Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

ne znam zasto je toliko tesko shvatiti to sto milos prica. a to je da westbrook sada i anthony nakon new yorka jednostavno nisu mogli prihvatiti cinjenicu da nisu dovoljno dobri i da bi trebali imati smanjene uloge u ekipama. svaljenje krivice na trenera kao i plakanje sto nisu iskorisceni kako bi bili korisniji (zamisli lika misli da bi mnogo bolji igraci u davisu i jamesu (nakon osvojene titule) morali da se prilagode njemu a ne on ekipi...), kao i u slucaju anthonyja da ismeva novinara sto je predlozio da ovaj krece sa klupe. svi vide ono sto bi trebalo uraditi samo ova dva ovna ne....i onda hvaliti westbrookov mindset i slicno. :ajme:

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

ne znam zasto je toliko tesko shvatiti to sto milos prica. a to je da westbrook sada i anthony nakon new yorka jednostavno nisu mogli prihvatiti cinjenicu da nisu dovoljno dobri i da bi trebali imati smanjene uloge u ekipama. 

 

 

tesko je shvatiti zato sto

a) milos nije pricao o oklahomi vec o hjustonu b) od mela se ocekivalo u oklahomi da bude top3 igrac ekipe a ne lik sa klupe

 

to je krenulo nakon sezone, jer je trebalo nekoga zrtvovati 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi NOP ne deluje opasno, ne verujem u njih, ne znam zašto. Zajon i Valančijunas... meh. 

 

Zna se šta je basket budućnosti...


 

Spoiler

1. We want to sing the love of danger, the habit of energy and rashness and logo-three pointers.
2. The essential elements of our basketball will be courage, audacity and
revolt, suffocating defense and overwhelming offense.
3. Basketball has up to now magnified pensive immobility, ecstasy and
slumber. We want to exalt movements of aggression, feverish
sleeplessness, the double march, the perilous leap, the slap and the blow
with the fist.
4. We declare that the splendor of the world has been enriched by a new
beauty: the beauty of speed and spacing. A racing automobile with its bonnet adorned
with great tubes like serpents with explosive breath ... a roaring point guard
which seems to run on machine-gun fire, is more beautiful than the pick and roll or Princeton offense.
5. We want to sing the man at the wheel, the ideal axis of which crosses
the paint, itself hurled along its orbit.
6. The power forward must spend himself with warmth, glamour and prodigality to
increase the enthusiastic fervor of the primordial elements of the game.
7. Beauty exists only in struggle. There is no masterpiece that has not an
aggressive character. Basketball itself must be a violent assault on the forces of the
unknown, to force them to bow before man.
8. We are on the extreme promontory of the centuries! What is the use of
looking behind at the moment when we must open the mysterious shutters
of the impossible? Time and Space and the long two-pointers died yesterday. We are already living in
the absolute, since we have already created eternal, omnipresent speed and long range shooting.
9. We want to glorify playoff war - the only cure for the league - basketball militarism,
the destructive gesture of the anarchists, the beautiful ideas
which kill, and contempt for referees.
10. We want to demolish museums and libraries, arenas and CP3's teams, fight morality, celticism
and all opportunist and utilitarian cowardice.
11. We will sing of the great fans agitated by work, pleasure and revolt;
the multi-colored and polyphonic surf of revolutions in modern San Francisco: the
nocturnal vibration of the arsenals and the workshops beneath their violent
electric moons: the gluttonous railway stations devouring smoking
serpents; factories suspended from the clouds by the thread of their
smoke; bridges with the leap of gymnasts flung across the diabolic cutlery
of sunny rivers: adventurous steamers sniffing the horizon; great-breasted
locomotives, puffing on the rails like enormous steel horses with long tubes
for bridle, and the gliding flight of aeroplanes whose propeller sounds like
the flapping of a flag and the applause of enthusiastic crowds in the Oracle Arena or Chase Center.

 

 


 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2022-23 NBA WIN TOTAL ODDS

 

Boston Celtics 53.5

Milwaukee Bucks 52.5

Phoenix Suns 52.5

Los Angeles Clippers 52.5

Golden State Warriors 51.5

Philadelphia 76ers 50.5

Brooklyn Nets 50.5

Denver Nuggets 49.5

Memphis Grizzlies 48.5

Dallas Mavericks 48.5

Miami Heat 48.5

Minnesota Timberwolves 48.5

Cleveland Cavaliers 47.5

Atlanta Hawks 45.5

Los Angeles Lakers 45.5

Toronto Raptors 45.5

New Orleans Pelicans 44.5

Chicago Bulls 42.5

Portland Trail Blazers 39.5

New York Knicks 39.5

Charlotte Hornets 36.5

Washington Wizards 35.5

Sacramento Kings 33.5

Detroit Pistons 29.5

Orlando Magic 26.5

Utah Jazz 24.5

Oklahoma City Thunder 23.5

Indiana Pacers 23.5

Houston Rockets 23.5

San Antonio Spurs 22.5

Link to comment
Share on other sites

Ceo media day je bio parastos, tako da ono. Monty svakako mora da pokaze ove sezone da je spreman da uci i kao trener. Pored toga, fakat mi nije jasno kakav se egzempl pravi od Deandrea kad su mu u prvom redu najveci potrosaci zakazali i mentalno i igracki. Kudikamo vise prostora ima da se silji patak na tzv. pointgodu, no nesto ne videh ni prek pogled.

