Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Bice ovo jedna duga i frustrirajuca sezona. Uopste se ne bih iznenadio da se opet borimo za plejof kroz plejin, a ispadanje u 1oj rundi deluje kao daleko realniji scenario od nekih vecih ambicija

A tako nam i treba kad smo raskomadali fantastican tim i doveli maloumnog, olinjalog stathunera.

Preseo ti kokain, glupi Pelinkovcu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, delgado said:

Bice ovo jedna duga i frustrirajuca sezona. Uopste se ne bih iznenadio da se opet borimo za plejof kroz plejin, a ispadanje u 1oj rundi deluje kao daleko realniji scenario od nekih vecih ambicija

A tako nam i treba kad smo raskomadali fantastican tim i doveli maloumnog, olinjalog stathunera.

Preseo ti kokain, glupi Pelinkovcu.

 

Fantastican tim je onaj koji ispada u 1 rundi?🤣🤣🤣

Polako momče, taj fantastican tim je svoje pokazao i ocena je nezadovoljavajuca a ovaj tim tek treba da odigra sezonu tako da take it easy.

57 minutes ago, Avodžobi said:

Devastirajuće zaista. Teško vreme ispred Jezeraša.

Pa i nije bas. Ako se sezona svodi na THT i Arizu onda nek batale sezonu.

Koliko znam AD i Lebron su i dalje tu, zdravi.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je bio fantastican tim, imali smo vodecu odbranu lige i bili u trci za prvo mesto overall dok je bar LeBron bio zdrav.

To sto je Obrva jebeni invalid koji se povredjuje svake druge sezone na neodredjeni period, to je druga prica, ostali igraci su odigrali kako treba da igraju i bili dostupni za plejof, svi, osim tvog precenjenog staklenjaka.

 

 Odreci se tolikog broja solidnih i iznadprosecnih nba igraca koji su se uklapali u fizionomiju timu zarad ovog TD Chasera u ozbiljnom padu je nesto sto ce me jesti cele sezone. Masina za izgubljene lopte i cigle. Govedo koje otima skokove svojim saigracima da bi dosao do besmislenih tripldablova. Jebem ti zivot bedni.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Don Radonja said:

Delgisa svu odgovornost svalio na AD-a.Samo Lebrondza da nije odgovoran za nista... 😄

Kad ne ide svi su krivi osim njega a kad se dobija on je jedini zasluzan. Dobro poznata filozofija Lebotova😀

 

Nista, da mu se dovede jos 1 Allstar, ispod bar 2 ako ne i 3 pored sebe KD i Lebron me funkcionisu. Ko da jedini oni igraju kosarku.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Naravno da je bio fantastican tim, imali smo vodecu odbranu lige i bili u trci za prvo mesto overall dok je bar LeBron bio zdrav.

To sto je Obrva jebeni invalid koji se povredjuje svake druge sezone na neodredjeni period, to je druga prica, ostali igraci su odigrali kako treba da igraju i bili dostupni za plejof, svi, osim tvog precenjenog staklenjaka.

 

 Odreci se tolikog broja solidnih i iznadprosecnih nba igraca koji su se uklapali u fizionomiju timu zarad ovog TD Chasera u ozbiljnom padu je nesto sto ce me jesti cele sezone. Masina za izgubljene lopte i cigle. Govedo koje otima skokove svojim saigracima da bi dosao do besmislenih tripldablova. Jebem ti zivot bedni.

 

Bez tog "precenjenog staklenka" tvoj miljenik bi poslednji prsten video samo na slici... Za taj Dejvisov PO Lebron treba da ga ljubi u guzicu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jel se secate kad je neko jos pre LBJovog tamperinga da AD predje u LAL  kacio nadimke igraca, pa je za Obrvu bilo: Day to Dayvis. To je i jedino sto sam zapamtio od cele liste. 😄

 

elem, sta ste ocekivali od coveka sa takvim nadimkom, Dizni titula je tacan spoj univerzuma da stari LBJ i stakleni AD mogu da osvoje titulu. U ovoj opciji sa 82 utakmice, 38 godina i problematicnog Dejvisa tesko da moze da se ocekuje nesto.

jedino ako misle da ce Ras da izvuce regularni deo i onda ga samo zamene kao da je lager, a sve ostalo klikne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, AgroLaki said:

