Jump to content

C liga NBA fantasy 2021/2022


Lmx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dosadašni rezultati u PO

 

1/4 Finale:

Kinder Surprise 2-10-1 Upswing Eagles

Team Šelić 7-4-2 Blue Pockets

Dubocica Nisu to igraci 5-7-1 Team Josif

Team Shone 5-7-1 Echo 419

 

1/2 Finale:

Team Šelić 5-6-2 Upswing Eagles

Team Josif 4-9-0 Echo 419

 

Koliko sam razumeo, u B ligu smo se kao finalisti plasirali @mr clutch i ja, a ostale čekaju odustajanje nekoga iz B lige. Srećno u finalu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pred početak sezone nije bio nikakav dogovor koliko takmičara ulazi u b ligu. Po meni bi bilo ok da u viši rang ulaze finalisti plus prvi u regularci. Takva su pravila bila u višim ligama kad sam učestvovao. Obrni, okreni @Arnajevac I ja ulazimo u viši rang jer smo to zaslužili svojim učinkom u regularci i PO.

 

Rivalu prepuštam ulogu favorita jer teško da ću moći parirati u skoku i dd učinku bez Dejvisa i Nurka. U regularci je bilo 1:1 I pobednik će definitivno biti najjači igrač u ligi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako finale 2 najbolje ekipe u ligi. Biće zanimljivo, mislim da bi tebi prevagu mogao da donese Kajri koji se skroz vratio, dok meni Simmons koji je bio u sličnoj situaciji nije nikada ni zaigrao. I mala ispravka, u regularnoj sam jednom ja dobio i jednom je bilo nerešeno 😄

Link to comment
Share on other sites

Finale:

 

Echo 419 7-6-0 Upswing Eagles

 

Echo 419 🏆

 

Moglo bi se reći da je bilo zanimljivo finale, na kraju nam je obojici ostao po jedan TD na klupi - meni Quickley, tebi Pokuševski. Čestitke na odličnoj sezoni @mr clutch, vidimo se u B ligi.

 

Na kraju krajevu u debitantskoj sezoni osvajam titulu i time sam veoma zadovoljan, u ovakvom formatu od 12 ekipa gde je svako mogao da dobije svakoga, uspeo sam da napravim ekipu koja u svakoj nedelji ide na makar 7 kategorija.

 

Što se tiče same lige, moram da kažem da je u isto vreme bila i zanimljiva i nezanimljiva, svi su imali dobre ekipe, ali nije bilo prostora za puno "znanja" što se kaže. Na kraju su i odlučili FA, gde je bilo vrhunskih igrača. Sledeće godine očekujem mnogo zanimljiviju ligu sa 20 ekipa i napad na A ligu.

 

Pozdrav svima!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...