Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 minutes ago, freethrow said:

Ako je Mari sisa onda je Porter dojka. A obe su Nikoline...

 

  Hide contents

izaći ću sam.

 

Bejn ima tu suludu nadljudsku kiropraktičarsku snagu u rukama poput Pula...

nego sta je... missim zabole me za denver, komentarisem cisto stav nekog igraca..

al kakvi su to folovi, kao nije psihicki spreman.. 

sta mu je garancija da se do sledeceg plej ofa nece povrediti?

imas sitauaciju gde u timu imas igraca koji igra na mvp nivou, a ti kao nisi psihicki spreman, ajde da sacekamo sledecu godinu..

a nema garancija da ces opet imati igraca u takvoj formi, ili da neces imati povredjene neke druge igrace..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, realno *w said:

 

Plus preživeo onaj divljački start sa leđa Bejna, isto muški.

Bila je ta situacija  i onaj 2+1 Wigginsa koji je delovao kao cist faul u napadu, debeli bradati spidas je imao challange i nije trazio ni za jednu situaciju...

 

Doduse ovo kod Baneta pitanje da li mozes da dobijes ali svakako nemas sta izgubis na 20 sekundi do kraja, takodje mi nija jasna ni njegova reakcija jer se uopste nije bunio.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ko je bradati spidas?

coach memphisa?

 

Zar postavljas to pitanje ako si  video kako izgleda covek od 37 godina?

 

Lik ako nije kuvao kristal met sa Quin Snyderom pre nego sto je usao u ligu nista nije uradio...

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da sam sinoc uzivo kao retko kad u lajv plejof mecevima

 

Boston-Milvoki najbolja utakmica do sada u seriji, i videcemo jos dosta uzbudjenja ovde. Uvek se setim njihove serije iz 18-te u prvom kolu kada je BOS prosao u G7 na svom homecourtu i tako nesto mi mirise i sada. Bucksi igraju na zavidnom nivou bez Middletona, a ja se uvek setim one njegove cuvene trojke a ostalo 0.5s ->  u tom plejofu za produzetak u G1 (ipak dobio Boston u ot)

 

 

 

 Alfred je tada isto igrao mocno, potpuno je neutralisao Embida u narednoj rundi i ono cuveno finale Easta sa Klivlendom 2018. To je sada maltene ovaj Boston samo sto su Tatum i Brown 4 godine stariji i iskusniji. Videcemo da li ce uspeti da iskoriste odsustvo Khrisa posto je evidentno da fali Milvokiju -> puno suteva je potezao Giannis, i uglavnom je sve promasio i trojke i midrangeve, dok je u reketu punio. Pokupili su brdo OR i bili ubitacni u tranzaciji, ali na postavljene odbrane falili su ti poeni koje izmislja Middleton.

 

 

GS-MEM sam malo i prespavao onaj brick fest u prvom poluvremenu ali sam odgledao celo drugo. Neverovatno sta je sinoc radio Dillon Brooks, ne secam se da je ikad ijedan igrac ovoliko privatizovao i usrao ekipu, sve 5 za odbranu ali covek je pri vodjstvu svoje ekipe potezao u prvih 5s napada neke nebulozne trojke i konstantno pravio shaqtin materijal ciglama i kamenicama i nikome nije palo na pamet da mu kaze iskuliraj brate ili Jenkins da ga izvede, izgrdi, sta god... Apsolutno se posrao na sve sto su sjajni SloMo, Tajus Jones i Adams izgradili. Slomo jedino sto se izmasio bacanja, ali vrhunsku partiju je izvukao u svakom smislu, za Adamsa da se zapita covek sto nije u rotaciji pa covek ima kilometrazu rokanja sa Grinom i GS... Tajus odradio fantastican posao, nosio ih sinoc... Na kraju posle mnogo promasaja i mucenja za GS, Kari je preuzeo utakmicu i odigrao izuzetno fokusirano i agresivno 4/4, mada ponovo je iskocio mocni OPJ sa nekim kljucnim trojkama da vrati Warriorse u zivot. Preveliku rotaciju raznovrsnih igraca ima GS i to umesno koriste, uvek je neko u stanju da iskoci i pokrije glavna oruzja dok im ne ide. 

 

E da, pogodio sam sinoc Boston i stavim -5.5 H na GS i prosto je neverovatno kako su uspeli da dodju do +6 i onda Dillon poteze trojku sa pola terena koja ulazi od tablu da mi unisti hendikep. Sto kazu, i really felt that  😄 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

 Bucksi igraju na zavidnom nivou bez Middletona, a ja se uvek setim one njegove cuvene trojke a ostalo 0.5s ->  u tom plejofu za produzetak u G1 (ipak dobio Boston u ot)

 

middleton je veliki clutch*-baja

*clutch=u smislu da zabode kad treba a može i na kraju.

 

jedan od mojih omiljenih igrača u aktuelnih 7-8-9 ili koliko godina, pogotovo što je iz kusura postao top igrač franšize ali pre svega zbog stila & egzekucionen.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bas nebuloza za Adamsa, ako je bio beskoristan u seriji sa Minesotom to nije razlog da ne igra ovu.

 

Jos se ljudi cude kao kako ih GS nadskace prva 3 meca?! Pa izabacili su iz rotiacije igraca koji je najbolji ofanzivni skakac lige, ima preko 10 skokova u proseku i box out doktor je...

 

Pri tom lik ima tradiciju da uzasno smeta Curry-u i pogotvu Greenu koji ne znam da li se muci protiv ijednog drugog igraca toliko i u odbrani i u napadu...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@LordOfTerror, mi ipak imamo luksuz da post-festum kažemo šta je bilo dobro & šta je bilo loše, plus da se ne javimo & ne pojavimo ako nas demantuju

 

meni je takođe malko čudno za adamsa ali ne previše, jer mi se čini da ova posada memfisa nije baš do kraja kompatibilna sa grizlijem*

 

*

Spoiler

MV5BZGFlNmE2OWUtZGExMy00MTQzLWFlMDMtNGMz

 

edit typo

Edited by uini
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Kad smo već kod Portera, mora se priznati da je spojio dve veoma dobre utakmice za Voriorse :classic_ohmy:

 

 

Ma on je overall odlican citav PO, u odbrani i narocito na skoku je izuzetno bitan, super odradjuje svoju ulogu.

 

Imamo dosta napadackih opcija, mnogo je bitnije to sto on odradi kad su sitnije stvari u pitanju nego da spakuje neku tricu tu i tamo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma on je overall odlican citav PO, u odbrani i narocito na skoku je izuzetno bitan, super odradjuje svoju ulogu.

 

Imamo dosta napadackih opcija, mnogo je bitnije to sto on odradi kad su sitnije stvari u pitanju nego da spakuje neku tricu tu i tamo.

Otkad si ti u GSW?Sta radi Kari a pogotovo Drejmond? :P

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko vise ovaj Memfis u regularnoj sezoni?

 

Znam da je Bane povredjen i sve ali jel mi se cini ili se njemu nesto sjebalo oko izbacaja? Jel uvek pravio ovakvu skolpku kao da katapultira loptu?

 

Promasuje obruce, konstrukiju, bas cudno...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...