Jump to content

C liga NBA fantasy 2021/2022


Lmx

Recommended Posts

1 hour ago, Lmx said:

 

da pomerimo od 23?

Neugodno je sada promeniti na dan pre drafta, jer treba svi/vecina da se sloze i na vreme jave. Meni licno ne bih pretsavljao problem.

 

37 minutes ago, leki bg said:

Ja sam za. Ali ako je vecina za 22h, snaci cu se.. dacu sinu..izabrace D'Loa u 1.rundi

Ako ostane 22h imas edit pre draft strategy gde podesavas rating igraca na osnovu kojeg ce ti se odviti auto pick. Jos bolja opcija ti je aplikacija za fon, gde imas player queue (Bora bi ti najbolje objasnio kako se koristi 🙂) opciju gde postavljas igrace po redosledu po kojem bi ih birao i autopick ti ga odabira u slucaju da ne stignes da odaberes.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mr clutch said:

Neugodno je sada promeniti na dan pre drafta, jer treba svi/vecina da se sloze i na vreme jave. Meni licno ne bih pretsavljao problem.

 

Ako ostane 22h imas edit pre draft strategy gde podesavas rating igraca na osnovu kojeg ce ti se odviti auto pick. Jos bolja opcija ti je aplikacija za fon, gde imas player queue (Bora bi ti najbolje objasnio kako se koristi 🙂

No worries. Vrv cu gledati tekmu od kuce. 10pm it is.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lmx said:

 

 

Hoces da se menjamo

Moze ako das dva nezasticena pika prve runde za '23 i '24

 

Zezam se. U C ligi nije toliko ni lose imati poslednjeg pika jer nas ima samo 12, a u sledecoj rundi imas i 13-og. Moze da se napravi kvalitetan tim.

Link to comment
Share on other sites

Lilard, Holiday, Garland

Wigins, Brooks, Trent Jr.

Anunoby

Collins, J. Jackson Jr., P.J. Washinghton

Vucevic, Plumlee

 

Moralo je bolje na sg

Vigins kocka

Moguc neki trejd, ima mesa na PF

Edited by Lmx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...