Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

48 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Jako je nezahvalno stavljati ta krupnija krila na Stepha obzirom koliko igra kroz blokove. Cak mislim da je to klasicno tracenje resursa jer tesko da ce ga ijedno krilo svijeta ma koliko defanzivno elitno bilo ispratit kako treba. Stephovu igru je u sustini i nemoguce braniti striktnim defanzivcem, citav plan igre mora biti maksimalno posvecen tome i da se svaki blok na vrijeme preuzima bez da ostavis i najmanje prostora bilo Stephu za sut bilo Greenu za razigravanje. 

 

Sto se reketa tice, Ayton mi djeluje premekan i precesto odsutan sto bi energetska bomba Dray mogao itekako iskoristiti. Uglavnom jedva cekam duel dvije ekipe koje igraju daleko najljepsu i najbolju kosarku u ligi. 

Slažem se što se tiče toga da je njega teško braniti skoro nemoguće. Kal se ove godine jako dobro kreće i kroz blokove i ima taj wing span i pokretljivost hoćeš lateralnu ili pravolinijsku. Iskreno ne znam koga bi Monty mogao staviti na Stepha a da to nije Kal. CP3 otpada , eventualno Book ali mislim da taj film nećemo gledat. Po meni će Book na Wigginsa a Chris na Poola. Ne znam za koju obranu od pick'n rolla će se odlučiti Monty. Ovo šta govoriš ima smisla jer njemu ne smiješ pustiti ni mrvicu prostora jer ima munjevit taj izbačaj. A Kal na Greenu i neće biti toliko mismatch.

Aytonu je bolje da krene igrati ozbiljnu i mušku košarku jer teško će sa ovom igrom koju sad prezentira si moći dobro naplatiti svoje usluge za naredni ugovor. I za kraj neka zaista odigraju meč jedni i drugi u skladu sa onime kako mnogi mi ovdje očekujemo da bi moglo biti. Jednu ljepoticu pa ' may the best win '

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Slažem se što se tiče toga da je njega teško braniti skoro nemoguće. Kal se ove godine jako dobro kreće i kroz blokove i ima taj wing span i pokretljivost hoćeš lateralnu ili pravolinijsku. Iskreno ne znam koga bi Monty mogao staviti na Stepha a da to nije Kal. CP3 otpada , eventualno Book ali mislim da taj film nećemo gledat. Po meni će Book na Wigginsa a Chris na Poola. Ne znam za koju obranu od pick'n rolla će se odlučiti Monty. Ovo šta govoriš ima smisla jer njemu ne smiješ pustiti ni mrvicu prostora jer ima munjevit taj izbačaj. A Kal na Greenu i neće biti toliko mismatch.

Aytonu je bolje da krene igrati ozbiljnu i mušku košarku jer teško će sa ovom igrom koju sad prezentira si moći dobro naplatiti svoje usluge za naredni ugovor. I za kraj neka zaista odigraju meč jedni i drugi u skladu sa onime kako mnogi mi ovdje očekujemo da bi moglo biti. Jednu ljepoticu pa ' may the best win '

Stef se najteže snalazi protiv neke fizičke i agresivne deny odbrane. To vrlo retko dozvoljavaju dok ne dođe PO .

Na pamet mi pada Delavedova koji ga je bio ko vola u kupusu u seriji protiv Klivlenda. Dakle neki Li Dort tip igrača je najveći problem za Stefa, a takvih nema mnogo plus da se pogode okolnosti da sudije puste malo čvršću igru.

Prevedeno na srpski da ga čuva Lazić, a da sudi Lamonika 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kapiram šta hoćeš da kažeš, ali se plašim da je baš Dort malo lošiji primer jer je njega baš raznosio kako je hteo (4:0 u direktnim duelima i 31.5 ppg na 50% šuta). Dort je više uspeha imao protiv Hardenovog stila igre, na primer, mislim i Dončića. Za Stefa je verovatno najbolja varijanta Raptors box and one, ali tu je sada problem što će to verovatno umeti da nadomeste Wiggins i Poole, ili ekstremnija varijanta sa koledža. Udovičićevu (Dellavedova) odbranu ne bih komentarisao jer je bila suluda i suštinski nedozvoljena, ali računam da je prošao tretman koji je prolazio i Džordan u ranijim plejof izdanjima dok nije dobio rispek.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro.

 

Nego, svi vidite trn u Valančjunasovom oku, a ne vidite panj u Vučevićevom. Vooooch je super, baš mi je drago što je došao u Čikago i što ima ozbiljnu ekipu. Baš dobar košarkaš i iako nije Jokić ili neka takva MVP zverina, ima tehniku koja je gotovo besprekorna. Lepo ga je gledati kada igra.

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Kapiram šta hoćeš da kažeš, ali se plašim da je baš Dort malo lošiji primer jer je njega baš raznosio kako je hteo (4:0 u direktnim duelima i 31.5 ppg na 50% šuta). Dort je više uspeha imao protiv Hardenovog stila igre, na primer, mislim i Dončića. Za Stefa je verovatno najbolja varijanta Raptors box and one, ali tu je sada problem što će to verovatno umeti da nadomeste Wiggins i Poole, ili ekstremnija varijanta sa koledža. Udovičićevu (Dellavedova) odbranu ne bih komentarisao jer je bila suluda i suštinski nedozvoljena, ali računam da je prošao tretman koji je prolazio i Džordan u ranijim plejof izdanjima dok nije dobio rispek.

