Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Da budem iskren ne znam ni ja zasto se toliko fura narativ da je Janis rukometas.

 

Ok, trebalo bi cesce da mu sviraju faulove u napadu i nije neki flashy virtuoz sa loptom, ali covek ume i da baci pravovremen pas, i da pogodi sa distance, a uz njegov karakteristican roling koliko vidim cak je ubacio i neki polu-horog.

 

Ja mogu samo da mu skidnem kapu u kakvog igraca se razvio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A šta mislite zašto postoji narativ da se Janis često potcenjuje? Nije sigurno jer je "dobar dečko koji sve pare šalje kevi" već zato što je priučeni klesar koji 90% svoje igre bazira na sili, laktovima, ramenima i gathering whateverima. Tačno da ima fascinantnu koordinaciju za svoje dimenzije (niko ne brani npr Gobertu da razvije dribling, kakav takav šut i osećaj za igru pa da on bude mvp, kad bi to bilo tako lako) ali uživati u Janisovoj igri stvarno nije realno. Navijam da Boston ne samo prođe Buckse već da ode do kraja mada ne bih imao ništa protiv ni da šampioni budu Sunsi ili Mavsi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Horium said:

Da budem iskren ne znam ni ja zasto se toliko fura narativ da je Janis rukometas.

 

Ok, trebalo bi cesce da mu sviraju faulove u napadu i nije neki flashy virtuoz sa loptom, ali covek ume i da baci pravovremen pas, i da pogodi sa distance, a uz njegov karakteristican roling koliko vidim cak je ubacio i neki polu-horog.

 

Ja mogu samo da mu skidnem kapu u kakvog igraca se razvio.

 

Ovako? :P

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Horium said:

Da budem iskren ne znam ni ja zasto se toliko fura narativ da je Janis rukometas.

 

Ok, trebalo bi cesce da mu sviraju faulove u napadu i nije neki flashy virtuoz sa loptom, ali covek ume i da baci pravovremen pas, i da pogodi sa distance, a uz njegov karakteristican roling koliko vidim cak je ubacio i neki polu-horog.

 

Ja mogu samo da mu skidnem kapu u kakvog igraca se razvio.

'

Zato sto je neki krajnji cilj kosarke probaciti loptu kroz obruc.

 

Kapa dole Janisu koliko je unapradio svoju igra ali limiti i ta ruznoca ce uvek ostati.

 

On sa takvom radnom etikom i karakterom da je otisao koplje da baca verovatno bi nadmasio Jana Zelznog...

Link to comment
Share on other sites

otkad je usao u ligu nije bilo veceg radnika u istoj. kako je izgledao na pocetku i sta je do danas postigao je za svaku pohvalu. bukvalno jedan od milion uspe ono sto je on uspeo.

osim toga sto ima nevidjenu radnu radnu etiku, mentalno je najjaci u ligi takodje. nikada nije bezao od odgovornosti, nikada nije isao precicom nego lepo polako dok nije dosao do cilja, nagrada i titule. ucio je na svojim brojnim greskama ali ih sve lepo ispravljao i cenim da ce tako nastaviti i u buduce.

 

jebe mu se za nagrade, zajebancije, highlightse i ostale gluposti na koje se loze prosecni kosarkasi. tu je samo da igra i da pobedjuje. za sada mu dobro ide.

  • Like 11
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

 

Ovako? 😛

 

Giannis Antetokounmpo had a free-throw percentage of 72.2 this season - per Statmuse

 

Ovu poslednju utakmicu sutirao 14 od 15...

 

3 minutes ago, LordOfTerror said:

'

Zato sto je neki krajnji cilj kosarke probaciti loptu kroz obruc.

 

Kapa dole Janisu koliko je unapradio svoju igra ali limiti i ta ruznoca ce uvek ostati.

 

On sa takvom radnom etikom i karakterom da je otisao koplje da baca verovatno bi nadmasio Jana Zelznog...

 

Pa eto, Janis ubacuje loptu kroz kos. Dao pre neko vece 44 poena, a tekmu pre toga 40 poena. I to ozbiljnoj odbrani kao sto je Bostonova.

 

Znaci dolazimo do estetike i subjektivnog osecaja.

 

Sto se mene tice, Janis naravno da nije Kajri Irving, niti ce ikad biti, ali ne mora ni da bude da bi bio kosarkas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta što nisu stavili utakmice u terminima u 7 i pola 10 da može da se odgleda i Luka.

 

Što se tiče Baksa, uradili smo sve što smo mogli da ih ometemo (prešli smo sve sportove, od desetoboja, preko skoka u dalj pa sve do američkog fudbala i bacanja koplja), nadam se da grk čita forum i da smo mu ušli u glavu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Horium said:

 

Giannis Antetokounmpo had a free-throw percentage of 72.2 this season - per Statmuse

 

Ovu poslednju utakmicu sutirao 14 od 15...

 

 

Pa eto, Janis ubacuje loptu kroz kos. Dao pre neko vece 44 poena, a tekmu pre toga 40 poena. I to ozbiljnoj odbrani kao sto je Bostonova.

 

Znaci dolazimo do estetike i subjektivnog osecaja.

 

Sto se mene tice, Janis naravno da nije Kajri Irving, niti ce ikad biti, ali ne mora ni da bude da bi bio kosarkas.

 

Pogledaj kako trojke sutira i ovo mu dodje kao suterski prajm :s_d:

 

Covek je cudo prirode i trenutno najbolji igrac lige, sad sto je to ruzno i na silu je drugi par opanaka. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Pogledaj kako trojke sutira i ovo mu dodje kao suterski prajm :s_d:

 

Covek je cudo prirode i trenutno najbolji igrac lige, sad sto je to ruzno i na silu je drugi par opanaka. 

Bold 1. Tako je, konacno👌

 

Bold 2. Ljepota je u oku posmatraca. Da je do ljepote Kyrie ili PG13 bi bili GOAT a ovako su samo flashy sise od igraca.

Mentalno nestabilni igraci. Janis je za njih i slicne, na mentalnom nivou MJ licno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, gggggggg said:

nikada nije isao precicom nego lepo polako dok nije dosao do cilja, nagrada i titule. ucio je na svojim brojnim greskama ali ih sve lepo ispravljao i cenim da ce tako nastaviti i u buduce.

 

Skratila sam upis jer mi je ovo najbitniji deo, to mi je nekako glavna stvar kad pričamo o Janisu. Tačno se napredak vidi i kroz individualna postignuća koja su na kraju krunisana titulom, a iza toga su godine rada, suočavanja sa kritikama ali i podsmešljivim komentarima.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ja to iz zezanja napišem nešto za Janisa, jer mi se ne dopada njegova košarka i nisam pogledao nijednu utakmicu Milvokija u regularnoj sezoni, ali mu se mora stvarno odati poštovanje, jer ipak nije izdao Milvoki, ostao je u tom timu kada su bili najveći pritisci da ode u neki bolji tim. Kao recimo kada ga je Kari više puta zvao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...