Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ključ svega je što je Luni dobio ogromne minute. Tako je i moralo, jer on poseduje možda i jači potencijal za oreb od Adamsa.
Da, to je prelomilo. Šteta, ispadne da je za Memfis bolje bilo da se Adams nije vratio, pošto bi Ker i dalje igrao oanj pederski smallball.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Kari i Klay su odradili svoje ali su pravi x faktori bili Luni i pogotovu Wiggins koji je konacno ispogadjao sve.

 

Ali kakva utakmica Jonesa, ne samo da nije mogao nista pogodi nego je u 4/4doneo  sve ocajne odluke kao neki floor general. Brooks, Bane i JJJ maltene nisu pipnuli loptu zadnjih 8 minuta, bas cudne stvari...

 

GS samo drugu polovinu 4/4 odigrao bez idiotskih TO i tad su uhvatili neki flow.

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

Da, to je prelomilo. Šteta, ispadne da je za Memfis bolje bilo da se Adams nije vratio, pošto bi Ker i dalje igrao oanj pederski smallball.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 

Mislim da bi dali više minuta Luniju i da je ostao Tilman prvi centar, jer je takođe velika oreb opasnost plus što ima veoma dobar flouter Brendon Klark. Ovako su ubacivanjem Lunija večeras ubili dve muve jednim udarcem, jer Adams i nije bio neki faktor, dok je njihov do sada važan igrač u seriji Klark bio dosta bespomoćan. Drejmond to nije mogao sve sam. Žrtvovaše spejsing da bi dobili na skoku, ali lako je žrtvovati, kada ekipa ima ovako kvalitetne šutere. Nadam se da će uskoro i Oto i Geri da ozdrave, jer su potrebni timu. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Da Bruks nije imao ovakvo veče, ova bi utakmica bila rešena i na poluvremenu. Ker je u suštini spremio utakmicu, ne verujem da bi se Braun ikad toga setio. Baš sam bio juče gledao, koga sve GS ima od centara, ali nisu imali neki izbor, a Luni obično nema kondicije da izgura više od 20 minuta, međutim je večeras imao neki career high, 34 minute, izdržao je na sreću Voriorsa.

Link to comment
Share on other sites

Jel sam jedini kome Stef išao na živce sa onom "uspavanka" proslavom posle one trojke pri kraju? Em je šutirao loše, em nije on taj koji je nabio ekser - to je bio Klay napad pre toga kada se Stef propisno ispromašivao. Ne znam, nekako mi bezveze.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Znao sam, ne bi se to on nikada setio!

 

 

 

Pola covek pola letina sebi obezbedio nastup u podcastu.

 

Cuj Green smislio maltene su jedine opcije nakon povrede Portera bile ili da startuje Moody ili Luni posto su zakasnili 2 meca sa izbacivanjem Kuminge iz rotacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nisam gled'o sinoć ali defacto znam da je wiggins ubedljivo najbolji defanzivac u ovoj seriji;

što se napada tiče, eto ti game_loga tj igračkog_panja, pa proučavaj

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/3059319/andrew-wiggins

Pored Greena najbolji defanzivac?

 

Pa mora da gledas posto ga cuva covek od 154 cm mada se i on zagubi namenski masu puta pa ima otvoren sut kad god pozeli.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Pored Greena najbolji defanzivac?

 

Pa mora da gledas posto ga cuva covek od 154 cm mada se i on zagubi namenski masu puta pa ima otvoren sut kad god pozeli.

 

"u ovoj seriji" lorde;

wiggins sada cepa i ono što nedostaje od gary paytona, plus što ima više skokova nego grizli adams

 

na sve to, napadački učinak mu se kreće od solidnog do odličnog. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Wiggins je najbolji igrač GSW u ovogodišnjem plejofu, to smo već negde apsolvirali...

 

A Looney, pa šta reći. Jedan je Kevon. Bitno je da imamo barem par dana odmora da se stare kosti odmore za Sunca.

Jel' to bacaš ili skidaš uroke 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...