Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Sada gledam, još ima ovu sezonu zagarantovanu, pošto mu je naredna player option. Baš bukvalno, niko nije lud da ga uzme pod ovakvim okolnostima, plus što je rekao da bi završio karijeru, a najverovatnije ne bi ostao u toj ekipi gde bi bio trejdovan, već odšetao.

 

 

Nisam pratio pravila poslednje dve-tri nedelje, imaju li nevakcinisani pravo da gostuju Njujorku i Kaliforniji ako dolaze iz ekipa gde nije propisana obavezna vakcinacija?

Znam da poslednje da je Marks rekao da mogu bez problema da gostuju.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

Ko je lud da ga uzme?

Dobro pitanje ali mislim da bi postojalo trziste za njega.

 

Respect za Netse, u fazonu su ili idemo all in svi ili si out, nema 50/50. Mozda su KD i Harden mladji, zdraviji pa da se kockaju ali ne sada.

 

Bas me zanima sta ce Kyrie? Wiggins se vakcinisao kad je vidio da gubi masu para.

Simmons se vratio kad je vidio da se Fila ne sali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je podržavanje Kajrija u ovom cirkusu postalo lakmus papir za budale (ništa lično ako ga ovde neko podržava i no ofens bro jbg). Znači razumela bih da neće da se vakciniše ali želi da ode na planinu i tamo živi samačkim životom, ili da bude na bilo koji način izolovan, sve okej. Ali lik ne želi da se vakciniše ali želi da putuje Amerikom svaki drugi dan i praktično bude kliconoša u trenutku kad deli svlačionicu i još mnogo toga sa još 20ak ljudi. Baš me zanima da li ima muda da se povuče ukoliko bi ga Bruklin trejdovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo sam izanalizirao ekipu Detroita i ja mislim da bi oni stvarno mogli biti iznenađenje na čelu sa Kejdom. Ta ekipa je veoma sposobna da igra sjajnu odbranu sa postavom Hejs-Kejd-Grent-Olinik-Stjuart. Ovde će šut za 3 najviše faliti Hejsu.  Bez imalo potcenjivanja bi trebalo da se posmatra ova ekipa, pogotovo ako se Kejd smatra ultratalentom, mislim da bi mogao pokazati neki svoj deo i u ruki sezoni. Ne znam šta ih sprečava da se šibaju za plej in.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Malo sam izanalizirao ekipu Detroita i ja mislim da bi oni stvarno mogli biti iznenađenje na čelu sa Kejdom. Ta ekipa je veoma sposobna da igra sjajnu odbranu sa postavom Hejs-Kejd-Grent-Olinik-Stjuart. Ovde će šut za 3 najviše faliti Hejsu.  Bez imalo potcenjivanja bi trebalo da se posmatra ova ekipa, pogotovo ako se Kejd smatra ultratalentom, mislim da bi mogao pokazati neki svoj deo i u ruki sezoni. Ne znam šta ih sprečava da se šibaju za plej in.

Ja mislim da bi ozbiljniji Evroligaši lagano očukali Pistonse. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Apropo price o Detroitu iznenadio bih se da prebace 25 pobeda.

 

Misim da je Hayes najgori igrac u ligi 1/1, kod njih startuje. Okobo koji je izeteo iz lige je Cp3 za njega. Znaci da je Hayes vec zreo za neki Ludwisburg da igra sa Tajlerom Dardenom.

 

btw Cucavac dobio koronu, on je verovatno primio i booster dozu i to sve razlicite po Dr Sekleru.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Multiple sources with direct knowledge of Irving’s decision have told The Athletic that Irving is not anti-vaccine and that his stance is that he is upset that people are losing their jobs due to vaccine mandates. It’s a stance that Irving has explained to close teammates. To him, this is about a grander fight than the one on the court and Irving is challenging a perceived control of society and people’s livelihood, according to sources with knowledge of Irving’s mindset. It is a decision that he believes he is capable to make given his current life dynamics. “Kyrie wants to be a voice for the voiceless,” one source said.

 

ovaj se bas kvalitetno zajebava :Hail:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ponosan sam na Kajrija. :classic_love:

39 minutes ago, LordOfTerror said:

Apropo price o Detroitu iznenadio bih se da prebace 25 pobeda.

 

Misim da je Hayes najgori igrac u ligi 1/1, kod njih startuje. Okobo koji je izeteo iz lige je Cp3 za njega. Znaci da je Hayes vec zreo za neki Ludwisburg da igra sa Tajlerom Dardenom.

 

btw Cucavac dobio koronu, on je verovatno primio i booster dozu i to sve razlicite po Dr Sekleru.

Videćemo. Prošle sezone su ostvarili dvadesetak pobeda na 72 utakmice i to su istankovali na jedvite jade. Kejd ako je bar malo talenat, on će ovu ekipu odvesti u plej in. Olinik je dosta kompatibilniji sa Stjuartom i ja tu očekujem veoma moćnu odbranu u reketu. Pokušavao je trener da upari i Plamlija i Stjuarta na PF i C, ali je bio problem spejsing. Ovako Olinik i Stjuart šutiraju za 3 i spejsing im neće zadavati nikakvih problema. 

 

Ti si naveo Hejsa, koji jeste ograničen igrač u napadu, ali ume da bude pravi terijer u odbrani i ove sezone očekujem veliki iskorak, plus on je tu u petorci najmanje bitan igrač, a imaju i još jednog pleja na klupi po mom mišljenju ispod cene Kori Džozefa koji je spreman da uskoči po potrebi. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...