Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Član foruma

 2,510

3,703 posts

Posted 9 minutes ago

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

Oct 6

Free agent G Frank Mason III is signing a training camp deal with the Lakers, source tells ESPN.

 

Dobrodoso sinko, al od silnih Frankova, Masona, Masona Jr-ova i III-ih, ja totalno nemam pojma ko je ovaj momak.

Link to comment
Share on other sites

Baš mi se sviđa način na koji igra Indijana u preseasonu, mnogo lepih taktičkih zamisli Karlajla za Brogdona i ovaj već to opasno koristi. Duarte opasan potencijal, šteta što je tek kao senior izašao na Draft. Opasno telo ima, ali je bio na gotovo istom nivou prošle sezone, a bio bi par pikova niže. Videćemo i kada će ovim silnim setbackovima za Vorena doći kraj, da vidimo neke flešove Bubble TJ-a. 

Što se Klivlenda tiče sve čekam da vidim nešto lepo od Moblija, ali nikako da to dođe. Klivlend mi baš deluje kao da ne zna čemu uopšte teži. Toliko je bilo lajanja o Sekstonu tokom sezone, a sad nikom ništa. Rubio je izuzetan večeras. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Sta je lepo u tome kad izgubis finale

Nije lepo svakako, ali kad se u istom nađeš nakon bezbroj godina onda i u tom nađeš neku lepotu. Ne mogu svi biti pobednici na kraju jbg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ovo finale kao takvo je tarnishment za fransizu. U mojoj knjizi nije smelo da se izgubi. Nikako. Pa jos sa 2-0 na 2-4. Sklope se kockice 1 u 100 godina i ugazi te rukometas ko buvu.

U tvojim knjigama finale vam je bilo predviđeno oko 2076. godine. Jbg, jedna kockica se očigledno nije sklopila.

 

Da napravim analogiju, u sto pokušaja svaki put bih izabrao F4 u Parizu 2010. pa nek Čildres sto puta zakuca. ...e, pa, ljubav mora i da zaboli...

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@ggggggggOdličan uvodni post, svaka čast i hvala! Doduše odmah sam "provalila" da si crtao logoe u Paint-u, pošto ako se već trudiš oko teksta verovala sam da ti ni crtanje ne bi bilo strano kad nas uvodiš u temu. 😄 

 

Za Blejzerse si sve vrlo dobro posložio, bio si i blaži nego što sam očekivala. 😛

 

Što se mene tiče, "favoriti" ove sezone su:

 

Na Zapadu Klipersi, Lejkersi, Finiks (ovim redosledom), kao potencijalno iznenađenje iz senke Memfis. Na Istoku Milvoki, Bruklin, Atlanta, potencijalno iznenađenje Šarlot. Što se tiče Portlanda, očekujem neko 5. mesto u regularnoj sezoni. Maksimum 4. pozicija pod uslovom da se Bilups perfektno snađe, Nurkić ne povredi i zaigraju bar malo odbrane. 

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Barkley#34 said:

U tvojim knjigama finale vam je bilo predviđeno oko 2076. godine. Jbg, jedna kockica se očigledno nije sklopila.

 

Da napravim analogiju, u sto pokušaja svaki put bih izabrao F4 u Parizu 2010. pa nek Čildres sto puta zakuca. ...e, pa, ljubav mora i da zaboli...

Razlika je što ako si negativan na putu za finale onda ti poraz mnogo teže pada. U suprotnom ceniš put i zadovoljan si i pored poraza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Finiks i Atlanta nisu u krugu prvih favorita i neće ponoviti proslogodisnje rezultate. Na zapadu je neizvesnije i nema pravog favorita, pa bi me manje začudilo da Finiks izadje sa zapada. Dok za Atlantu ne vidim kako može izaći sa istoka, gde su glavni favoriti vrv i za osvajanje lige Bruklin i Milvoki. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...