Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Sta mislite, da li ce se Suns-Dallas igrati u nedelju u evropskom terminu? Nemam snage da se budim a bas mi se gleda
Ako dobiju Bucksi noćas Boston, ide g7 u ranijem terminu 9:30 PM. Ako ode Bucks-Celtics serija u 7 utakmica, onda će oni igrati G7 u tom ranijem terminu u nedelju dok Suns-Dallas ide nedje u 2 ujutru.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTwister said:

Ako dobiju Bucksi noćas Boston, ide g7 u ranijem terminu 9:30 PM. Ako ode Bucks-Celtics serija u 7 utakmica, onda će oni igrati G7 u tom ranijem terminu u nedelju dok Suns-Dallas ide nedje u 2 ujutru.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

Uh, o bi bilo jos bolje! Hvala puno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 Neka su mu svi kamerunski bogovi u pomoći

Smatram da je izuzetno bitno naglasiti da Džoel veruje u jednoga Boga (kojem ime nije Bodiroga btw.), i ne samo da je hrišćanin, već je i "posvećeni hrišćanin" katoličke veroispovesti, kao što se da pročitati ovde: https://childhoodbiography.com/joel-embiid-childhood-story-plus-untold-biography-facts/:whistling:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Pusti ti krasotica od serije, treba Janis odmorit. Majami je ozb ekipa od Bostona, trebace tu svez i na max obrtaja.

 

Jebga, mene bas briga ko osvaja, samo mi je stalo da se ima sto vise dobre kosarke za gledanje 😄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Dobro, za njega se znalo odmah da je preplacen, pa se niko ne cudi. Dao je 48 poena u prve 2 i isto toliko u sledece 4 u seriji...

 

Kao sto kaze kolega forumas iznad, slabo ko je ocekivao od Herisa da povuce.

Bez obzira na platu, on je cetvrti po hijerarhiji u Fili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Horium said:

 

Jebga, mene bas briga ko osvaja, samo mi je stalo da se ima sto vise dobre kosarke za gledanje 😄

Meni samo da Boston, GS ili Sunsi ne uzmu a od ostalih moze ko oce ali priznaces da ih nije mnogo ostalo, samo Bucksi, Majami, Dalas i Memfis.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Jel to dovodite nekog Allstara u preostale 2 serije? Mada moze i bez novog, ipak imate u ekipi igrace specijalce da sjebu bitne igrace protivnika. Moze i ta taktia👍

 

Ako prodju Sunsi eto nekako cu se natjerati da budem za njih, cisto da vas ujebu po mogucnosti sa 4-0 uz 4 20+ razlike.

 

Svakako da se u finalu ako dodjete do njega necete dobro provesti, razbili bi vas Majami a o Bucksima da ne pricam. Istok se pita ove godine.

Inace sranje PO.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Mislim da smo se dosta štekali... Noćas očekujem jedno +40 protiv simpatičnih Memfišana, a onda pokazivanje full snage u preostale dve serije.

Nakon besomučnog džinksovanja, GSW fen pokazuje kakva zapravo očekivanja ima od ovog plej-ofa - not the 1st base, not the 2nd base, not even the 3rd base - all the way babe!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, displejnejm said:

Nakon besomučnog džinksovanja, GSW fen pokazuje kakva zapravo očekivanja ima od ovog plej-ofa - not the 1st base, not the 2nd base, not even the 3rd base - all the way babe!

Flexovanje protiv Denvera sa Jokicem i Aba 2 ligasima i onda Memfis. Svakako tu su Sunsi ili Luka ali za krajnju nuzdu tu ce biti Jimmy Buckets ili Janis i njegova kaznena ekspedicija da vrati ove na fabricka podesavanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne verujem baš u potencijal Majamija, baš retko ekipe bez superstarova uzimaju titule (Detroit 2004 poslednji put ako se ne varam). Pa i ako računamo Džimija kao superstara zbog trenutnih igara, onda je, kako neko reče, 2nd tier, što obično nije dovoljno... 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 said:

Flexovanje protiv Denvera sa Jokicem i Aba 2 ligasima i onda Memfis. Svakako tu su Sunsi ili Luka ali za krajnju nuzdu tu ce biti Jimmy Buckets ili Janis i njegova kaznena ekspedicija da vrati ove na fabricka podesavanja.

Sta Memfis?

 

Pa ljudi su druga ekipa na Zapadu i u ligi ujedno, imali su 3 pobede vise od Majamija i 5 pobeda vise od Bostana,File i Kee-a.

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta Memfis?

 

Pa ljudi su druga ekipa na Zapadu i u ligi ujedno, imali su 3 pobede vise od Majamija i 5 pobeda vise od Bostana,File i Kee-a.

Memfis je kerov k.... od ekipe. Zabavna za gledanje u regularki ali u plejofu su jos zeleni.

Minesota i GS nisu odraz snage njihove.

Imaju mnogo rupa koju ozb ekipa lagano resava u plejofu.

 

Bilo je milion ekipa kroz istoriju koji su imali dobar skor u regularci pa po usima u plejofu.

Prvi mi padaju na pamet od prosle sezone 76ersi i Juta.

3 minutes ago, freethrow said:

Koga?

Gdje je i sta radi Draymond Green? Poole? Ni onaj Kuminga ne djelu cist u glavi.

 

Salim se malo za to😀 ipak nemate Zazu i dalje u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Zaza jeste bio gadan. Drejmond pravi sranja, ali nije bilo povređivača iako je faul na Klarksonu bio bezvezan. Kuminga je fin momak i nisam nikad video da je nešto baš glupo ili nesmotreno uradio, ali možda sam propustio? Za Poola ne bih komentarisao bone bruise i ostala sranja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...