Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 hours ago, LordOfTerror said:

 

Edit: Jedan hot tejkic, uopste nisam impresioniran Butlerom, deluje mi da Horsmen ovo i hoce. Ostavljaju ga samoh i konstatno ga pustaju da igra 1 na 1 sa kim god hoce ali zato sve ostale zatvore. Vise znaci prostor koji ostane od zatvorenog Embida i njegove maske nego 50 Bultera...

 

 

 Pa sad, kad hoces da optuzis star igraca za poraz njegove ekipe i pored vrhunske partije (slicno se pisalo i za Lebrona kad gubi u plejofu, povremeno) -> napises, pa da, to je i bila taktika protivnickog trenera pustis njega da da kolko hoce a ostale zatvoris a nikad nisam verovao u ovo, slicno kao i ona logika dzaba je dao 40 kad su primili preko njega 45 (npr pojedini pisu tako za Moranta) kao da je kosarka neka igra sa 5 x 1v1 mecapa pa eto mozemo tek tako da izmerimo preko kog igraca se primilo koliko poena. Mislim da bez obzira na ostavljeni prostor treba pohvaliti Butlera za vrhunske partije, pa taj otvoreni prostor treba i iskoristiti, koliko je samo teskih prodora zavrsio preko/pored Embida, uostalom kad stavis 40 poena uz 13-20 iz igre, 12/13 bacanja, 2/6 trice, 2stl,2blk,6a pa i da si blejao na drugoj strani terena sto Jimmy nikako nije, mora da se pohvali. Ne mozemo uvek kriviti star plejere za poraze svojih ekipa, u bilo kom kontekstu, zasto ne pohvaliti neciju vrhunsku partiju uprkos porazu, desava se redovno u NBA ?

 

Tacno je da role playeri, posebno oni koji su 3pts specijalijsti redovno bolje sutiraju na domacem terenu, evo Deni Grin koji je ofanzivno bio non faktor na Floridi sada je odigrao 2 odlicne suterske utakmice, tako da je sada red na Strusu, Herrou i kompaniji da odgovore. Izmasio se Majamijev tricaski cast zestoko u ove dve utakmice, tako da ima puno rezerve sa bolji ekipni perfomans. 

Edited by delgado
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto je covek odjednom postao potcenjen. ja ga stavio u moj second all-nba, sto je mozda preterano ali je ipak bio najbolji igrac prve ekipe istoka. sigurno vise zasluzuje od bezveznog derozana koji ce imati vise glasova od njega...

 

ima vrlo malo igraca koje bih uzeo pre butlera kada je playoff u pitanju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

@delgado uz koga si vcrs, Bucksi ili Celticsi?

 

Za Boston da bi serija potrajala sto duze i bila neizvesnija + cu verovatno staviti neke novce na Celts 

generalno u seriji za Buckse, prognozu sam turio 4-3 Celts ali ionako sam ispusio za neki jaci plasman

najbitnije mi je da GS ne osvoji (Curryjev 4ti niposto ne sme da se desi)

Link to comment
Share on other sites

Koja sarana na sportskim televizijama u USA zbog toga sto je Jokic uzeo b2b MVP. Jedini normalan je bio Stiven  A Smit koji je inace glasao za Embida, i JJ Redik. Ovo ostalo je brate sramota za profesiju sta oni pricaju. naravno isticu se Nik Wrong i Brajan aka ubo sam jednom i ja jedan trejd rumor.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Koja sarana na sportskim televizijama u USA zbog toga sto je Jokic uzeo b2b MVP. Jedini normalan je bio Stiven  A Smit koji je inace glasao za Embida, i JJ Redik. Ovo ostalo je brate sramota za profesiju sta oni pricaju.

 

televizijama? ko još to gleda i gde ima

ne znam tebratore šta ti pratiš ako ti je taj sit_down komičar normala, ja bistrim ove pop-portale za raju, odnosno, simmons, russillo, o'connor, big wos, lowe - svi su bili mišljenja cele sezone da je mrtva trka ali su svi pred kraj sezone bili u fazonu da je jokić real mvp u zajebanoj konkurenciji

 

ne verujem ni da se athletic i ostali specijalizovani portali drugačije odnose, tako da zveki, batali žikine šarenice  ( :

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Cestitke Jokicu na kia MVP trofeju b2b

kakvo drustvo b2b mvp ljudi - Giannis, Curry, King, Nash, Duncan 

ranije - Jordan, Magic, Bird, Moses, KAJ, Wilt, Bill Russell

 

Malo Giannis kvari to društvo. 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, delgado said:

 

