Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

A clan Manu rece da ce gledati snimak kad ustane ujutru...
Jaaaadan, nece verovati ni da se probudio.

Plemenito od strane igraca Dalasa sto su pustili "Sunascima" da spuste razliku, kao malo olaksanje za najvernije fanove koji su ostali do kraja u areni, njih 10-ak.
Jebote, veci deo cetvrte cetvrtine su gostujuci navijaci bili glasniji u areni. Desilo se par puta kad Niksi gostuju Bruklinu i nigde vise.

Edited by RatzenStadt
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Deandre Ayton played just 18 minutes and finished with five points and four rebounds. When asked about Ayton's lack of playing time, Williams responded "It's internal." Ayton did not speak to the media postgame.

------

 

come to nyk bro 

++

mvp lista za ponedeljak 

1 luka 2 grant williams 3 dinwiddie 4 tatum 5 kornet 

edit coach kidd ftw

 

“A lot of people said it would be a blowout,” Mavs coach Jason Kidd said with a grin. ”They were right."

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

heat i dubsi mi sjebaše perfect fail

 

Boston Celtics - Milwaukee Bucks

Čeka se konačni rezultat serije. Tvoja prognoza je bila 3:4.

Memphis Grizzlies - Golden State Warriors

Rezultat je bio 2:4, tvoja prognoza je bila 2:4 - dobio si 30 poena.

Miami Heat - Philadelphia 76ers

Rezultat je bio 4:2, tvoja prognoza je bila 4:2 - dobio si 25 poena.

Phoenix Suns - Dallas Mavericks

Čeka se konačni rezultat serije. Tvoja prognoza je bila 4:2.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Ne znam, moram ovo da odgledam... Imam utisak da imamo neuporedivo veće šanse protiv Dalasa nego što bismo ih imali protivU Finiksa.

 

izgleda kao da možete da igrate protiv svih, tu mislim i na istok;

jedino što je sada najbolji igrač na terenu van dubs rostera  : i

Link to comment
Share on other sites

Kakva cava Cliff Paul :Hail::Hail::Hail: Verovatno najveci choker u istoriji kosarke, point god!

 

Ozaloscena PUMA i Rumenige, eeeeeeeeeeeeeee slepci jedni polupani, odavno ovako jedna grupa nije bila ogoljena i ponizena... Sta rekoste moderni centar koji moze sve da preuzima...

 

Ne smem ni da zamislim koliko je prijateljica noci Kuban sinoc pozvao u resort, svaka cast Dallasu...

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, freethrow said:

Ne znam, moram ovo da odgledam... Imam utisak da imamo neuporedivo veće šanse protiv Dalasa nego što bismo ih imali protivU Finiksa.

 Gde ces vecu sansu od ovakve tempirane bomb Finixa koja je spremna da implodira svakog casa...

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2022 at 8:10 AM, displejnejm said:

Ovo nije hot take, Sansi se muče u plej ofu, u obe serije, apsolutno ne liče na dominantan tim iz regularne sezone. Ne vidim kako misle da uzmu titulu kada ih Luka uz pomoćno osoblje dovodi do G7. Šta bi protiv TOP3 igrača lige (Janis) onda uradili, + najboljeg odbrambenog beka (Holidej) ako uopšte stignu dotle? 

Čisto da pokažem kol'ko sam mudar. :59:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalas i Golden State igraju dobre odbrane i verujem da mogu da pariraju ekipama sa istoka u tom segmentu.

Deluje da će biti fantastične košarke u ovim serijama i navijam za Miami Dalas finale 🙂

Poslednji put kad je Dalas bio u finalu isto je bilo sa Kiddom💪💪💪

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...