Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

😁

8 hours ago, greenenvy said:

Heat favorit 1 kroz 1. Ali ajde da uzivamo. Od njih mi ne bi bilo zao da ispadnemo. 

 

@Milos 3.14 Si oplakao pobedu Bostona? 😁

Nije toliko strašno jer gotivim Tejtuma i Milvoki sa mutom Nikolićem kao trenerom je negledljiv

Edited by Milos 3.14
Čestitke i da ovde završite
Link to comment
Share on other sites

Za mene i moje praćenje NBA lige, ovo je najsramnija 7. tekma neke ekipe koju sam gledao, posebno sa obzirom da je tekma kući i da je u pitanju prvi tim lige iz regularnog dela.

 

Ok da se izgubi, da stane šut, šta god, ali da gubiš 46 razlike, obraza bez.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

kakav epski raspad sunsa, a za to je glavni krivac monty williams. prvo ga je u prvoj rundi iskolovao njegov bivsi asistent willie green, a sada i jason kidd.

 

jos jednom, svaka cast doncicu i mavsima, a posebno kiddu i kokoskovu, kakav trenerski masterklas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Превише се оспоравао ангажман Кида за тренера. Стварно је, гледајући његов минули рад било нејасно како он може унаприједити екипу. 

Али мора му се одати риспект, озбиљан overachiever у овој причи

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma sta da mislim o ovoj tekmi, bilo bi mnogo razumljivije da su timovi bili u obrnutoj situaciji, tj. Dalas da je imao G7 na svom terenu, pa mlada zvezda Luka ukruti ruku od treme. Ovde bi trebalo Choke Paul da povede kolo, da stane na loptu, smiri tim itd. 

Toliko je trebalo Fenicanima da se dignu iz pepela, i onda pusangija u finalu sa 2:0 i sad ova G7. Bas deprica. 

 

Nadam se kad se Sakramento sada digne sa novim trenerom, idemo prvo first round exit, pa posle odma titulica ili dno. Ovako, hajpovanje sa prvim mestom regularke pa da nas neko izgazi ko macku nije dobro za psihu. 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroLaki said:

Nemam pojma sta da mislim o ovoj tekmi, bilo bi mnogo razumljivije da su timovi bili u obrnutoj situaciji, tj. Dalas da je imao G7 na svom terenu, pa mlada zvezda Luka ukruti ruku od treme. Ovde bi trebalo Choke Paul da povede kolo, da stane na loptu, smiri tim itd. 

Toliko je trebalo Fenicanima da se dignu iz pepela, i onda pusangija u finalu sa 2:0 i sad ova G7. Bas deprica. 

 

Nadam se kad se Sakramento sada digne sa novim trenerom, idemo prvo first round exit, pa posle odma titulica ili dno. Ovako, hajpovanje sa prvim mestom regularke pa da nas neko izgazi ko macku nije dobro za psihu. 

 

never too high, never too low, laki. ipak je ovo samo sport.

 

nadam se samo da ce ayton ostati kod nas. i dalje mi se svidja core Booker - Bridges - Ayton.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

tačno mogu da zamislim kako stuče jedan somerzbi na eks & jedan gustira do kraja. i stalno traži led, pa svi prevrću očima

 

Da li da se smejem ili da plačem što se i ja prepoznajem u ovom opisu... 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

 

Istripiće ih Luka, ipak smo mi klasični Bad Boys iz 1989.

Bad boys-i su tukli posteno,prebiju nekog i kazu da prebili smo ga i prebicemo ga opet,GSW prodaje neke price a sanse da je glavnom igracu protivnika izbijeno oko su cirke 80%.

Ne,ne kazem da je to glavna karakteristika GSW ili cak medju vodecima ali su prljavi.Manje vise svaka ozbiljna ekipa ima igrace za prljav posao samo sto se u GSW prave nejaki a najprljaviji se pravi da je kosarkaski virtuoz,zato i isticem i malo karikiram ovo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Vi koji ste gledali sve utakmice, a mislim na poslednje 2 pogotovo, šta se desilo sa Krisom Polom?

 

Nisam baš sve ispratio, ali na osnovu ovoga što jesam, ne mogu da shvatim. Čovek je imao onih 14-14 iz igre protiv NOHa, pa kombinovano 50 poena u prve dve pobede protiv Dalasa uz vrhunsku realizaciju.

Odmah su krenule one "all time PG" liste i hvalospevi, a usledio je raspad.

 

Ja bih čak razumeo da on šutne 15-4 iz igre, pa da kažeš jbg stao šut, umor, godine, šta god. A ne da ima tipa 4-2 iz igre za 30 minuta.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Da li da se smejem ili da plačem što se i ja prepoznajem u ovom opisu... 

 

ma jok, nego, na početku serije je bio negde snimak kako igrači sunsa i mavsa dolaze obučeni na tekmu

i svi su nešto logično casual a cp3 fura onu colledge jaknu sunsa, mnogo sam se smejao

 

..pa mi je onda uz to spavanje u 22h bilo logično da cepa somerzbi

 

nije isto za devojke i guess

Link to comment
Share on other sites

clock winds down to 7:20 left in game

ball is inbounded to CP3 who turns face to face against Kleber

"You took my family"

moves to the left

"You took my friends"

moves to the right

"You took all that was dear to me"

clock winds down to 7:15

"I cant get them back, but I can do this for friendship, FOR MY FRIENDS"

goes up, fire coming out of his shoes

"PAULORUKEN"

Ball flies over Kleber's head, goes straight into basket. CP3 falls to the ground, exhausted.

"Booker... Senpai... I..."

faints

Final Score

Dallas 123

Suns 90

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ma jok, nego, na početku serije je bio negde snimak kako igrači sunsa i mavsa dolaze obučeni na tekmu

i svi su nešto logično casual a cp3 fura onu colledge jaknu sunsa, mnogo sam se smejao

 

..pa mi je onda uz to spavanje u 22h bilo logično da cepa somerzbi

 

Da, da, takođe, zato sam i napisala. 😄 Fazon granola bar rođendanska torta i nazdravljanje Somersbijem. 🥳

 

4 minutes ago, uini said:

 

nije isto za devojke i guess

 

✌️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

kuminga je dobar za dfsa, posto je lik dobar atleta ali nije naročito kreativan, tu kuminga moze da odigra neku minijaturu, cisto da pokrije sut iz coska i obezbedi def rebs 

... that being said, navijam za mavse, vreme je da ntlikina udje u finale. 

Kuminga je najbolji kad pije getorejd na klupi, bar je ove godine tako, ne sumnjam da ce se razviti u respektabilnog igraca.

 

Dajte tog James Cordena na keto dijeti da vidimo sta ume.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Da, definitivno moram da napisem da je Kid ocigledno sazreo kao trener.

 

Pre par godina bih se sokirao da je njegov tim ovako pripremljen za bitnu utakmicu, ali eto, ocigledno je naucio i napredovao sto je realno super.

 

Drago mi je zbog Mavsa sto necu uskoro morati da vadim #firekidd avatar iz fioke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Kuminga je najbolji kad pije getorejd na klupi, bar je ove godine tako, ne sumnjam da ce se razviti u respektabilnog igraca.

 

Dajte tog James Cordena na keto dijeti da vidimo sta ume.

 

mora neko i DFSa da cuva, a posto igra 35+ minuta, morace i kumashin malo 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...