Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

On 8/7/2022 at 11:40 AM, Miki28 said:

 

 

 

 Posto su nam dostupni samo vet-minovi, Sexton i Harrel odmah ispadaju iz price. Ostali igraci su svakako svi eligible za minimalac u slucaju nemanja boljih ponuda.

 @Miki28 Koga bi uzeo sa ovog spiska ?

 

  Lamb je svakako talentovan skorer ali ga urnisase povrede, mozda bi vredelo kockati sa njim. Hasa takodje nije losa opcija, ali vec smo se napakovali centrima (Damian & Toma) ali nije lose ni njega imati kao opciju/osigurac. Kiffa bih vratio za minimalac, ali on covek prosle godine od kad ga je Jokic patosirao nije se ni pojavljivao prakticno. Sruder je no-brainer, ako zeli da se vrati za vet-min, to bi bila ozbiljna kradja. Ostali su ipak matore ispusene mustikle...  Bledso je postao pravi decline Russ za sirotinju, toliko je uzasan.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

A sad hoces, Srudera ? Nije vise njemacka prevara 😄 

Ne verujem da ce zvati Mela i Dvajta vise, treba posegnuti za Sruderom, Lambom i Hasom. 

 

 Moze da potpise lagano za vetmin gde god hoce.. Bio bi to masniji vet-min od generalnih jer on raste u skladu sa igranjem godina u ligi..  Ali sanse za to su nepostojece, uzece King jos near-50 miliona po sezoni, zna se vec koliko je skrt kad su pare u pitanju i nema sanse da da ni cent popusta. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AgroLaki said:

Jel moze Lebron posle ovog mega ugovora odmah da potpise negde za vet-min? Jel ima nekih pravila oko toga od kog momenta mozes da potpises vetmin i da li plata mora postepeno da ti opada?

Moze. Ode u GS, cisto da se osigura da Steph ne uzme vise titula od njega odnosno da se moli da Lejkersi naprave neku ekipuove sezone a da GS ne uzme b2b titule😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moze al nece, vise voli da uzme od Lakersa jos 100 Meleona nego da igra negde za vetmin i tako ozbiljno sebi narusi reputaciju/legacy. Onog trenutka kada se spusti na vet-min nivo, zavrsice karijeru. Igrac koji je nedavno postao milijarder i ima ambiciju da svoje pare ulaze i pravi bogatstvo, nece propustiti priliku da uzme jos 100 meleona dolara... na 2 sezone, kolko se pominje za taj potencijalni 2godisnji extension. Kad se pogledaju Lebronove career zarade, ovo u Lejkersima je tek ono pravo, rastuce, preko 40 milki... Mladji igraci ce stvarno imati priliku mnogo vise da zarade jer se desila eksplozija capa. Lebron je bas imao dobre ugovore sa svakim timom u svakom trenutku, nijednog trenutka se nije ponasao kao megaloman, ali u LA je resio da kad je vec uspeo da odrzi telo da igra ovako dobro ovako pozno karijeri, uzece sto vise novca jer su sada plate daleko vece... Ono sto je King zaradjivao u dobrom delu svoje karijere, sada ima 4 ili 5 igrac ekipe... 

 

 Da sam Riley, jurio bih Srudera. Lowry je precesto povredjen, Vincent ipak nije startni PG kalibar, vec solidan backup, Sruder bi imao prilike da se razigra. Uklopio bi se u Heat igru jakog difensa. Citam da hoce i da trejduje za Crowdera, sto bi bio dobar potez, Crowder je bio vazan na putu do finala i MIA i PHX-a, dobar igrac koji svojim 3D kvalitetima uvek ima mesta. Otisao im je Tucker i treba im zamena. Sta li ce Hannibal Lecter da uradi, svakako ima i Herroa kao ozbiljan trade chip. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Toliko smo zacrtali Frensisa po rostilj momentu sad, da se brzo zaboravilo mislila sam da si zensko sekvenca a covek je malo pre toga dozivao neku forumasicu da se pojavi. ;D

 

Da, ja sam bila ubeđena da je Frensis ženskog pola. 😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Sad se setih svog prvog upisa na NBA temi, to je bio jun prošle godine, kad ste svi mislili da sam uini koji vas sprda sa lažnog profila. Kako sam bila fina i umiljata, srećom ta faza nije dugo potrajala 😇

vajni na steroidima. ja bas tako zamisljam vajnija kad zadje u sezdesete.

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

During summer league in Las Vegas, one of the most well-connected team executives I speak to regularly insisted to me that, based on what he was hearing, Kevin Durant was more apt to retire than play again for the Brooklyn Nets. This was in early July. - Mark Stein

 

:classic_rolleyes:

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...