Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Booker +/- rubrika -24, najgori kod Sunsa. Shamet je dobar igrač. Denver zasluženo dobio. Ne sviđa mi se ni Ayton( počeo i on prangijat trojke ?) kako je igrao a prvu četvrtinu nisam gledao zbog kasnog uključenja iz MSG.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, stoudemire said:

koji frust od utakmice. u drugoj cetvrtini sunsi imaju plus 15 i nakon toga sve staje, bridges, johnson i booker krecu da prangijaju... DA koji je bio dobar u prvoj cetvrtini naravno ne moze da dodje do lopte od ovih revolverasa, dok s druge strane nuggsi vezuju nekoliko trojki i nakon toga nista ne mogu da promase.

 

da, i bookera posebno bi trebalo da bude sramota ove tekme. 

 

pozitivan utisak landry shamet, dobar igrac.

 

 

Denver je imao solidan plus dok nije usla klupa. Starteri Denvera zdravi i motivisani, za 3 klase bolji od padavicara.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tsva said:

 

 

Denver je imao solidan plus dok nije usla klupa. Starteri Denvera zdravi i motivisani, za 3 klase bolji od padavicara.

 

campazzo?

 

zaboravih da kazem zasluzena pobeda denvera, bice dobri i ove sezone, prognozirao sam im top 4 na zapadu, odmah iza sunsa i jazza.

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tsva said:

 

 

Denver je imao solidan plus dok nije usla klupa. Starteri Denvera zdravi i motivisani, za 3 klase bolji od padavicara.

I to da su 3x bolji si zaključio na osnovu jedne od 82 utakmice u sezoni. Stvarno nema nikakve zamjerke na pobjedu Denvera čak štoviše rutinirali su ih ali donositi ovakve zaključke nakon prve utakmice sezone je ne znam šta bih rekao

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Eto ti ga sad, znaci preko noci smo postali najjaca destinacija u univerzumu. 

 

Evo koristim priliku da pitam sinjor Jonesa da nam kaze ko je top FA kojeg je doveo od kako je dosao. Crowder? Da, stvarno, u pitanju je definitivno multiple all-star, all-nba kalibar. Potpuno je jasno da se najbolji igraci lige peglaju medjusobno ko ce prvi da dodje u PHX, zasto onda produziti nekog tamo lika koga smo sami draftovali ispred Doncica....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jel' to znači da npr knicksi 2022/23, mogu da ponude max aytonu na 4 sezone i da sunsi mogu to da matchuju ili da ga puste da ide?

come to nyk bro. 

 

JJST Memorial Fun Facts of the Night

 

Not only was tonight’s thriller the highest scoring opening night in Knicks history (breaking the record set by the ’84-’85 Knicks, who scored 137), it is the highest scoring double overtime win in Knicks history!

Tonight’s game broke the previous record of 136, set on Christmas Day 1961. Those Knicks overcame Wilt Chamberlain’s 59 points and 36 rebounds to beat the Warriors 136-135.

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

Kako su Pacersi uspeli da izgube? Gledao sam prvo poluvreme i razbijali su Hornetse bez problema. Sabonis tlačio pod košem, Duarte ubacio sve, Brogdon standardno solidan, s druge strane samo Lamela pržila trojke plus je Hayward izgledao zdravo i rastrčano ali sve u svemu tanko. Šta se desilo u II poluvremenu majku mu? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kako su Pacersi uspeli da izgube? Gledao sam prvo poluvreme i razbijali su Hornetse bez problema. Sabonis tlačio pod košem, Duarte ubacio sve, Brogdon standardno solidan, s druge strane samo Lamela pržila trojke plus je Hayward izgledao zdravo i rastrčano ali sve u svemu tanko. Šta se desilo u II poluvremenu majku mu? 

Izgubljene lopte i losi napadi. U fazonu zavrsili smo posao, to je to.

Mislim da je bila serija 24-0 Sarlota ili tako nesto polovinom 3/4

Link to comment
Share on other sites

Izmedju ostalog:

 

-Koliko Niksima malo treba, cela hala presrecna sto su malo bolji nego prosle sezone. Na kraju krajeva koga boli uvo ako nisu contenderi? Pikace dobar basket, bice konkurentni i svi srecni i zadovoljni.

 

-Povlacim ono sto sam rekao za Hayesa, nema sanse lik da igra ni u Ludwigsburgu.

 

-Fila ce sa Maxeyom da trpi malo u defanzivi u ostalim segmentima nije losiji od Simmonsa...

 

-Orlando i Oklahoma oprezni od starta sezone da ne pobede slucajno neku cetvrtinu.

 

-Portland i real Dame time opet pojeli govno...

 

 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Radonja said:

Je li realno da si ovo napisao za Mikija?

Jbt.

Naravno, navija za Zvezdu, Mancester U, Noloa i LA... meni to deluje da je bandwagon.. Sta kao voli LA stil kosarke ili Mancester kao industrijski grad pa nije bandwagon..jes ostao privrzen u losim vremenima,ali kad si na forumu i nemas neki drugi izbor sem da se drizs toga sto si ispricao.

 

Uini je pravi navijac, navijati za Nikse je naprimer suicid za psihu, mada i on se vraca, malo se ogrebao za PO..

 

Npr ja sam navijao uvek za Sijetl, od pocetka do kraja..nazalost i to je to...cekam da se vrate..

 

Miki je klasican primer bandwagon fana jer sve nabrojano je uvek u modi i navija bukvalno kad se skupe navijace par miljiardi za nabrojane klubove ili igrace. Oni su uvek hit i nikad nece biti nista drugo...znao je Miki da pocasti i Rukavicu kad se setimo itd...nije imun na to. U fuzbalu USA mu je verovatno Brejdi najbolji itd...ne menja, ali sta koji qrac ima da menja kad uzima najbolje :))) i samim tim je lisen da mora da trazi samo se prebaci sa sporta na sport jer je tu uvek neko dobar.

 

Zavisno od kvaliteta tu se i raspise, ne znam ga dugo, ali to je to...epicentar epicentra..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...