Jump to content

Rafael Nadal


wwww

Recommended Posts

Obrnuo Rafa igricu, nema sta… samo na jednom GS je dostigao “nedostizni” rekord Samprasa :Hail:

IMO, najvece sportsko dostignuce ikada… mada ima i Joey Chestnut 14 titula u Njukorku i napada 15 ove godine 😄 

 

 

 


Danas je jedino falilo da na kraju govora, dok se zahvaljivao publici, samo dodao i

“Ne postoji bolje mesto i prilika da odigram svoj poslednji mec u karijeri… merci beaucoup” *mic drop 

i da ode u penziju na najlegendarniji nacin.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znas ti na sta sam ja mislio 😂

 

Ako je vama u redu da lik jedne nedelje sepa i ne oslanja se na nogu a druge trci 15 sati, onda zalim slucaj.

Covek sad vec otvoreno laze i maze, cak i botovski mediji i po koji lekar/sportista daju oprecne izjave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije u tome stvar, mada je pitanje koliko je u redu da se takvi postovi štancuju na fan temi, ima gomila drugih tema gde se piše i o dopingu i o licemerju i sve ostale varijacije na temu. Ali fino bi bilo da ostanemo u nekim minimalnim granicama dobrog ukusa na ovom pdfu i da preskočimo uvlačenje ostatka Nadalove familije koja nije Toni u sopstvene frustracije. Da se ovako nešto piše na Novakovoj temi, digao bi se džumbus u roku od odmah.

Ne valja se toliko nervirati oko sporta, nije zdravo. Kamo sreće da nemamo većih problema u svetu danas od toga ko će završiti sa najviše slemova :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, alcesta said:

Nije u tome stvar, mada je pitanje koliko je u redu da se takvi postovi štancuju na fan temi, ima gomila drugih tema gde se piše i o dopingu i o licemerju i sve ostale varijacije na temu. Ali fino bi bilo da ostanemo u nekim minimalnim granicama dobrog ukusa na ovom pdfu i da preskočimo uvlačenje ostatka Nadalove familije koja nije Toni u sopstvene frustracije. Da se ovako nešto piše na Novakovoj temi, digao bi se džumbus u roku od odmah.

Ne valja se toliko nervirati oko sporta, nije zdravo. Kamo sreće da nemamo većih problema u svetu danas od toga ko će završiti sa najviše slemova :classic_sad:

Jel ti to meni delis dijagnoze?

 

Drugo, ja nemam nista protiv pisanja o novaku na razlicite nacine.

Evo vidim da ga neki oslovljavaju sns botom pa nisam skakao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ja imam štošta protiv pisanja o bilo kome na "različite" načine, ali očigledno to neće ništa promeniti u široj slici, samo sam mislila da si ti neko kome ima smisla to reći jer znam da nisi došao da troluješ. 

Žao mi je ako izgleda kao da delim dijagnoze ali ne znam kako drukčije da nazovem ovu generalnu atmosferu na forumu u zadnjih mesec dana, bez obzira što se sa dosta stavova slažem.

Link to comment
Share on other sites

GOAT. Samo su ga povrede sprijecile da vise neko pomisli da moze i prici njemu alii pored svega toga, naosvajao se svega i opet GOAT. Respect za Federera i Djokovica ali Rafa je Rafa.

 

Steta za ovaj W ali bice ubrzo US Open, treba se oporaviti i odmoriti. Da se uzme i 23 GS titula.

Edited by Miki28
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...