Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Pustite ove nebitne utakmice i sport, da vidimo od čega će da se živi...

 

https://www.espn.com/nba/story/_/id/29180943/school-cool-notable-athletes-returned-their-college-degrees

 

Mi imamo diplo-mu diplo-mu diplo-mu

Mi imamo diplo-mu - gde je va-ma?

 

Očekujem da se nakon završetka dominacije u košarci, Stefen sa podjednakim uspehom posveti sociologiji te objavi za desetak godina knjige inspirativnih naslova tipa Night and Day and Years of detanglement.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Steta sto ova utakmica mora da se zavrsi 😄 

 

Moj delgisha ne bi oni prosle sezone ni prvu rundu prosli da se AD nije polomio. Poslije jos Denver bez Murraya i Clippersi bez Kawhija. Strasno koliko ih je samo prosralo, srecom ove godine ih je Luka ne vrijeme zavrsio. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Manu said:

 

Pustio sam suzu

 

baš lepo od dirka što ga je sačekao sezonu plus luka očito ima veliki rispekt za dirka. mislim, super za franšizu što je ovo obavila.

zamisli trejo da treba da kaže nešto dirku, pa ovaj bi se ušinuo.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

btw, kako sad ide - jel' mavsi preuzimaju HCA od sunsa ili dubsi imaju prednost?

 

Ne znam jesi ozbiljan ali aj da odgovorim, gleda se ko je bio bolje plasiran u regularci.

 

Znaci GS ostaje ''prednost'' domaceg terena sta god ono bilo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Budim se jutros u 3:20, kao ajde da pogledam drugo poluvreme, biće borbe sigurno...kad ono 40 razlike za Mavse, trljam oči ne verujem, reko dobila cela petorka Sunsa covid pred utakmicu pa mora Cam Payne da igra, kad ono svi tu. Ovo je baš debakl za prepričavanje. 

 

E da, Mavs in 6, Celtics in 6

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu kuknjava življa sada kako nije Jokić pravi MVP no je Luka i zašto se daje pre finala MVP i ostale gluposti... Realno je dosta smešno i paradoksalno da NBA kao liga (i sport) koji se jako ponosi svojom statistikom, priznanjima i nagradama, all nba timovima, DPOY, MIP, MUP i ostalo, faktički tim svojim nagradama uopšte ne pokriva plejof od prve runde do finala konferencija što je otprilike binije i od MVPja (regular season, meh, mnogo garbagea, najbolji se štekaju) a može da bude bitnije i od finala u kojima nekada izleti neki levak poput Igoudale ili 2014 Kawhi nije bio najbolji igrač Spursa (do finala, tu jeste). Mislim, nije neka varijacija, ali realno je bezveze. Koliko kapiram ove nove nagrade opet ne pokrivaju prve runde plejofa? Dončićevo ludilo, Tejtumova dominacija, Džimi Batler, to sve, po sadašnjem vrednovanju, ne upada nigde? 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

. Koliko kapiram ove nove nagrade opet ne pokrivaju prve runde plejofa? Dončićevo ludilo, Tejtumova dominacija, Džimi Batler, to sve, po sadašnjem vrednovanju, ne upada nigde? 

 

ja sam umislio da se nove bird-magik nagrade dodeljuju za najboljeg plejof igrača istoka / zapada, pa bi trebalo da se uzima ceo PO u obzir do finala.

al' to sam ja sam zaključio, bez slušanja & čitanja :lol_2:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...