Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, gggggggg said:

covek je ocigledno povredjen...

 

mnogo me zanima sta ce biti sa hardenom. jedva cekam da vidim epilog te price

Da ode negde gde bi mu sudili bacanja, posto je ovde to rezervisano za Embida.

Link to comment
Share on other sites

On to the next one
-Doc je dunster to je valjda  svima jasno, ni sam ne zna kako uzima ove kvalitetne poslove 
-Hardenov pad je poceo prosle  sezone, pitanje da li je on sada top 25 igrac a sta ce biti za godinu, dve, verovatno jos gori pad od Rasela koji se makar trudi, ovaj je bezobrazan do bola, ta nonsalatnost moze da prodje kada si the man, kada si kurac od bicikle ceka te Kina
-Ako se Ben vrati na neki normalan nivo bice to ozbiljna pljacka Bruklina 
-Joel je ili lenj ili moron *verovatno je oba , ovakvi sutevi su za zatvor, covek je imao mizeran broj suteva u reketu i to je skoro sve posle off skokova ubacio, stvarno sok da uzimas off skokove i da nema ko da ti zasmeta kada si fizicki najdominatniji igrac na terenu.
-Filu ceka 1)ozbiljan reset; treba ovde nov trener, nov sistem i novo pomocno osoblje oko Joela i Hardena, Maxey je dobar, Matis je elitan u 1/2 ove igre, Shake je koristan role player da je kod nas verovatno bi bio "novo otkrice", ostalo je no koment.

-Strus je izneo 5 i 6, nema sta Duncan da trazi protiv ozbiljnih ekipa, mislim i kada dobije minute mora da sutne 3 puta za 3 u 3 minuta, kao sto radi Bertans u Dalasu
-Lowry je bio bas uzasan, jbg bio je  rovit, neka vrati taj dug u finalu.
-Taker, Bam i Butler rade svoj posao na obe strane.
Ajmo Bostone

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Zasuo im Dalas par trojki i odvojio se na +15

Pitanje je mogu li ovo da okrenu, Dalas se hrani samopouzdanjem i na ovoj komotnoj razlici trojke ce ulaziti lakse

Stephen A. Smith je rekao da ocekuje G7, da pogodi i on nesto coek ;D 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Au brt šta je ovo...

 

gledao sam od pola 3/4, vec je bilo cca 15-20 ali bullock i frankie udavise cp3a a i booker mora da radi za svaki poen kao u rudniku. 

 

i dalje su sunsi veliki favoriti, medjutim, luka & game 7 je mozda malo bolja opcija nego larry bird & game 7, tako da, videcemo. 

.... 

nadam se da thibs gleda ove mavs - suns tekme i lupa sebi samare u serijama od po 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Radonja said:

Kad GSW izgubi bude Masakrirace ih Finiks.

Kad Finiks izgubi obrnuto.

 

:))

Ovo nije hot take, Sansi se muče u plej ofu, u obe serije, apsolutno ne liče na dominantan tim iz regularne sezone. Ne vidim kako misle da uzmu titulu kada ih Luka uz pomoćno osoblje dovodi do G7. Šta bi protiv TOP3 igrača lige (Janis) onda uradili, + najboljeg odbrambenog beka (Holidej) ako uopšte stignu dotle? 

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Alex_Serbia said:

Ako neko nije old school okoreli fan Stejta makar preko 10-15 godina, bez obzira na rostere i ambicije kroz godine, ja ne razumem kako moze da navija protiv Memfisa.

Tako što se nije nakupio hate-a tokom godina 😜

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...