 

Prilicno sam siguran jos od vrhunca sage sa mecovanjem da Jones ne daje flyin fuck za Pumu i da ce ga trejdovati cim bude eligible. 

 

Ostaje nada da ce se novi vlasnik pojaviti dovoljno brzo da spreci gmoya da nastavi da pravi svoju 'magiju'.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Horium said:

Boston prvi? Interesting. Takodje, Fila? Lol.

Ma dodali su Brogdona, sada imaju beton ekipu za regularku, baš duboka postava.

 

Meni je mnogo veliki upitnik Finiks, jer oni računaju da će Pol vući kao i prethodnih sezona, a on plej već ušao u 38-u godinu, na to sve odlazi Krauder, a pitanje je da li će stići jednako dobro pojačanje.

 

Baš se osećaju te godine i u statistici, on još uvek dobar igrač, ali, nema šanse da drži ovakvu konstantu. Sansi nemaju šanse za 53 pobede ove sezone na ovakvom zapadu.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ceo media day je bio parastos, tako da ono. Monty svakako mora da pokaze ove sezone da je spreman da uci i kao trener. Pored toga, fakat mi nije jasno kakav se egzempl pravi od Deandrea kad su mu u prvom redu najveci potrosaci zakazali i mentalno i igracki. Kudikamo vise prostora ima da se silji patak na tzv. pointgodu, no nesto ne videh ni prek pogled.

 

Prilicno sam siguran jos od vrhunca sage sa mecovanjem da Jones ne daje flyin fuck za Pumu i da ce ga trejdovati cim bude eligible. 

 

Ostaje nada da ce se novi vlasnik pojaviti dovoljno brzo da spreci gmoya da nastavi da pravi svoju 'magiju'.

 

Ne mogu da ga trejduju do 15.01.2023 ali i u slicaju trejda Ayton ima pravo da stavi veto na trejd do sledeceg jula. 

Link to comment
Share on other sites

Polako. Prvo treba videti hoce li doci do implozije odmah. U tom slucaju ce leteti glave na sve strane i pre promene vlasnicke strukture. Osim toga, sam broj pobeda ne znaci previse - koji ce ti tuki hca ako ces izgledati kao prokleta ulicna banda i izblamirati i sebe i navijace i grad koji predstavljas za buducih 9 generacija. 

 

Ako Monty ove sezone ne bude preusmerio protagonizam sa Paula na Aytona, ali i Cama i Kala, znaci da je ili idiot ili bolesno sujetan. Niti jedna od tih opcija ga ne preporucuje za ista vise od instant nogobulja.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

tesko je shvatiti zato sto

a) milos nije pricao o oklahomi vec o hjustonu b) od mela se ocekivalo u oklahomi da bude top3 igrac ekipe a ne lik sa klupe

 

to je krenulo nakon sezone, jer je trebalo nekoga zrtvovati 

 

 

Ja sam i pričao o Hjuston Melu iz razloga jer se očekivalo da bude sidekick, a on nije Teo hehe. 

Moguće da ga je Dantoni dočekao na zicer u fazonu u NY si igrao kako hoćeš ovde ćeš igrati kako ja kažem. I ovaj i  prethodni tvoj post upravo je u korist onog što pričam. 

 

U suštini igrač xy koji je dobar igrač velika zvezda sa posledično velikim egom koji nikad nije prilagodio igru ekipi kako bi ekipa bila bolja već uvek fura neki svoj fazon nema dobar Mindset bez obzira šta priča na kzš.

To se najviše ogleda pred kraj karijere kad krene decline i kad treba da proguta ego . Tipični primeri Wbook i Melo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ako Monty ove sezone ne bude preusmerio protagonizam sa Paula na Aytona, ali i Cama i Kala, znaci da je ili idiot ili bolesno sujetan. Niti jedna od tih opcija ga ne preporucuje za ista vise od instant nogobulja.

 

kaze ayton da jos od gm7 nisu razgovarali zajedno...stvarno je cudno sto ga nisu trejdovali ako ga toliko ne cene.

 

svasta se moze jos izdesavati do 15. januara. mozda ce mu cena biti jos niza.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

 

@bodo @stoudemire zanimljivo

Ako bih procijenjivao na osnovu prezence rekao bih za Montyja da je čovjek in gamba, u prevodu sposoban , sa nogama na zemlji , staložen na trenutke se doima depresivno mada nije ni čudo s obzirom na tragediju koja ga je zadesila u jednom trenutku. Dok Ayton mi ima onaj blago teleći pogled iz kojeg naprosto vidiš da mu inteligencija nije forte. naravno da to nije presudno za uspješnu karijeru ali ja osobno preferiram sportiste koji imaju soli u glavi što se bar po meni ne može reći za dotičnog. možda se i varam. slažem se sa @SteveFrancis#3 da bi Monty trebao predati ključeve u ruke Aytonu kao legitimnoj drugoj opciji jer teško da će biti prva pored živog Bookera pa da vidimo iz kojeg materijala je satkan Petar Pan. osobno sam imao skoro fizički obračaun jednom prilikom na treningu sa sada već pokojnim poznatim trenerom i svojedobno igračem  Nedeljkom Gugoljom pa je sudbina htjela da se ponovno nađemo u novom klubu dvije godine kasnije pa smo ko ljudi riješili nesuglasice tako da ovo ne vidim kao nešto nepremostivo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...