Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, mr clutch said:

Mislim da Finiks i Atlanta nisu u krugu prvih favorita i neće ponoviti proslogodisnje rezultate. Na zapadu je neizvesnije i nema pravog favorita, pa bi me manje začudilo da Finiks izadje sa zapada. Dok za Atlantu ne vidim kako može izaći sa istoka, gde su glavni favoriti vrv i za osvajanje lige Bruklin i Milvoki. 

 

meni izgleda kao da će sunsi biti u top 4 ekipe regularea, ako izuzmemo potencijalne povrede bitnih igrača.

kod hawksa je kao i na celom istoku puno nepoznanica, jer je po meni istok zapravo jači nego zapad, ako se gledaju ekipe a ne pojedinačno nosioci franšiza-igrači. 

 

hawksi mogu da budu i 7. i drugi. možda i 9i ako baš ode sve u kurac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, oubrevo. said:

 

meni izgleda kao da će sunsi biti u top 4 ekipe regularea, ako izuzmemo potencijalne povrede bitnih igrača.

kod hawksa je kao i na celom istoku puno nepoznanica, jer je po meni istok zapravo jači nego zapad, ako se gledaju ekipe a ne pojedinačno nosioci franšiza-igrači. 

 

hawksi mogu da budu i 7. i drugi. možda i 9i ako baš ode sve u kurac.

Meni je Istok osetno bolji od Zapada, pogotovo što se tiče regularnog dela koji će Kavaj i Džamal većinski propustiti. Baš, baš zaeban Istok, Bulsi, Seltiksi i Pejsersi (ako ikada budu zdravi) su potencijalna iznenađenja, još nekoliko zanimljivo sastavljenih ekipa tamo. Na Zapadu se manje više zna prvih 6 ekipa ako ne bude nekog buđenja NOLE, Memfisa i Sote. Moj utisak je da je Istok jači i to prilično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, oubrevo. said:

 

meni izgleda kao da će sunsi biti u top 4 ekipe regularea, ako izuzmemo potencijalne povrede bitnih igrača.

kod hawksa je kao i na celom istoku puno nepoznanica, jer je po meni istok zapravo jači nego zapad, ako se gledaju ekipe a ne pojedinačno nosioci franšiza-igrači. 

 

hawksi mogu da budu i 7. i drugi. možda i 9i ako baš ode sve u kurac.

I ja mislim da ce Sunsi dobro odigrati regularku, ali sumnjam da mogu ponoviti dubok PO run. Nemaju nesto duboku rotaciju da idu daleko dve godine za redom, CP3 stariji, barem imaju dobrog trenera. Mada na zapadu mi nema ekipe koju bi stavio u prvi esalon favorita ( imo Brooklyn, Kee (?)) za osvajanje lige. Mozda bi bili timovi iz LA, Klipani da nemaju povredjenoh Lenarda, LAL da su doveli nekog Bila ili slicnog igraca umesto kornjace. Mnogi stavljaju Lejkerse u prvi tier, ali sa ovom downgrade verzijom kornjace su tim koji ne uliva poverenje. Sreca da su na zapadu gde nema tima koji preterano odskace i svako svakog moze da izbaci.

 

Meni su Hawksi bas overachiever prosle sezone. Mislim da nisu veci favorit ni od File, ven da su u istom 2nd tier-u s njima za izlazak sa istoku.

Edited by mr clutch
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg

Da sam hteo bolje da opisem Boston sam, ne bih mogao. Apsolutno sve receno i sve tacno. 

 

Ako legne sve kako se ocekuje, a Bruklin bude imao problema ponovo sa povredama i ravnozemljasem, onda imam cemu da se nadam, ali mislim da je suvise nepoznatih da bi bas sve leglo kako treba. Spoljasnja linija cak i nije toliko losa kako se ocekivalo. Zavisice puno od Srudera, ali sumnjam da ce odigrati losu sezonu s obzirom da ce zeleti da se naplati. Veci dometi zavise od TimeLord-a i Udoke. Tesko mi da poverujem da ce obojica odraditi ono sto se od njih ocekuje. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mr clutch said:

Mislim da Finiks i Atlanta nisu u krugu prvih favorita i neće ponoviti proslogodisnje rezultate. Na zapadu je neizvesnije i nema pravog favorita, pa bi me manje začudilo da Finiks izadje sa zapada. Dok za Atlantu ne vidim kako može izaći sa istoka, gde su glavni favoriti vrv i za osvajanje lige Bruklin i Milvoki. 

 

Ja sam više govorila o regularnom delu sezone. Ne treba ponoviti grešku i potcenjivati Atlantu, jako duboka ekipa + sada će igrati pod Mekmilanom od starta sezone. Svakako za mene su prvi favoriti za izlazak iz konferencije Klipersi i Milvoki, ostalo bih mogla da ređam kako mi paše. 😄 

 

Ne znam da li je Istok jači, ali sam pristalica mišljenja da je zanimljivija konferencija.

