Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Tokom 5. utakmice u Memfisu, izvori kažu, Ker javio da se dignu ruke i povuče ručna dosta rano. Kouč Majk hteo da juri, Ker rekao batali, STef i Drej jedva dočekali.

Za 6. utakmicu Kouč Majk opet hteo da startuje Kuminga, Stef i Drej rekli ne igraće Luni duvaj ga kouče Majke, on reko ok, da vidimo šta kaže Ker, pusti Kera kouče Majke igraće Kevon, ostatak je historija. CImali su i Kleju da se čuje njegovo mišljenje, ali uskratio im ga je, đast get mi sam faking luks. Igudala verovatno više neće igrati basket. Eto to su neke novosti.

Link to comment
Share on other sites

totalno mogu da zamislim motivacioni hajlajc-spot igoudale sa tom azra-tjundžom

 

edit, sve sa

Spoiler

 

Ja imadem tetkicu
Stare loze kmeticu
Ona živi u Bruklinu
Tamo igra košarku

I ona kaže joj što volim Iggy Pop
I ona kaže Iggy Pop

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Manu said:

 

Fendere voleo bih nekad da vidim tvoj post i o najboljoj košarci na svetu ovde umesto što pokušavaš da vodiš narativ o 'nba cirkusu', pri tom često pogrešan kao u ovom primeru.

 

Bozmesacuvaj da pokusavam taj narativ da vodim. Al vidim da imas istomisljenike da ja to radim tako da sori, necu se vise mesati u drustvance, pogotovo sto o NBA nemam sta mnogo pametno da napisem s obzirom na ne bas pomno pracenje. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Al vidim da imas istomisljenike da ja to radim tako da sori, necu se vise mesati u drustvance, 

 

zašto bi nekolicina istomišljenika bila razlog da se ne mešaš u društvance?

po toj logici si ti imao više istomišljenika na jučerašnju gather-step temu, bez obzira što nemate pojma :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto ste raspravljali prije par strana, da li su koraci Karija ili nisu. JESU,cak i po novim pravilima.

Iako, danas se svi degutantno shetaju po liZi i sudije ne sude nista.*

Zato sam, dok je jos bio u prvom mandatu u Ohaju, zamrzio Brona. Lik ukrade loptu, istrci kontru , napravi 3 koraka i atraktivno zakuca. Bljuv.

 

*ima nesto jos gore od koraka,a to je kad sudije dopuste faul zbog atraktivnog zakucavanja. Primjer - Morant. Cisti faul u napadu,ali - hej - lik je atraktivno zakucao. Nesh ti atrakcije - profi kosarkas skocio i zakucao...eeeej, anbilivbl 🙄🙄

 

Link to comment
Share on other sites

edit

btw, ceniš po lajkovima, gde sam se npr ja zahvalio thanx lajkom manuu što je precizno objasnio da su bila dva koraka nakon gather-stepa, o čemu tupim juče ceo dan.

1 minute ago, Kosta said:

JESU,cak i po novim pravilima.

 

nisu. pravila jasno ukazuju na to.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

edit

btw, ceniš po lajkovima, gde sam se npr ja zahvalio thanx lajkom manuu što je precizno objasnio da su bila dva koraka nakon gather-stepa, o čemu tupim juče ceo dan.

 

nisu. pravila jasno ukazuju na to.

Kosta has spoken.

Ima taj jedan medjukorak prije gatherstepa. I, naravno, to kad je on uspostavio kontrolu nad loptom je uzivo tesko procijeniti za sudiju i - hej! - pa to je bogotac Kari pa mu se gleda kroz prste

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kosta said:

Ima taj jedan medjukorak prije gatherstepa. 

 

a pošto je gather-step nulti korak, ti bi mu svirao korake nevezano za celu ovu situaciju, odnsono, pre nego što je došao u punu kontrolu lopte ili je ovo typo?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 i svakako nije jeres reci da je neko pravilo bezveze. 

 

valjda sam dovoljno jasno & više puta napisao da se (i) meni to ne sviđa?

mislim da se nikome ovde ne sviđa to pravilo ali je pravilo a ne kao što nekolicina tvrdi, gledanje kroz prste zvezdi, previd sudija, nba cirkus i slično.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, greenenvy said:

 

Pola litra rakije, jedan bensedin i da gledam mirno 😂

 

Ako bolji znaci Jayson Tatum, onda, da, nek pobedi bolji 😎

Cool je Jayson, ima tu leprsavost u igri ali ga jebe sto igra za Boston tako da bolji pobjedjuje vcrs, Gainnis Antetokounmpo ili od milošti zvani, Djana🍻

Link to comment
Share on other sites

Vezano za ova pravila oko koraka i slično tu je apsolutno najvažnija stvar kad se smatra da je igrač ostvario kontrolu nad loptom. Gathering step je fleksibilno pravilo koje je vezano za period uspostavljanja kontrole nad loptom što znači ako igrač već prethodno dribla loptu nema ni primene gathering step pravila jer on već ima kontrolu nad loptom. Karijev moravac ne može nikako da bude po pravilima sve i da nije grozan potez suprotan od duha igre kao što jeste.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...