Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@Miki28 samo mala napomena. Smatram da bi @SteveFrancis#3 bio primjereniji forumaš da napiše uvod  o Sunsima iz prostog razloga što je on košarkaški upućeniji i pismeniji. Ja sam fudbalski trener koji je inace veliki ljubitelj basketa međutim osim nekog fundamentalnog znanja o istom nisam toliko vješt u opisu nekih suptilnijih stvari a koji su itekako važni u donošenju nekog suda. Ja  košarku pratim dosta pojednostavljeno i možda na trenutke povrsno u odnosu na nekog koji je basketas i po vokaciji. Da me pitate o formaciju 3-5-2 koju sam zagovarao od dana 1. da nam repka igra mogao bih pričati danima. Ovako malo kaskam. Ima i još razloga a to je da sam pretrpan poslom i obavezama prema tek godinu dana starom unuku. Naravno da bi i moj prijatelj @stoudemirebio isto odličan izbor no i on je tek novopečeni otac tako da ne znam da li bi imao dovoljno vremena. Svakako hvala na prijedlogu. Eto laska ovom mom prvenstveno fudbalskom duhu 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Ako Frensis bude napisao uvod o Sansima, bice kolektivni zakljucak da nisu ni za ABA ligu 😁

Pa šta pametno reći posle poraza od ABL tima osim da nas čeka jedna rollercoaster sezona po svemu sudeći.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kada bi diplomski za (u mom slucaju) Rakete trebao da se preda i gde?

 

Nisam siguran kakav sam sa vremenom ovih dana, plus mi PDF ne dozvoljava da vise kacim slike i gifove (navodno sam ispucao prostorni bonus za to, a vidim da drugi kace bez po muke 😑).

Pa sezona krece 18.10 tako da do nekog 15.10... Ne trebaju slike, miskim niko od ostalih forumasa nije stavljao slike vec pricao o timu, rosteru, ambicijama itd. 

 

@SteveFrancis#3 hoces onda ti da napises o Sunsima? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

@Miki28 samo mala napomena. Smatram da bi @SteveFrancis#3 bio primjereniji forumaš da napiše uvod  o Sunsima iz prostog razloga što je on košarkaški upućeniji i pismeniji. Ja sam fudbalski trener koji je inace veliki ljubitelj basketa međutim osim nekog fundamentalnog znanja o istom nisam toliko vješt u opisu nekih suptilnijih stvari a koji su itekako važni u donošenju nekog suda. Ja  košarku pratim dosta pojednostavljeno i možda na trenutke povrsno u odnosu na nekog koji je basketas i po vokaciji. Da me pitate o formaciju 3-5-2 koju sam zagovarao od dana 1. da nam repka igra mogao bih pričati danima. Ovako malo kaskam. Ima i još razloga a to je da sam pretrpan poslom i obavezama prema tek godinu dana starom unuku. Naravno da bi i moj prijatelj @stoudemirebio isto odličan izbor no i on je tek novopečeni otac tako da ne znam da li bi imao dovoljno vremena. Svakako hvala na prijedlogu. Eto laska ovom mom prvenstveno fudbalskom duhu 

Si spreman da podneses toliki optimizam od @SteveFrancis#3? :D

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

To je bila moja ideja - nba secret friend... I flopnulo je zestoko indeed.

Ali ne znaci da nije bila ok ideja.Druga stvar sto su forumasi izbojkotovali slavno. :D

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Moze, nije problem. Ipak je u pitanju 2 najuspjesnija fransiza u 21 vijeku i ima najboljeg igraca od '10 pa na ovamo.

 

Ako jos jednom procitam ovo tuzicu tebe i freethrowa za internet nasilje na onaj broj sto reklamiraju na RTSu

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Moze, nije problem. Ipak je u pitanju 2 najuspjesnija fransiza u 21 vijeku i ima najboljeg igraca od '10 pa na ovamo.

 

13 minutes ago, delgado said:

 

Ako jos jednom procitam ovo tuzicu tebe i freethrowa za internet nasilje na onaj broj sto reklamiraju na RTSu

 

Zašto mi je ovo omiljena tema na forumu, in a nutshell. Živi mi bili 100 godina ❤️

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Don Radonja said:

Si spreman da podneses toliki optimizam od @SteveFrancis#3? 😄

Ali ne znaci da nije bila ok ideja.Druga stvar sto su forumasi izbojkotovali slavno. 😄

Ja sam vječiti optimist tako da stvari uglavnom, ne uvijek naravno posto sam i ja samo čovjek percipiram iiz aspekta ljubavi a manje straha. Tako da nema opasnosti a i iskreno se radujem njegovoj  analizi ako pristane na istu naravno jer smatram da će biti dovoljno stručna i poučna 🙂

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bodo said:

@Miki28 samo mala napomena. Smatram da bi @SteveFrancis#3 bio primjereniji forumaš da napiše uvod  o Sunsima iz prostog razloga što je on košarkaški upućeniji i pismeniji. Ja sam fudbalski trener koji je inace veliki ljubitelj basketa međutim osim nekog fundamentalnog znanja o istom nisam toliko vješt u opisu nekih suptilnijih stvari a koji su itekako važni u donošenju nekog suda. Ja  košarku pratim dosta pojednostavljeno i možda na trenutke povrsno u odnosu na nekog koji je basketas i po vokaciji. Da me pitate o formaciju 3-5-2 koju sam zagovarao od dana 1. da nam repka igra mogao bih pričati danima. Ovako malo kaskam. Ima i još razloga a to je da sam pretrpan poslom i obavezama prema tek godinu dana starom unuku. Naravno da bi i moj prijatelj @stoudemirebio isto odličan izbor no i on je tek novopečeni otac tako da ne znam da li bi imao dovoljno vremena. Svakako hvala na prijedlogu. Eto laska ovom mom prvenstveno fudbalskom duhu 

 

Za sve nas koji retko zalazimo na fucu, ti ces zauvek ostati samo znalac za basket. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...