergeja Ovcinjikova :s_w:

 

276045221_134519829121335_27521282275804

 

General izgleda nije imao izbora, morao je da se preda :lol_2:

:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...