Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ovo je jedna od onih sezona gde ne bi bila grehota ni da je drugi (Embiid) ili treći na listi (Antetokounmponahasapeemapetilon) osvojio nagradu, stvarno su sva trojica imala MVP sezonu. Ali ipak je Jokić za nekih 5-10% bio bolji od suparnika. Advanced Stats bi rekli da je razlika i jača. Svakako, zasluženo. 

Edited by displejnejm
Typo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Vukao je Jokic muski Denver do plejofa. Amerikanci su pedantni i naravno da im to nije promaklo.

Zasluzena nagrada, a sledece god moze da se rastereti, da Porter i Marej povuku malo. Uz prisustvo Portera smanjice mu se broj uhvacenih lopti, dok bi asistencije mogao da ima na ovogodisnjem nivou, obzirom da Marej vise gleda ka kosu nego sto razigrava.

Prosek poena ce mu opasti, ali mislim da je cilj dogurati do finala, sto se tice individualnog postigao je i previse.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, displejnejm said:

Ovo je jedna od onih sezona gde ne bi bila grehota ni da je drugi (Embiid) ili treći na listi (Antetokounmponahasapeemapetilon) osvojio nagradu, stvarno su sva trojica imala MVP sezonu. Ali ipak je Jokić za nekih 5-10% bio bolji od suparnika. Advanced Stats bi rekle da je razlika i jača. Svakako, zasluženo. 

Svaka cast I Embidu i Adetokumbu, ali ne treba zaboraviti da Nikola nije imao pomoc kvalitetnih saigraca.

Svaki put kada bi izasao, Denver bi se raspao ko bugarska skupstina.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Morali bi ipak da mu nađu koji minut u postavama sa boljim defanzivcima. Ne može nikako u petorku u kojoj je je Herro jer njega buše Sixersi čim je u igri, defanzivna nula klasična.

 

buse i povredjenog lowryja a i strusa. tu je i problem. videcemo, ocekujem da ipak zaigra u sledecoj kod kuce. a na leto trejd.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Zvezdinho said:

Znamo iz cije ovo kuhinje stize, ovakva informacija u ovakvom trenutku. Oce da destabilizuju Dzoela i prijatelje.

 

Ben Simonsove? :classic_ninja: 

 

Svaka čast Jokiću!

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nego, niko ne pominje kako se desilo da leš Hardena odigra ovako? Ima li neko valjano objašnjenje? Taman smo se složili da više nije superstar, da mu je produkcija baš loša, šut oslabio drastično i ina ivici je prihvatljivog, usporio je, itd.

I ima li šansi da ponovi ovakav učinak u seriji? Jer ako ima, Fila vrlo verovatno prolazi Hit. 

*nesamgledaotekmu 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

B2B :Hail: 

 

Potpuno zasluzeno, nadam se da ce sledece sezone kvalitet tima ispratiti Nikolu pa ce se napasti i FMVP. A pre toga bi lepo leglo zlato na EP. 😁

 

Secam se pre 7,8 godina da sam komentarisao sa drustvom kako je steta sto nemamo nekog NBA igraca koji bi mogao da se prati, kao sto su bili Vlade i Pedja, a sad imamo B2B MVP-a. Nestvarno deluje sve ovo iz te perspektive. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, displejnejm said:

Nego, niko ne pominje kako se desilo da leš Hardena odigra ovako? Ima li neko valjano objašnjenje? Taman smo se složili da više nije superstar, da mu je produkcija baš loša, šut oslabio drastično i ina ivici je prihvatljivog, usporio je, itd.

I ima li šansi da ponovi ovakav učinak u seriji? Jer ako ima, Fila vrlo verovatno prolazi Hit. 

*nesamgledaotekmu 

 

Pa jednostavno Harden je ipak klasa, šta god mi mislili o njemu. Ima on u svom lešu bar dve ovakve PO partije. Da ih nema mogao bi komotno u penziju. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Wesley Sneijder said:

Secam se pre 7,8 godina da sam komentarisao sa drustvom kako je steta sto nemamo nekog NBA igraca koji bi mogao da se prati, kao sto su bili Vlade i Pedja, a sad imamo B2B MVP-a. Nestvarno deluje sve ovo iz te perspektive. 