 Pa sad, kad hoces da optuzis star igraca za poraz njegove ekipe i pored vrhunske partije (slicno se pisalo i za Lebrona kad gubi u plejofu, povremeno) -> napises, pa da, to je i bila taktika protivnickog trenera pustis njega da da kolko hoce a ostale zatvoris a nikad nisam verovao u ovo, slicno kao i ona logika dzaba je dao 40 kad su primili preko njega 45 (npr pojedini pisu tako za Moranta) kao da je kosarka neka igra sa 5 x 1v1 mecapa pa eto mozemo tek tako da izmerimo preko kog igraca se primilo koliko poena. Mislim da bez obzira na ostavljeni prostor treba pohvaliti Butlera za vrhunske partije, pa taj otvoreni prostor treba i iskoristiti, koliko je samo teskih prodora zavrsio preko/pored Embida, uostalom kad stavis 40 poena uz 13-20 iz igre, 12/13 bacanja, 2/6 trice, 2stl,2blk,6a pa i da si blejao na drugoj strani terena sto Jimmy nikako nije, mora da se pohvali. Ne mozemo uvek kriviti star plejere za poraze svojih ekipa, u bilo kom kontekstu, zasto ne pohvaliti neciju vrhunsku partiju uprkos porazu, desava se redovno u NBA ?

 

Tacno je da role playeri, posebno oni koji su 3pts specijalijsti redovno bolje sutiraju na domacem terenu, evo Deni Grin koji je ofanzivno bio non faktor na Floridi sada je odigrao 2 odlicne suterske utakmice, tako da je sada red na Strusu, Herrou i kompaniji da odgovore. Izmasio se Majamijev tricaski cast zestoko u ove dve utakmice, tako da ima puno rezerve sa bolji ekipni perfomans. 

 

Bold: U poslednje vreme razmišljam o ovome. Često se to piše za dosta superstarova - Dončić, Jokić, Morent i sl. Ok, nisu svi 2-way zveri kao Janis i (delom) Embiid, ali mora se uzeti u obzir da se danas odbrana u NBA igra sa dosta preuzimanja; te da ne možemo govoriti o tome ko je dao koliko preko koga. Čak i kada postoji kvazi-reprezentativan uzorak šuteva na kvazi-reprezentativnom uzorku utakmica, to treba pažljivo tumačiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

televizijama? ko još to gleda i gde ima

ne znam tebratore šta ti pratiš ako ti je taj sit_down komičar normala, ja bistrim ove pop-portale za raju, odnosno, simmons, russillo, o'connor, big wos, lowe - svi su bili mišljenja cele sezone da je mrtva trka ali su svi pred kraj sezone bili u fazonu da je jokić real mvp u zajebanoj konkurenciji

 

ne verujem ni da se athletic i ostali specijalizovani portali drugačije odnose, tako da zveki, batali žikine šarenice  ( :

 

Pa slicno je izjavio Steva Ej Smit samo sto je rekao da je glasao za Embida.

 

Imas na joutibetu, a mozes i neki strim da nadjes.

 

Simons je smarac. 

 

A mislim da vecina u NBA svetu misli ovako kako je na televizijama pa sam zbog toga  napisao.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Simons je smarac.

 

A mislim da vecina u NBA svetu misli ovako kako je na televizijama pa sam zbog toga  napisao.

 

nebitno je da li je smarač, nego su svi oni navedeni prilično pop-ekipa ali ujedno i likovi koji znaju basket, nisu neki levaci

pop-basket-ekipa je totalno za jokaru i prošle i ove sezone

 

a ti likovi kao što je kendrik perkins su neozbiljni, zadrugari click baita

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nemam ja nista protiv shaqa i barkleya. oni su druga prica, ne uzimaju sebe ozbiljno, pre svega barkley. oni su zajebancija...

 

dok ovi skip, sas, perkins i slicni klovnovi su isto kao kada bih slusao andjusa i tegeltiju kako analiziraju utakmicu 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

@uini jel si pogledao finale S01 Winning time, i ako jesi kakvi su ti utisci, ja se polako spremam da gledam.

 

meni je stravinsky cela sezona, da ne cepidlačim sad bezveze. za spenser hejvuda sam izneverov'o kad sam guglao da je stvarno hteo da uradi to što je hteo, mislio sam da je taj deo pesnička sloboda. a citirao sam ti danas jednu čupri iz finala ali sam skontao da nisi još gledao kada si me iskulirao ( :

Link to comment
Share on other sites

Sto tako izvredja Andjusa kad ga stavi u ovakvo drustvo :classic_sad:
 
Spoiler

:classic_tongue:

 
 
[mention=22]uini[/mention] jel si pogledao finale S01 Winning time, i ako jesi kakvi su ti utisci, ja se polako spremam da gledam.

Samo đecu da polegnem , pa da vidim koga će Hejvud da nabode
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

meni je stravinsky cela sezona, da ne cepidlačim sad bezveze. za spenser hejvuda sam izneverov'o kad sam guglao da je stvarno hteo da uradi to što je hteo, mislio sam da je taj deo pesnička sloboda. a citirao sam ti danas jednu čupri iz finala ali sam skontao da nisi još gledao kada si me iskulirao ( :

 

Interesantno da je Medzik napljuvao seriju tipa nista nije tacno, verovatno ga za neku lovu zeznuli ili mu se na svidja kako su ga prikazali, ili mozda both.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...