Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Wiggins kada igra kao noćas Warriorsi su užasno zajebana ekipa - odbrana na čoveku, pomoć, banane, ukradene, još kada krene šut onda je zaista kompletna trojka i opasna prednost na terenu. Kevon čovek od kamena. Stef manje više rešio, ali Wiggara MVP. Klej efikasan i bolji u odbrani. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakvo izdanje Lunija. 🙌 Okršaj Janisa i Tejtuma, Tejtum je konačno pružio partiju kakva se negde i očekuje od njega. Ova serija ispunjava sve želje, čestitke i pozdrave ljubitelja NBA, ali u G7 će Janisu biti potrebna sva raspoloživa pomoć, nema zezanja. Noćas je falila malo jača partija Holideja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Kakvo izdanje Lunija. 🙌 Okršaj Janisa i Tejtuma, Tejtum je konačno pružio partiju kakva se negde i očekuje od njega. Ova serija ispunjava sve želje, čestitke i pozdrave ljubitelja NBA, ali u G7 će Janisu biti potrebna sva raspoloživa pomoć, nema zezanja. Noćas je falila malo jača partija Holideja.

 

Otprilike hocu da umrem svaku tekmu. Kad nisam polomio sve po stanu posle g5, znaci jos sam delimicno mentalno dobar 😂

 

Ovo smo morali da resimo ranije, ali smo uspeli 2 utakmice da prospemo bzvz. Bukvalno se svodi prica na od pre 2 godine, kada smo umesto da resimo Toronto kako je trebalo, mi otisli sa njima u g7 i onda je to doslo na naplatu protiv Heat-a koji nas je dobio na svezinu. Ko god da prodje, Spoelstrina ceta je favorit i to ne mali. 

 

Nikad ovako nervozan nisam bio dok gledam svaku tekmu. Dusa mi iz nosa iskace posle 2 i po sata. To valjda objasnjava sto nemam devojku sa 27 godina. 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, greenenvy said:

 

Otprilike hocu da umrem svaku tekmu. Kad nisam polomio sve po stanu posle g5, znaci jos sam delimicno mentalno dobar 😂

 

Ovo smo morali da resimo ranije, ali smo uspeli 2 utakmice da prospemo bzvz. Bukvalno se svodi prica na od pre 2 godine, kada smo umesto da resimo Toronto kako je trebalo, mi otisli sa njima u g7 i onda je to doslo na naplatu protiv Heat-a koji nas je dobio na svezinu. Ko god da prodje, Spoelstrina ceta je favorit i to ne mali. 

 

Nikad ovako nervozan nisam bio dok gledam svaku tekmu. Dusa mi iz nosa iskace posle 2 i po sata. To valjda objasnjava sto nemam devojku sa 27 godina. 🤣

Malo ti je dve duše kad te žensko uhvati u mašinu a kamoli još dva i po sata. Bolje ti je da se reinkarniraš odmah. @DameTime škužaj 😊

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

gather step, nisu koraci, valjda smo to odavno apsolvirali

 

 

Gather step X2 u ovom konkretnom slučaju ako me vid dobro služi a bio pre mesec dana po prvi put u životu kod okuliste 😁

Link to comment
Share on other sites

lepo vece u nba, pobedili svi koji su trebali

cestitke bostanu i posebno tejtumu

dace bogovi kosarke da robot zavrsi svoj PO u nedelju...sta mu se sve tolerise, stvarno nema smisla

komentarise se ovde gather step stepha, a robot 10 puta po tekmi napravi igranku + nabije rame i nikom nista

 

jos ako bi moglo neko luka g7 ludilo...

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

lepo vece u nba, pobedili svi koji su trebali

cestitke bostanu i posebno tejtumu

dace bogovi kosarke da robot zavrsi svoj PO u nedelju...sta mu se sve tolerise, stvarno nema smisla

komentarise se ovde gather step stepha, a robot 10 puta po tekmi napravi igranku + nabije rame i nikom nista

 

jos ako bi moglo neko luka g7 ludilo...

 

Ne bi moglo 😁. Pa valjda se i mi pitamo nesto

Link to comment
Share on other sites

Ali sto je lik kod Simmonsa izneo toliko dobru teoriju da nema sanse da se ne ostvari 😄

 

Rekao je da ocekuje u skladu sa svim vidjenim u ovoj seriji da Boston dobije 6. mec ( ostvarilo se) i da Janis izadje 7. mec i postigne fazon 50+ poena, razgrne ih sve i kad se zavrsi pesnicom udari leprikona, napravi im rupu u sred hale i ode 🤣

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

 

Otprilike hocu da umrem svaku tekmu. Kad nisam polomio sve po stanu posle g5, znaci jos sam delimicno mentalno dobar 😂

 

Ovo smo morali da resimo ranije, ali smo uspeli 2 utakmice da prospemo bzvz. Bukvalno se svodi prica na od pre 2 godine, kada smo umesto da resimo Toronto kako je trebalo, mi otisli sa njima u g7 i onda je to doslo na naplatu protiv Heat-a koji nas je dobio na svezinu. Ko god da prodje, Spoelstrina ceta je favorit i to ne mali. 