 

 

Moguće, baš dugo nisam gledao Dorta pošto Oklahomu obilazim u širokom luku. Ali mislio sam na neku Pit bul varijantu i domaćinsko suđenje, to je ono što u teoriji ne prija Stefu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Pa dobro.

 

Nego, svi vidite trn u Valančjunasovom oku, a ne vidite panj u Vučevićevom. Vooooch je super, baš mi je drago što je došao u Čikago i što ima ozbiljnu ekipu. Baš dobar košarkaš i iako nije Jokić ili neka takva MVP zverina, ima tehniku koja je gotovo besprekorna. Lepo ga je gledati kada igra.

 

 

Lise ove utakmice, igrao je stvarno lose i ispod ocekivanja ali su Bullsi dobijali uglavnom na pogon Derozana i Lavinea. Onda je dobio COVID i eo se vratio prije par meceva, da ako nastavi u ovom ritmu jer ce im ovakav Vucevic trebati ako misle nesto ucinjeti u postseasonu. Nedje sam procitao da Sunsi i Bullsi najmanje sutiraju za 3 od ekipa u NBA a jedni dobise koliko 16 zaredom a ovima je ovo najbolji start sezone bas odavno.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

Aytonu je bolje da krene igrati ozbiljnu i mušku košarku jer teško će sa ovom igrom koju sad prezentira si moći dobro naplatiti svoje usluge za naredni ugovor.

 

Ne bih se bas slozio. Ejton je vec pokazao da moze da igra musku kosarku onda kada je bilo najteze i najvaznije.

Sansi su aspolutno sami krivi za nedostatak krvavih kolena.

Uostalom, ako se Sansi ne budu potrudili da ga zadrze, bice ko da ih zameni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Voriorsima se vraća Klej, plus nije isključeno da napravi neki trejd gde šalju ove mlade igrače. Ne znam zašto su uzimali ove igrače na draftu i nisu ih poslali kroz neki trejd, kad ostavljaju da trunu na klupi gde Kuminga dobija par minuta, a Mudi bukvalno ništa, nelogično.... Takođe i taj Vajsmen kada se bude vratio je veoma upitno koji će biti faktor posle veoma teške povrede, ja mislim nikakav.

 

Može i Finiks da se pojača dobro, nije da nemaju baš ništa da daju kroz trejd. 

 

Što se tiče Lejkersa, ja gajim malu dozu optimizma, jer se ipak drugačija košarka igra u plej ofu i tu bi trebalo da zavlada Bron mod uz dobro zdravlje Dejvisa, nisu baš za bacanje.

5 minutes ago, Horium said:

 

Ne bih se bas slozio. Ejton je vec pokazao da moze da igra musku kosarku onda kada je bilo najteze i najvaznije.

Sansi su aspolutno sami krivi za nedostatak krvavih kolena.

Uostalom, ako se Sansi ne budu potrudili da ga zadrze, bice ko da ih zameni.

Baš tako, ko sve dobija max ugovor, Ejton itekako zaslužuje. Za mene je on i bolji od Gobera koji je dobio čak supermaksimalni. 

 

Čovek je svoje partije pokazao u plej ofu, a i drugi igrači kažu da je jedan od najjačih u odbrani, kao recimo Jokićevo mišljenje.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Horium said:

 

Ne bih se bas slozio. Ejton je vec pokazao da moze da igra musku kosarku onda kada je bilo najteze i najvaznije.

Sansi su aspolutno sami krivi za nedostatak krvavih kolena.

Uostalom, ako se Sansi ne budu potrudili da ga zadrze, bice ko da ih zameni.

Da me se ne shvati pogrešno. Pa ja bih najradije da Ayton pokida. Ne sumnjam u to da će stajati u redu timovi za njegove usluge u nekom ludom raspletu da se ga Sunsi odreknu  Trenutno nije kalibar za max. I nije to samo i iskljucivo moje mišljenje. Evo na Sunsovom forumu puno je fanova koji slično razmišljaju. Ne znamo točno koji je razlog njegove lošije igre ove sezone. Da li vuče povredu ili da li je ovo sa neproduzivanjem ugovora ostavilo toliko traga i izazvalo  neku apatiju u njemu. Činjenica je da nije pravi. Kamo sreće da krene igrati onako kako navijači Sunsa priželjkuju i misle da je sposoban.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Gsw dobro radi sa klincima OVE GODINE, prošle ne. Naučili su lekciju sa Wisemanom i imaju potpuno drugačiju ekipu. Kuminga dobija baš onoliko minuta koliko i treba da dobije, Moody malo manje ali je manje i spreman za NBA. Kada se Wiseman vrati, verujem da će biti jako pažljivo doziran i da će učiti od Looneya i biti mu backup. A nadam se da će se videti i neki rezultati rada sa Milošem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...