Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Računajte na mene da ću prespavati verovatno najzanimljiviju utakmicu u seriji... Sad moram sve unatraške. :classic_ninja: Vidim da Horford nastavlja da školuje i da Tejtum opet prespava celo poluvreme. Mogla se ova dobiti i bez Midltona, iako je nesumnjivo drugi najvažniji igrač, da je Džru bio na svom uobičajenom nivou. No nema veze, tera se dalje, drago mi je što je 2:2 da se malo zakuva.

 

Spoiler

A možda pogodim i prognozu. :bravo:

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Gledao sam ih ja dosta puta, sta znam, sam izbacaj ne izgleda mnogo drugacije, ali problem je u povredi ledja, zbog koje nema svoj normalan shooting motion i onda dodje do ovakvih situacija. 

 

 

On onako nabijen i nabildovan se uvek nekako kretao kao da ima stap u dupetu.

 

Vidi se da ima problema ali rece pre 3. meca da je na 80%.

 

Cudno mi da posle 24 ppg protiv Minnestone spadne na jednocifren broj poena.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Mora se priznati da je bila lepa vest kada je javljeno da Bron prelazi u Lejkerse, jer se moglo računati na sudijsku protekciju. Imao bi Bron i više titula, ali je sve sjebao Dejvis.

Uvek je neko drugi kriv. :D

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Mora se priznati da je bila lepa vest kada je javljeno da Bron prelazi u Lejkerse, jer se moglo računati na sudijsku protekciju. Imao bi Bron i više titula, ali je sve sjebao Dejvis.

Prve godine klinci, druge godine titula uprkos svima i svemu i zahvaljujuci samo njemu a naredne 2 sjebao Dejvis. Logika Lebronovaca😀

 

Ali slazem se da je bila lijepa vijest kad je oresao, sad je ostao gorak ukus. U 3 od 4 sezona u ovo doba sezone Lejkersa nidje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

JasnafakingZlokić@nba.com

Ne dirajte brogdona, on je među nama šipkašima...

1 hour ago, Dracarys said:

Za života od NBA želim da vidim još samo jednu plej of seriju Brona protiv kompanije iz Golden Stejta.

How about side by side with a friend?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...