 

Nikad ovako nervozan nisam bio dok gledam svaku tekmu. Dusa mi iz nosa iskace posle 2 i po sata. To valjda objasnjava sto nemam devojku sa 27 godina. 🤣

 

U ovakvim momentima mi je super što tim za koji navijam nije u PO. 😄

 

Pa da ti kažem, ne svodi se baš. Sada igrate protiv aktuelnih šampiona lige. Chaos je pre neki dan lepo objasnio, Baksi su šampionski tim jer ih moraš dobiti tri puta po utakmici. Niste baš vi sve prosipali u tekmama koje su dobili, nego su se i oni dizali iz mrtvih. A Janis će igrati do poslednjeg atoma snage, makar mu duša bila u nosu. Zato je ova serija dobra, igra se jako i do kraja... Ko god da prođe - osvaja. Pusti Majami.

 

P.S. Još malo pa smo vršnjaci 🙃 Samo polako. 

Link to comment
Share on other sites

Gledam snimak GSW,jezivo na sta lici napad i na sta lici Steph.Tuga

 

Pool je dobar skorer i nista vise,ne vredi njemu davati 30 miliona po sezoni,plus u odbrani je rupa.

 

Milvokiju da se pojavi opet Portis ili neko drugi od pomocnog osoblja ili potop.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Za kojeg #1 ili #2 igraca nekog tima cemo danas da kazemo da je njegov tim bolji bez njega? Prilicno popularan sport, primetio sam, skoro popularan kao i sam NBA.

 

Za sada vode KM i JM, rekao bih po javno-strucnom mnjenju

 

Cak sam primetio da se (stidljivo) pominjao i Luka za vreme prve runde.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

Za kojeg #1 ili #2 igraca nekog tima cemo danas da kazemo da je njegov tim bolji bez njega? Prilicno popularan sport, primetio sam, skoro popularan kao i sam NBA.

 

Za sada vode KM i JM, rekao bih po javno-strucnom mnjenju

 

Cak sam primetio da se (stidljivo) pominjao i Luka za vreme prve runde.

Ne smatras da je dovoljan uzorak za ovakvu ocenu 1.25 tekmi?? Onda nista od tebe u diskusiji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Gledam snimak GSW,jezivo na sta lici napad i na sta lici Steph.Tuga

 

Pool je dobar skorer i nista vise,ne vredi njemu davati 30 miliona po sezoni,plus u odbrani je rupa.

 

Milvokiju da se pojavi opet Portis ili neko drugi od pomocnog osoblja ili potop.

Steph je tuzan ali za svoje standarde.

 

Kad pogledas puke brojke opet je medju 4-5 najboljih igraca u PO...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bodo said:

Gather step X2 u ovom konkretnom slučaju ako me vid dobro služi a bio pre mesec dana po prvi put u životu kod okuliste 😁

 

ne sluzi te dobro ( :

bila je drama oko hardena pre 6-7 sezona na temu. ja bih svojevremeno na basketu trazio korake, ma sta trazio, zahtevao bih da gather - stepper sam vikne koraci ali pravila jasno kazu da nisu. tek kada je igrac u punoj kontroli nad loptom, ima pravo na (dodatni step). stvarno je ovo stara vest. 

2 hours ago, Tamburinjo said:

 

Izvini nisam bio na casu kada ste to predavali profesore pa su za mene koraci. Trudicu se da nadoknadim propusteno gradivo. 

 

cekiraj pravila, youtube pojasnjenja, ovo se desava na svakoj tekmi xy puta, samo sto si sad video. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Smart je juce buo odlican u prvom, normalno, kad sam ga odigrao minus na kladionici.

 

Ovi role player-i da mi placaju da ih igram u minus, u 90% situacija prebace zadatu granicu i to debelo 😄

 

Sad malo ozbiljno, Milvokiju ce trebati bar jos neko da pomogne Janisu, inace ce Boston na megdan Majamiju, sve i da Janis ubaci 50+. Ne znam koja je poenta G. Hill-a na terenu, njegovi dani kao korisnog NBA igraca su odavno prosli. Bolje da igra Carter, makar nije rupa u odbrani. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...