Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:
 

@uini sta je ovo?

 

ne znam da li se desio neki pičvajz, pošto je tibodo elfrida trpeo sve do druge tekme plej ofa ali kemba za sada na terenu samo trice može da poubacuje, pisao sam već kada pogledam neku. 

 

ne izgleda dobro ni govor tela većine tih iskusnih igrača, randle prvi a onda i kemba i ostali.

 

da se ne ponavljam oko strateškog izbora front officea, sve sam već pisao

 

igrački gledano, quickley dobro igra, drži second unit. rose može da uđe u startnu petorku kada se oporavi od povrede. a pomaže i burks, bogdan za siromahe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Pa znam da nece, jer su tupsoni

Sta ce da dobiju ako tankuju? neki top 5 pick ili sta?

 

Pa cak i da dobiju i 1 pick na draftu sledece godine sta im to tacno znaci?

 

Da li ce taj 1 pick da promeni nesto sledece sezone? naravno da ne..cak i da tankuju, uzmu 1 pick na draftu to ne mora nista da znaci ili da promeni u narednih par godina, tad ce da bude kasno vec...jednostavno nema smisla

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 said:

@uini sta je ovo?

Odavno je on postao kesa od igraca, nije ni cudo sto su ga Seltiksi sutnuli, nazalost unistila ga je povreda kolena.

6 minutes ago, Stex said:

Sta ce da dobiju ako tankuju? neki top 5 pick ili sta?

 

Pa cak i da dobiju i 1 pick na draftu sledece godine sta im to tacno znaci?

 

Da li ce taj 1 pick da promeni nesto sledece sezone? naravno da ne..cak i da tankuju, uzmu 1 pick na draftu to ne mora nista da znaci ili da promeni u narednih par godina, tad ce da bude kasno vec...jednostavno nema smisla

 

 

 

 

Pik bi mnogo znacio za trejd.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stex said:

Sta ce da dobiju ako tankuju? neki top 5 pick ili sta?

 

Pa cak i da dobiju i 1 pick na draftu sledece godine sta im to tacno znaci?

 

Da li ce taj 1 pick da promeni nesto sledece sezone? naravno da ne..cak i da tankuju, uzmu 1 pick na draftu to ne mora nista da znaci ili da promeni u narednih par godina, tad ce da bude kasno vec...jednostavno nema smisla

 

 

 

 

Znači im što pre drafta taj recimo top 10 pik mogu da prikače na Morisa, Bartona ili tako nekog i dobiju igrača. Ili da daju gomilu Čančara koju imaju + taj pik i dobiju nekog vrednog pomena.

Edited by Milos 3.14
Uini i Dracarys brži
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sta sad znaci nije neki igrac, pa nece valjda superstara da dovedu uz dedlajn. Svakako je bolji od Crowdera koji je pocesto minus igrac u napadu. Jos kad upadne u one njegove rupcage suterske, zna da bude prosto jezivo. Jednostavno nam je zbog fleksibilnosti u napadu za najvise ambicije potreban igrac na 4 koji moze da iskreira i sam za sebe po potrebi. Cam na PF + Jae + Sariceva izlomljena telesina nisu dovoljni. Ne bi bio los ni Grant, ali svakako da je on mnogo manje realan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mr clutch said:

Je l se vraća vcrs Jokic za Miami? Bilo bi šteta da braća otkazu gostovanje i late night show za Srbende kraj malih ekrana, iako Kif neće igrati zbog usinuca vrata. 

Lajavac Batler je vec otkazao nastup

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ili Keli Olinik, mozda Begli 

haha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...