Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Prvo, Kyrie nije mogao da ostavi PO na stolu. Zasto, zato sto je potpredsednik unije igraca i nazadio bi agendu igraca maksimalno. To su mu dali  do znanja i CJ i izvrsna direktorica sindikata gospodja Tremaglio. A koliko ce ova desavanja otezati poziciju igraca 2025 pri isteku sadasnjeg ugovor sa vlasnicima. Pa reko bi nimalo. Zato sto je i ova galama entertainment i business ide dobro a tek ce da procveta. Od 10 milijardi $ liga ce povecati prihode na 15 milijarde 2026te. Slededeci dvoboj sindikata vs liga ce biti lovefest. 

Edited by zastotako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Bukvalno Lejkersima ne gori pod nogama. Irving je svakako rekao da će doći sledeće godine. Taman će Lejkersi sa tim pikovima iskoristiti da okruže što boljim saigračima veliku udarnu trojku. Netsi ako ne žele dil, no problem, mada ja ne bih rekao da je tako. Fanovi Netsa su zapeli da se uzmu dva pika od Lejkersa i da će biti idioti, ako to ne uzmu, jer niko neće nuditi išta slično. Tako da nisam baš siguran kome gori pod nogama.

 

Lakesima ne gori ali Lebron ce zapaliti sve tamo ako jos jednu sezonu ne udje u  PO, sto po ovoj konstalacija snaga na Zapadu uopste nije neralno. Svako moze da izvisi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapaliti sve tamo :roflmao:, baš je Bron temperamentan i luda glava. Jedan od igrača koji nikad nije trejdovan, sem ono sign and trade zbog pravila salary cap-a itd. Ispoštuje svaki ugovor maksimalno, čak iako je mogao i on 2017. godine u svom najvećem prajmu da traži trejd, ali je ispoštovao kao gospodin svoj ugovor i sada će on pri kraju karijere da pravi scene i zapali sve tamo što mu nisu napravili jaču ekipu, lol

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, zastotako said:

Prvo, Kyrie nije mogao da ostavi PO na stolu. Zasto, zato sto je potpredsednik unije igraca i nazadio bi agendu igraca maksimalno. To su mu dali  do znanja i CJ i izvrsna direktorica sindikata gospodja Tremaglio. A koliko ce ova desavanja otezati poziciju igraca 2025 pri isteku sadasnjeg ugovor sa vlasnicima. Pa reko bi nimalo. Zato sto je i ova galama entertainment i business ide dobro a tek ce da procveta. Od 10 milijardi $ liga ce povecati prihode na 15 milijarde 2026te. Slededeci dvoboj sindikata vs liga ce biti lovefest. 

 

Kako bi tacno neko unazadio ''agendu igraca'' tako sto bi ne bi iskoristio svoj PO nezadovoljan kosakraskom situacijom i otisao negde gde zeli?

 

Ovo o cemu pricam nema veze sa profitom, nego sa time da ce vlasnici traziti da bude zasticeniji od ovih pozdarija koje su priredili Harden,Irving,Simmons,Darant i slicne budale.

 

Izvrgli su ruglu pojam ''Player Empowerment''.

 

8 minutes ago, Dracarys said:

Zapaliti sve tamo :roflmao:, baš je Bron temperamentan i luda glava. Jedan od igrača koji nikad nije trejdovan, sem ono sign and trade zbog pravila salary cap-a itd. Ispoštuje svaki ugovor maksimalno, čak iako je mogao i on 2017. godine u svom najvećem prajmu da traži trejd, ali je ispoštovao kao gospodin svoj ugovor i sada će on pri kraju karijere da pravi scene i zapali sve tamo što mu nisu napravili jaču ekipu, lol

 

Donece hepo kocke a Iriving donosi svece i kandilo.

 

Jbt sa kim se ja prepirem na ovu vrucinu...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Nezadovoljan igrac a pre tri dana iskoristio PO umesto da izadje na pijacu izabere sredinu za sebe?!

 

pa uzeo je po zbog vise para.

 

a sto se tice jamesa, ne bi me cudilo da se opet vrati u cleveland :baby:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Lakesima ne gori ali Lebron ce zapaliti sve tamo ako jos jednu sezonu ne udje u  PO, sto po ovoj konstalacija snaga na Zapadu uopste nije neralno. Svako moze da izvisi...

Lebron nece zapaliti ali znam jednog koji je vrlo blizu, mozda ga i ti znas. Zovu ga @delgado

4 minutes ago, Dracarys said:

lol, pa očigledno je da se u Bronovom svetu vrti oko Bronija. Kada si uzeo da mu komentarišeš budućnost, onda bi valjda i to trebalo da imaš na umu.

