Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Prejak tempo da bi bio održiv cijelu utakmicu. Ono što mi se sviđa u ovom paru je muški basket, ali u granicama fer pleja. Čini mi se da ima najmanje floppinga, glumljenja zvijezda, kukanja na sudije i slično. Igra se čvrsto i u kost, ali pošteno.  :thumbsup:  Janis tri faula, White odlična rola u finišu - pristojna prednost Kelta na poluvremenu...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ubaciše Kelti 11 trica, ali su dosta i šutnuli, čak 25 za poluvreme. Veoma dobra partija Smarta, očekivao sam da mentalno poklekne nakon prethodne utakmice u kojoj je bio veliki tragičar.

 

Imaju 10 razlike prednosti, što u ovakvoj utakmici mnogo znači, jer se ne zna čija je odbrana tvrđa. Za Boston će takođe veoma bitno i da Tajs ne bude minus igrač u drugom poluvremenu, kako bi se što više odmorili Vilijams i Horford za kraj.

 

Ne probudili se neko od bekova Baksa da smesti par trica, loše im se piše u nastavku, jer su trice do sad stavljali samo Džru i Janis.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je George prilično beskoristan, ali daleko je on od glavnog krivca. Pogledaj samo +/- Allena i Lopeza i kako su izgledali Bucksi s njima na parketu. Naravno, ovdje je nešto i do trenera, koji ne uspijeva da im pronađe pravu ulogu, prije svega mislim na Brook-a. Nadam se da će i sedma partija donijeti ovako neizvjestan, uzbudljiv, a istovremeno super kvalitetan basket. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

White jeste neka vrsta tasa na vagi koji je pretegnuo na stranu Kelta. Mislim da on još uvijek igra pomalo u grču i da može mnogo bolje, sjećam se koliko je dobar bio u onoj seriji od sedam utakmica sa Nuggetsima prije tri sezone. 

 

Izgleda da se JJJ povrijedio, a mislim da je glavni igrač u seriji za Međede. :smiley7:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...