Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

Pa sad nebitno je da li jeste ili nije. Krivica je trenera što ga je uvodio u igru. Sada će čitavo drugo poluvreme da traže gde je Pol u odbrani.

Pitao sam te da li je bio. Konkretan odgovor na konkretno pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, stoudemire said:

 

mislio na prethodnu scenu kad je isflopovao pad od blizine mikala bridgesa. i jos stosta pre toga.

 

I to je takođe, čini mi se, bio faul, sve i da nije bilo pada.

 

Najbolje da taktika bude da se Dončić sve vreme bije i da ga svako malo ćušne, a da on ne pokuša to da iskoristi i da uredno i mirno trpi svaki nepotreban kontakt dok se iscrpljuje.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stoudemire said:

 

 

 

Realno podjednako smešno kao i faul u napadu koji je sviran Dončiću kad je zidao Pola. Najbolje da ga zida snagom koju Pol može da podnese, a da ne padne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo isto nije bio faul no TO Doncica koji se odje zakucao u Aytona, al onda Crowder ulece da otkloni svaku sumnju 😄 

Crowder, ruku na srce, igra odlicnu seriju bar sto se suterskog dijela tice. Mnogo je bolji i konstantniji nego u seriji vs Pelicansa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

solidan rezultat za sunse s obzirom na sut mavsa
i dalje su u tekmi, i ovo moze lako da se okrene
sto se tice faulova na luki, meni se cini da su svi do jednog bili
pogresan je fokus sunsa na to
oni samo treba da nastave da gadjaju luku u napadu, posto apsolutno nista me moze da odbrani…a i ne zeli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTwister said:

Ovo isto nije bio faul no TO Doncica koji se odje zakucao u Aytona, al onda Crowder ulece da otkloni svaku sumnju 😄 

Crowder, ruku na srce, igra odlicnu seriju bar sto se suterskog dijela tice. Mnogo je bolji i konstantniji nego u seriji vs Pelicansa. 

 

I ovo i onaj udarac šakom u facu je za flagrant.

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stoudemire said:

 

 

Bojim se da se odje preceralo i sa Paulovom visinom i Lukinom tezinom 😄 

Nocas je sudjenje takvo da cim neko padne, dobije faul i to koriste i jedni i drugi. Nema trika da je onaj kontakt bio dovoljan da Luka padne ali to stalno sude kad se napravi kontakt sa igracem koji je u vazduhu. Svi ocekuju neku tvrdju i cvrscu kosarku u plejofu a onda dobijes neke faulove glupe ovako i igrace sa po 15-20 bacanja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

luka minus igrac veceras


steta, gotova serija

 

Osam asistencija, debelo u plusu na sa njim na parketu. Malopre sam na šutu, ali baca ekstrapas. Tako da dok god ne siluje i skuplja odbranu, ne može biti minus.

Link to comment
Share on other sites

Buker je noćas ubedljivo najbolji igrač na terenu

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Osam asistencija, debelo u plusu na sa njim na parketu. Malopre sam na šutu, ali baca ekstrapas. Tako da dok god ne siluje i skuplja odbranu, ne može biti minus.

Teško je reći da ne siluje, već ima 6-18

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...