Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, LordOfTerror said:

Pa nisam bas siguran, prvo nisu jos uvek ispali i ovo im je tek pocetak.

 

Recimo mislim da bi neku Filu otresli gore nego Majami...

Pa pricam o trenutnoj situaciji a ne o buducnosti njihovoj. Imaju taj neki core oko koga mogu da grade ekipu pa vidjecemo ali i sam si svjestan kako se sve mijenja u NBA. Niko ne miruje u mjestu, svi gledaju kako da se poboljsaju na sve moguce nacine.

1 minute ago, freethrow said:

Zaza jeste bio gadan. Drejmond pravi sranja, ali nije bilo povređivača iako je faul na Klarksonu bio bezvezan. Kuminga je fin momak i nisam nikad video da je nešto baš glupo ili nesmotreno uradio, ali možda sam propustio? Za Poola ne bih komentarisao bone bruise i ostala sranja.

Sala mala😀 opusti se.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Pa pricam o trenutnoj situaciji a ne o buducnosti njihovoj. Imaju taj neki core oko koga mogu da grade ekipu pa vidjecemo ali i sam si svjestan kako se sve mijenja u NBA. Niko ne miruje u mjestu, svi gledaju kako da se poboljsaju na sve moguce nacine.

 

Pa i trenutno.

 

Zadnje 3 od 4 utakmice su recimo otresli taj Milvoki kao sline...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pa i trenutno.

 

Zadnje 3 od 4 utakmice su recimo otresli taj Milvoki kao sline...

U plejofu? 😀

 

Plejof je druga prica, druga kosarka. Bucksi cepaju brutalnu odbranu. Pa ljudi se sprdaju sa Brooksom oko suta, protiv Bucksa se ne bi vidio.

Jrue kad scepa Moranta kuku lele. Bas se Jrue cima u regulareu.

Valkda gledas sta radi decko u plejofu kako cepa 2way kosarku.

Bucksi imaju najbolja 2 two-way igraca lige na tim pozicijama a i timski su 👍.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

U plejofu? 😀

 

Plejof je druga prica, druga kosarka. Bucksi cepaju brutalnu odbranu. Pa ljudi se sprdaju sa Brooksom oko suta, protiv Bucksa se ne bi vidio.

Jrue kad scepa Moranta kuku lele. Bas se Jrue cima u regulareu.

Valkda gledas sta radi decko u plejofu kako cepa 2way kosarku.

Bucksi imaju najbolja 2 two-way igraca lige na tim pozicijama a i timski su 👍.

 

Bucksi su recimo bila najgora fukarska PO ekipa do te prosle godine kada su bili na ivici ambisa protiv Bruklina i da su tu ispali verovatno bi pala nuklearna bomb i sve bi razjebali tako da ono...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Bucksi su recimo bila najgora fukarska PO ekipa do te prosle godine kada su bili na ivici ambisa protiv Bruklina i da su tu ispali verovatno bi pala nuklearna bomb i sve bi razjebali tako da ono...

 

 

Tako da sta? Tanka je linija izmedju toga sto ti pricas i sampionske titule, oni su uzeli titulu i vidi se da su sampioni, odisu tom energijom i stavom.

 

Te nase balkanske price, jao zamalo ovo ono zanemari. Ili jesi ili nisi. Svako ima sansu da bude sampion, samo probrani iskoriste.

 

Bucksi su godinama udarali u zid i bili posveceni da napreduju i to im se isplatilo ali to nije bas tako lako i ostvarivo. Janis je od sprdnje postao najbolji two way igrac lige i pravi lider uz prave kockice oko njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

kazu™ da je middleton bio spreman da se vrati za game 6 da su bucksi izgubili, ovako ce opet propustiti utakmicu.

 

 

Uuu, ako je tačno, super vest. Jedva čekam da vidim kako će se pokazati Majami protiv Baksa u kompletnom sastavu. Znam da Boston još nije ispao, ali od onakvog poraza se teško oporavlja. A i ako se dozovu pameti i pobede, tek ih čeka sedma utakmica... Teško... 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam odslusao Simmonsa :Hail::Hail::Hail:

 

Osim sto je pravio 50 novih lista ( ovu utakmicu je ubacio na listu najtezih poraza u istoriji Bostona) poredio je Janis sa Jordanom.

 

Lik je sjajan nema nista protiv i hvalio sam ga ali ono sutra trojke u seriji 4/21 par puta ponizen od strane Cucavca.

 

Odlicna seriji ali da te toliko bias savlada da ides u Jordanovske vode...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

 

kakav vam je skor sa brownom kao trenerom?

 

Nemam pojma sta se desavalo dok se Kerr prepusavao u toku regularne sezone.

 

Znam samo da su odigrali 8 pristojnih/odlicnih utakmica u PO i od trenutka kad je krompir glava preuzela kao novopeceni HC odigrane ofanzivno 2 najgore utakmice od kada je Curry draftovan...

Edited by LordOfTerror
kerr
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Boston bolja ekipa u globalu ali zaista ne vidim da ce imati toliku mentalnu snagu da se vrate posle onakvog poraza.

 

Sto se tice ovog drugog meca, tek sam sad shvatio da je GS bio u rupi u svakom od 5 meceva. Znaci od 6-10 razlike minimum minusa u 1/4, prosto neverovatno da imaju 3-2.

 

Ako opet bude startovao Kuminga ocekujem laganih 3-3.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...