Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, displejnejm said:

Neverovatan Tejtum, čak je i not-so-Smart bio sjajan, bez greške. Biće čupavo u sedmoj, šteta što ovo nije veliko finale... Nepravda je što jedan od ova dva tima ne može da igra za prsten. 

😡 helooouu nemoj mi nipodastavati Majami i Dzimija.

Sutra idem u varoš kad igraju Sansi, super, postedecu zivce.

Sto se tice GSW oni bas imaju srece kroz ovaj PO. Mislim da veceras overavaju finale iako sam prizeljkivao Medjedje.

Javlja mi se Sansi-Ratnici odnosno Majami-Bostandzije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ječmendo said:

Pitaće se Jimmy u finalu Istoka dosta, pitanje je samo da li će biti dovoljno?

 

Odgovoriše Međedi i to preko Brooksa. :kece: Koliko je Tyus pametan i dobar plej, zaslužuje on znatno više od klupe u ovakvoj NBA. :thumbsup:

Dzimi je resen da kida do kraja, a realno kad ce, ako ne sad. Ima taj vajb, nosi ekipu, ima podrsku u Adebaju, da sam neki mafijas, angazovao bih njih dvojicu kao licne telohranitelje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prethodno je bio faul Stefa k'o kuća. Inače, divlja košarka - i jedni i drugi previše žure i mnogo griješe. Meni je ovakav način igre Ratnika daleko od šampionskog, nema tu nikakve stabilnosti, skloni su turnoverima, a trojke su, ma koliko bili dobri, varljiva kategorija. Trenutno su na 40+%, a meč je i dalje u egalu - ako to sklizne dolje postoji rizik od poraza...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ja ne kapiram za sta je Rocksteady ovde dobio flagrant 1 ? Gurnuo ga sa i ledja i sta sad? Najnomalniji faul...

 

Jos jedno prilicno tanko poluvreme, dozoljena serija 14-0 i iskorsicen challange bezeveze.

 

Wiggins 1-8 iz igre, kakav no show... Pri tom je stalno sam, mozda je gori cak i od Barnse final editiona.

 

Doduse i Memfis poklonio seriju W' na kraju prvog poluvremena 9-0 cista da se vrate u egal. JJJ i Brooks bas mnogo siluju

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...