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2021 at 8:51 PM, Milos 3.14 said:

Razlika je što ako si negativan na putu za finale onda ti poraz mnogo teže pada. U suprotnom ceniš put i zadovoljan si i pored poraza

 

to e to.

 

maybe it's not about the destination, it's about the journey.

 

 

16 hours ago, mr clutch said:

I ja mislim da ce Sunsi dobro odigrati regularku, ali sumnjam da mogu ponoviti dubok PO run. Nemaju nesto duboku rotaciju da idu daleko dve godine za redom, CP3 stariji, barem imaju dobrog trenera. Mada na zapadu mi nema ekipe koju bi stavio u prvi esalon favorita ( imo Brooklyn, Kee (?)) za osvajanje lige. Mozda bi bili timovi iz LA, Klipani da nemaju povredjenoh Lenarda, LAL da su doveli nekog Bila ili slicnog igraca umesto kornjace. Mnogi stavljaju Lejkerse u prvi tier, ali sa ovom downgrade verzijom kornjace su tim koji ne uliva poverenje. Sreca da su na zapadu gde nema tima koji preterano odskace i svako svakog moze da izbaci.

 

Meni su Hawksi bas overachiever prosle sezone. Mislim da nisu veci favorit ni od File, ven da su u istom 2nd tier-u s njima za izlazak sa istoku.

 

samo da se ne slozim s misljenjem da sunsi nemaju dubok tim. pa bas im je to jedan od kvaliteta, two players deep na svakoj poziciji plus ove sezone imaju i bolje izbalansiran tim s mcgeejem i shametom koji su super role igraci.

 

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno dubina nije problem Sunsa. Moze se mozda naci 2 do 3 ekipe sa vecim brojem upotrebljivih igraca throughout.

 

Rekao bih da je zabluda da je istok jaci do zapada ove godine. Jaci su plaviTM sigurno nego prethodnih godina, ali je ovaj vaskoliki sentiment posledica podbacaja Jazza, povrede nekih igraca poput Murraya, ocekivanja da su Sunsi one-hit wonder... Realnost je da je BKN ubedljivo najjaca ekipa lige barring injuries & flatearthism, a da su 3/4 ekipa iz PO zone na istoku zapravo kvazi-ozbiljne ekipe - u smislu dobri su, ali nemoguce ih je videti da su kompetitivni protiv Keea i Netsa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

da su čavo ledeni & marej zdravi, složio bih se sa standardnom ocenom jačeg zapada.

 

ovako, mislim da su bucksi i netsi dve najjače ekipe, zatim pauza, lejkersi & sunsi a onda dolazi gomilica timova sa zapada i istoka približne jačine

 

mislim nebitno je zapravo.

samo imam utisak da je istok u globalu jači nego ikada u poslednjoj deceniji. da li taj utisak ima veze sa životom, videće se za cca 3 meseca najranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utisak večeri u LA, totalna dominacija Sunsa u skoku, i procentu šuta. Jezerlije su ubacili dosta trica mada skoro trećinu njih kad je već odavno sve bilo odlučeno.,Melo odlična rola. CP standardno meka ruka sa lakta i oko linije za slobodna. Shamet će biti veliko pojačanje , my cup of tea. McGee i Smith odlični. Puma se nije nešto cimala previše. Dosta promašenih šuteva ali dade jednu trojku. Čak je i ona nakaradna petorka koja je bila u Pho nadigrana 20tak razlike u4. bila bolja za nekih 5,6 poena. LJ i THT nisu igrali kod Lakersa a Book za Sunse.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Recoba said:

https://twitter.com/DidTheLakersWlN/status/1447418824123420673?s=20

Ja mislim da je rješenje da se trejduje džejms, a kornjača da za vreću krompira. Bukvalno jedini način da se spasi sezona, nadam se da im neće trebati dugo da to vide. 

Polako, trebace vremena da se uigraju. Trebace strpljenja ali ne sumnjam da ce to sve biti dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo lova, samo lova. Ne brine se baš nimalo da se rasterete igrači i da se smanji broj utakmica. Bilo bi logično da se postepeno smanjuje broj utakmica, dok se ne nađe neki balans. Ne može niko na svijetu odrediti koliko bi tačno iznosio taj idealni broj, ali 82 utakmice su previše. Čak mislim da se i navijači u jednom dijelu sezone zasite košarke. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Samo lova, samo lova. Ne brine se baš nimalo da se rasterete igrači i da se smanji broj utakmica. Bilo bi logično da se postepeno smanjuje broj utakmica, dok se ne nađe neki balans. Ne može niko na svijetu odrediti koliko bi tačno iznosio taj idealni broj, ali 82 utakmice su previše. Čak mislim da se i navijači u jednom dijelu sezone zasite košarke. 

 

Normalno da se zasite kada se solidan broj tekmi odigra "preko kurca". 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...