Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

On 5/14/2022 at 12:02 PM, NikadProtivKaline said:

jos ako bi moglo neko luka g7 ludilo...

ajde da kazemo da je ovo nesto na sta sa odredjenom izvesnoscu moze da se racuna

...ali ko je ocekivao ovakav raspad sunsa?

o cemu se tu radi?

pukla tikva neku izmedju igraca?

aytonu se kakilo vidim

kasni plata:)?

Link to comment
Share on other sites

be afraid, be very afraid

 

 

 

ma bolje im je sa mavsima, ludi kure i klejo jedva cekaju da vrte bullocka i frenkija na ringispilu. plus nemaju centra mavsi

Just now, NikadProtivKaline said:

...ali ko je ocekivao ovakav raspad sunsa?

o cemu se tu radi?

 

cp3 ih terao da legnu u 22h u krevet i prispavalo im se u ovom terminu

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šalu i džinks na stranu - zaista da sam mogao da biram protivnike GSW mislim da bih birao Denver i Dalas. 

Moram da se pohvalim i da sam iz nepoznatih razloga uvek nekako verovato da će Dinvidi da bude odličan u Dalasu, ali to sam mislio i za Marvina Beglija so ders det.

 

Razbiće nas Dalas sa ovakvim Lukom i Brunsonom, ali barem da uzmemo jednu na Pulovo ludilo za čika Lejkoba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mali je rodjeni lider. Klasaiznad svih evropljana pa i Dirka. Da bi bio u trci za top5 ikad,prosto mora da popravi odbranu. Ogroman pobednicki mentalitet. Jokic ode odmah da vozi konje, da moze da ga placaju a da vozi konje,ne bi teren video.

 

Samo je realno dace ih pregaziti GSW, ako ih pobedi Luka i Dalas, onda im se bas treba skinuti kapa. Meni je uvek bila glupost da se MVP nagrada daje pre kraja. Luka bi je sad imao.

 

Gledah Boston i Milvoki i sranje kosarka sa obe strane. Mozda bi trebalovise evropskih trenera dobiti posao u NBA...ono nidje veze nema.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je i žao, moram da priznam, nekako sam očekivao šibanje po celom terenu, CP3ovu nadrkanost i grubosti Drejmonda i Kraudera. Pritom su igrali zaista impresivan basket. 

Ostalo je da Wiggins izvuče još jednu seriju defanzivno.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Barkley#34 said:

Pa da, sad mogu da igraju protiv Janisa i Jrua. :classic_biggrin:

Pa u tom trenutku je delovalo da su Baksi slomili psihički Kelte posle game 5, te sam računao da će proći Janis & Co., mada sam navijao za Boston. Suština je bila da Finiks osvojiti titulu neće definitivno. 🙂 E moj CP3, nisi ti ipak TOP 5 plejeva ikad. Jedan Stokton je npr. bolji mnogo, njega je samo GOAT sprečio dvaput da uzme prsten, nije čoukovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Ostalo je da Wiggins izvuče još jednu seriju defanzivno.

 

idealan matchup defanzivno za dubse:

wiggins na luku (tu će wiggsov defanzivni iq biti na testu ali može da ga isprati i izmori i iznervira)

looney & dreymond na klebera & powella - bolje od ovoga ne može

ludi kure i poole su dovoljno visoki za brunsona odnosno bullocka

plus duel aclova, klay vs dinwiddie

kuminga, porter ako je živ mogu na dfs-a

 

dosta dobro to izgleda za dubse u teoriji minus larry luka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mali je rodjeni lider. Klasaiznad svih evropljana pa i Dirka. Da bi bio u trci za top5 ikad,prosto mora da popravi odbranu. Ogroman pobednicki mentalitet. Jokic ode odmah da vozi konje, da moze da ga placaju a da vozi konje,ne bi teren video.

 

Samo je realno dace ih pregaziti GSW, ako ih pobedi Luka i Dalas, onda im se bas treba skinuti kapa. Meni je uvek bila glupost da se MVP nagrada daje pre kraja. Luka bi je sad imao.

Kakvi hot take-ovi, Grof da ti pozavidi.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kuminga je dobar za dfsa, posto je lik dobar atleta ali nije naročito kreativan, tu kuminga moze da odigra neku minijaturu, cisto da pokrije sut iz coska i obezbedi def rebs 

... that being said, navijam za mavse, vreme je da ntlikina udje u finale. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...