Jel se secate kad je neko jos pre LBJovog tamperinga da AD predje u LAL  kacio nadimke igraca, pa je za Obrvu bilo: Day to Dayvis. To je i jedino sto sam zapamtio od cele liste. 😄

 

elem, sta ste ocekivali od coveka sa takvim nadimkom, Dizni titula je tacan spoj univerzuma da stari LBJ i stakleni AD mogu da osvoje titulu. U ovoj opciji sa 82 utakmice, 38 godina i problematicnog Dejvisa tesko da moze da se ocekuje nesto.

jedino ako misle da ce Ras da izvuce regularni deo i onda ga samo zamene kao da je lager, a sve ostalo klikne.

 

Brogdon kacio. Bilo je jos dobro Cp3-6 weeks

Btw, te sezone su Lejkersi dokazali i tokom regularne i tokom plejofa da su bili najbolji, meni to nije ne znam kakav spoj sudbine i srecnih okolnosti. 

 

 

3 hours ago, Miki28 said:

 

 

Nista, da mu se dovede jos 1 Allstar, ispod bar 2 ako ne i 3 pored sebe KD i Lebron me funkcionisu. Ko da jedini oni igraju kosarku.

 

Za razliku od KDa koji je bio vecito okruzen sa 3 allstara/superstara i maltene skoro svake sezone koju je izgurao zdrav bio contender, King je prvih 7 godina pokazao koliko moze stete da napravi ukoliko ima prosecne do granicne nba igrace koji su dobri 3pts spotup suteri, a ne odmaze ni da su dobri defanzivci i radnici na terenu. Razbijati takav koncept koji smo imali poslednjih sezona - Bradley, Danny, Pope, Schroder, CaruShow u situaciji gde se drugi najbolji igrac i elitna 2. opcija povredio i samim tim Lejkersi su postali 2003-2010 Klivlend -> gomila takvih igraca s kojima King moze da sjebe nekog i prodje PO seriju, ali za najvece ambicije stvarno nedostaje suvog kvaliteta, mislim da nije bilo potrebe. RW ima potencijal da bude znatno gori od Bosha/Lava kao taj Kraljev no2 vojskovodja. Ovi dvojica su isto bili pumpadzije statistika po Torontu i Soti, ali su bili makar u prajmu i jos uvek nisu prevarili ligu kao Russ milion puta da su neki nzm kakvi mamojebci 🙂

 

Stvarno ne znam kako mozes da krivis Kinga ili bilo kog igraca Lakersa za proslogodisnji 1st round exit, momci su izginuli u sezoni u kojoj Davis prakticno nije ni postojao, a i LeBron je imao dugo odsustvo, pobedili neke ozbiljne timove bez njih dvojice, zategli odbranu, imali smo sansu, vodili 2-1 protiv kasnijeg finaliste do odlucujuceg momenta. Seti se dok su svi bili zdravi onog niza pobeda u gostima, raznim vrstama rekorda koje su postavljali i sjajne kosarke koje su igrali u oba smera --> Najbolja odbrana lige u kojoj su svakako pomagali vec pomenuti bekovi. Ovde da se desi takav neki period odsustva, mi automaCki postajemo kanta za nabijanje, margina greske je dosta smanjena. RW nece pomoci ni u odbrani, ni u sutu, a to je ono sto nam od sporednih opcija najvise i treba. Da se pitam, nasutirao bih samo Kuzmu a ostavio prethodni core + popunio tim minimalcima. Posebno sto su mnogi igraci nekoliko godina vec tu igrali zajedno i gradili hemiju i timsku igru. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTIme said:

 

Bez tog "precenjenog staklenka" tvoj miljenik bi poslednji prsten video samo na slici... Za taj Dejvisov PO Lebron treba da ga ljubi u guzicu.

 

Juce im je bila godisnjica tog prstena, da se kroz godinu dana prisecaju da su ga tada poslednji put osvojili.:default_coffee:

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, AgroLaki said:

Jel se secate kad je neko jos pre LBJovog tamperinga da AD predje u LAL  kacio nadimke igraca, pa je za Obrvu bilo: Day to Dayvis. To je i jedino sto sam zapamtio od cele liste. 😄

CP3-6 weeks je najjači 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...