Broni u 1 rundi? Njega ako izaberu na draftu, bice dobro. Tj izabrace ga ako Lebron iskoristi svoj uticaj pa se nekako ekipa gdje igra iscima. Decko ni blizu potrebnog nivoa za NBA kosarku

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dracarys said:

lol, pa očigledno je da se u Bronovom svetu vrti oko Bronija. Kada si uzeo da mu komentarišeš budućnost, onda bi valjda i to trebalo da imaš na umu.

 

hoces da kazes ako npr orlando uzme bronija da ce james tamo potpisati :frusty: 

 

ako nista nek broni ide u lakerse, bas idealno mesto za njega i sapunicu oko njegove porodice.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Miki28 said:

Lebron nece zapaliti ali znam jednog koji je vrlo blizu, mozda ga i ti znas. Zovu ga @delgado

Broni u 1 rundi? Njega ako izaberu na draftu, bice dobro. Tj izabrace ga ako Lebron iskoristi svoj uticaj pa se nekako ekipa gdje igra iscima. Decko ni blizu potrebnog nivoa za NBA kosarku

Bron bi morao ispasti mudar i da ne leti odmah sledeceg leta u novi klub, vec cekati period kada budu videli da nemaju nista od toga sto imaju Bronija i da ga trejduju Lejkersima za pik druge runde.

10 minutes ago, gggggggg said:

 

hoces da kazes ako npr orlando uzme bronija da ce james tamo potpisati :frusty: 

 

ako nista nek broni ide u lakerse, bas idealno mesto za njega i sapunicu oko njegove porodice.

Ako Broni bude bio toliko dobar da ga Orlandjani ne bi pustili, onda da, najverovatnije bi otisao da odigra poslednju sezonu u Orlandu. Njemu je najveca zelja da igra sa sinom.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Lebron nece zapaliti ali znam jednog koji je vrlo blizu, mozda ga i ti znas. Zovu ga @delgado

Broni u 1 rundi? Njega ako izaberu na draftu, bice dobro. Tj izabrace ga ako Lebron iskoristi svoj uticaj pa se nekako ekipa gdje igra iscima. Decko ni blizu potrebnog nivoa za NBA kosarku

Pitah pre neko vreme, al mi niko ne odg. Kakav je mali Broni, pre sam gledao neke snimke gde je Lebron u publici, i kao uh kako igra Broni, plejmejker pravi, utakmica prava prvenstvena, a kad su neki pisali komentare kako ni fizicki nije topina top, ljudi odgovarali kako ni Lebron u tom dobu nije bio životinjka.

Link to comment
Share on other sites

Bronny je izuzetno dobro skolovan, disciplinovan, ima IQ, solidan sut, defanzivno se bori. To sve stoji, ali nije poseban talenat, nema taj poseban vid NBA eksplozije, duzine, energije. Igra vec godinama u srednjoj, na AAU sa i vs NBA talenat, uocljive su te razlike odmah. Klasa 2023 je ispodprosjecna ali sin nije ni medju top 50 objektivno. E sad te projekcije i nade da moze da raste i da se produzi. Pa njegova majka nema 170, Lebronova majka nema 170, Lebron je nasledio genetski jackpot od oca. Bivsi NBA igrac Jerome Lane je bio blizak sa ocem, koji mu bio zastita u Ghettou. Otac mu bio iznad 2 metra superatletske gradje i Lebron je vec sa 15 bio ekstra-ekstra eksplozivan i 202 visok. Tako Broni nije u najavi NBA igrac.

Edited by zastotako
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Miki28 said:

 

@AgroLaki slavlje🍻

 

18 hours ago, Alex_Serbia said:

Kingsi se od februara nakupuli skoro-pa-dobrih kosarkasa. Taman za neki last minute play-in. Ako budu imali srece 

 

Jos uvek ne znam sta je ideja FOa, okupili smo mlade igrace koji treba da sazrevaju zajedno, ali mislim da ce se ici na win now opciju, pa smo dali i pika prve runde, ali opet je protected, u slucaju da na ovakvom Zapadu padne jos jedna pušangija i ne dostignemo ni play in. 

Ja da se pitam, ja bih vozio tenk jos 2 godine da uzmem najbolje moguce igrace, dok Kari, CP3, Lebron, Pidži, Kawhi, Dejm ne izadju iz prajma/odu u penziju, pa onda da malo mi jašemo protiv Denvera i Dalasa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Večeras bi trebalo da padne odluka Tomasa Brajanta koji će novi klub da mu bidne. Dvoumi se između Bostona i LAL. Pojma nemam šta će u Bostonu, jer tamo garantovano pored TajmLorda i Horforda ne bi imao minute. U Lejkersima bi makar delio sa Džonsom. Ako se jako nametne, možda i starter...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

citajuci sta netsi zele za duranta, deluje da se ovaj malo preracunao. 

 

Ko ce ga znati. Juta je bukvalno opljackala Sotu za  jednog tek nesto-iznad-proseka Gobera (to je imho). 

 

Durent vrlo lako moze pomeriti granice ludila, u smislu sta je sve neki ocajnik spreman da posalje zauzvrat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...