Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kako je Janis odigrao ovo, ajde 40 poena ni prvi ni poslednji put.

 

Ali zato kad je na kraju dogorelo do noktiju i kad je bilo ili ides kuci ili se odbrani on je tako izujedao i Tatuma i Horforda i Browna u onoj jednoj sekvenci. Zaista HOF partija.

 

Sta reci za Holidaya i ova blokada kada je ukrao loptu zaista poezija.

 

Boston mi je delovao kao Milvoki u 4. utakmici, usli u 4/4 da potrose vreme i evo sta se desi...

 

Smart na kraju bas tragicar. 

 

Ako C' izgube ovu seriju u sledecoj utakmici bojim se da se mozda nikad nece vratiti u ovom sastavu...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, displejnejm said:

Smart usrao totalno. Jeste dobar defanzivac, al' je glup k'o kurac. 

4 greške u završnici. Ona izglubljena lopta oko minut i nešto do kraja, pa se nije dobro postavio za skok, pa ga onda blokirao Jrue i na kraju još jednom izgubio loptu. Mada Jrue ima dosta zasluga ovde. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dracarys said:

Ma meni nejasno čime je zaslužio da ima toliki autoritet tamo. Mali laprdavac dođe da skače za loptu gurajući svog saigrača... Portis je uništio Boston sa oreb i ključnim poenima.

Baš je imao pomračenje uma, nije mi jasno što nije dodavao loptu nego silovao onako. Sve što se moglo zasrati u zadnjih minut i po, zasrao je. Mada dobar deo zasluga ide Jrue-u na ruku, takav igrač zlata vredi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo vise nije ni hot take.

 

Ako se Kerru iskomplikuje korona veca je verovatnoca da dobiju jos 1 utakmicu ako Lacob bude trener. Mike Brown je hands down verovatno najgori trener sa sve pomocnicima u ligi.

 

Lik apsolutno nema predstavu sta se desava na terenu, deluje kao Biden.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gggggggg said:

sutra ocekujem od ovih pametnjakovica segment 'da li su grizzliesi bolji bez moranta'... 

Da vidimo argumente pametnjakoviću da Morent čini nešto boljom ekipom. Koliko treba uzoraka? 240 utakmica?

 

Goldent Stejt ih je u game 3 razvalio još u trećoj četvrtini, dok je Morent bio zdrav. U Game 4 je već bilo povuci-potegni i Voriorsi ni sami nisu znali kako su ono dobili i sada ovo razvaljivanje 50 razlike.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Neko je pitao za Bjelicu.

 

Siguran sam da se Nowitzki sada skine imao bi slican rad nogu kao Bjelica. 

 

Bukvalno level Hameda Hadidija na OI kad sam pomislio u jednom trenutku ako neko bas brzo protrci pored njega mozda bude smrti ishod.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...