Ja se secam kad sam rekao da Jokic u NBA nece uspeti, tako da su ludi ljudi koji meni "davaju" lajkove ovdi na forumu💁‍♂️

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, displejnejm said:

Nego, niko ne pominje kako se desilo da leš Hardena odigra ovako? Ima li neko valjano objašnjenje? Taman smo se složili da više nije superstar, da mu je produkcija baš loša, šut oslabio drastično i ina ivici je prihvatljivog, usporio je, itd.

I ima li šansi da ponovi ovakav učinak u seriji? Jer ako ima, Fila vrlo verovatno prolazi Hit. 

*nesamgledaotekmu 

Dok sam gledao ovo juce imao sam slican osecaj kao kada je Roy ono zasuo Dalas.

 

Cim su svi ovako zgranuti sto je postigao 31 poena (cak ni on nije mogao da veruje da su neke otvorene trojke upale) sto je za njega bio donji standard...

 

Mislim da je Majami totalno omanuo sa strategijom.

 

Toliko se fokisiraju da Embid ne primi loptu i ne igra 1 na 1 da su ga napravili produktvinijim nego sto je ikad bio.

 

Strpa ima 20+ poena , odmoran je da igra odbranu i svi ostali igraci su ukljuceni i imaju dosta prostora ..

 

Edit: #heat culture, #heat effect

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Znamo iz cije ovo kuhinje stize, ovakva informacija u ovakvom trenutku. Oce da destabilizuju Dzoela i prijatelje.

 

scenario na poluvremenu 5e tekme protiv majemija

 

Westhead Doc Rivers asks for two minutes to glory, but Dave Joerger Riley has something better. He tells Embiid Magic, 63-3. “Huh,” Joel Magic says. “The MVP rookie vote,” Joerger Riley says. “Nikola Bird won, 63-3.” That brings Joel Johnson to his feet, the trademark smile gone from his face. It’s like Dave Riley gave him a B-12 shot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

 

Kakav Embiid i druzine. Bravo Nikola, kapa dolje majstore.

ne cenim ga zbog zna se cega(zaboravio sam tacno, no nie ni bitno :default_coffee:  ), no to na stranu, malo je reci da je preozbiljan uspeh, iz sporcke vizure jelte..

skoro pa da moze u istu ravan kao ziga i nolo, mada bi tu ipak realno trebao da skupi 3 mvpa za redom..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Kada je Jokić za ovu sezonu dobio MVP nagradu, šta li će tek biti narednih sezona, kada se budu vratili Džamal i MPJ. Mislim da je samo pitanje vremena kada će Denver imati najbolji plasman u regularnoj sezoni, a Jokić kao takav će osvojiti MVP nagradu zbog brutalnih procenata i konstantnosti.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dracarys said:

Kada je Jokić za ovu sezonu dobio MVP nagradu, šta li će tek biti narednih sezona, kada se budu vratili Džamal i MPJ. Mislim da je samo pitanje vremena kada će Denver imati najbolji plasman u regularnoj sezoni, a Jokić kao takav će osvojiti MVP nagradu zbog brutalnih procenata i konstantnosti.

Pokupice mu Porter skokove i neke poene, a Marej jos kako poene.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dracarys said:

Kada je Jokić za ovu sezonu dobio MVP nagradu, šta li će tek biti narednih sezona, kada se budu vratili Džamal i MPJ. Mislim da je samo pitanje vremena kada će Denver imati najbolji plasman u regularnoj sezoni, a Jokić kao takav će osvojiti MVP nagradu zbog brutalnih procenata i konstantnosti.

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Crni said:

Pokupice mu Porter skokove i neke poene, a Marej jos kako poene.

 

Opet ne vidim kako će Jokić imati manje od 25-10-7 uz još brutalnije procente, jer će biti rasterećen njima dvojicom.

 

Jokara sigurno neće imati 20 ppg.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...