Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, stoudemire said:

 

pa zato sto je chris paul najveci zlikovac nba lige na ovom forumu.

 

Znaci nigde niko nije napisao nesto takvo, nego ajde da bacimo hejt na sve, jer zaboga navijaju ljudi protiv igraca za kog ja navijam, pa sigurno zele i da mu se maltretira porodica...

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Znaci nigde niko nije napisao nesto takvo, nego ajde da bacimo hejt na sve, jer zaboga navijaju ljudi protiv igraca za kog ja navijam, pa sigurno zele i da mu se maltretira porodica...

 

 

 

 

nigde to nisam napisao, samo sam malo iskarikirao to sto se odredjena situacija relativizuje samo zato sto je chris paul u pitanju. sto se pokazalo kao prilicno tacno, tebe vise zanima moj tok misli kako sam dosao do toga, a uini je u fazonu "pa dobro, sta, lagano, trebalo je da jure obezbedjenje po hali".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stoudemire said:

a uini je u fazonu "pa dobro, sta, lagano, trebalo je da jure obezbedjenje po hali".

 

ali vidi, ne sede oni u nekom golubarniku već verovatno u par prvih redova, verovatnije i jako blizu klupi sunsa;

hoću da kažem kako nije potreban nekakav naročit effort da se takvim vip gostima reši neprijatnost i što je važnije, ugrožavanje ličnog prostora.

 

mislim, na bednom derbiju u hali pionir bi to bio skandal koji bi se rešio za 5min a kamo tamo.

nba liga je osetljiva i na heklerisanje, verbalne napade a ovde je u pitanju fizički kontakt.

 

u svakom slučaju, niko ovde a ni kojekude ne misli da je to normalno, samo da je vrlo lako rešivo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa ti si prvi pomenuo tu situaciju ovde i kao nije bitno jer je CP3. A mislis da se valjda relativizuje, jer se juce Polu na terenu izdesavalo sve ono sto on godinama radi drugima, pa je ljudima bilo drago. Jbg, ne moze svaki put kao u g2, da uhvati Bransona za ruku i da flopne i dobije faul u napadu, nekada ce i njega da navuku.

 

A normalno da me zanima kako si dosao do toga da ce nekome na forumu biti drago zato sto se napada porodica igraca na tribinama, jer tako nesto nisam video za 10ak godina sto pisem, sto ovde sto na pokojnom b92

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

edit

Quote

 

The Mavericks put out a statement after the game, and said the fan in question was “swiftly removed” from the game.

“The Dallas Mavericks are aware of an incident between a fan and the family of Chris Paul. It was unacceptable and will not be tolerated,” the team said, via ESPN’s Tim MacMahon. “The Mavericks, along with American Airlines Center, swiftly removed the fan from today’s game.”

 

 

..a na sve to će naravno ići neke rutinske tužbe pa će lik da debelo zažali što se setio toga i ciao.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stoudemire said:

pa to sto ti mislis da ja mislim da je nekome drago zato sto se napada porodica igraca na tribinama govori o tebi, a ne o meni. ja to nisam ni pomislio, ni rekao.

Napisao si: "a da, posto je to chris paul onda nema veze."

 

Jbg to je u fazonu kao da CP3 to zasluzuje da mu se porodica matletira...

Sto niko ovde to ne misli kao sto si ti dao pretpostaviti tom recenicom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stoudemire said:

pa to sto ti mislis da ja mislim da je nekome drago zato sto se napada porodica igraca na tribinama govori o tebi, a ne o meni. ja to nisam ni pomislio, ni rekao.

Posle one recenice, a posto je to CP3 onda nema veze, sta je trebalo do pomislim? Tj, sta je pisac hteo da kaze? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

duncan robinson, naravno, pre svega ne igra zbog odbrane.

 

meni uvek bilo cudno da role igraci igraju 20-30 minuta jednu utakmicu, i bez obzira koliko dobro odigraju, vrati se starter i onda opet ne igraju mesec dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Radonja said:

Napisao si: "a da, posto je to chris paul onda nema veze."

 

Jbg to je u fazonu kao da CP3 to zasluzuje da mu se porodica matletira...

Sto niko ovde to ne misli kao sto si ti dao pretpostaviti tom recenicom

Školski primer onoga što je uini juče isterivao na čistac, kad neko započne diskusiju učitavanjem svima prisutnima nešto što bukvalno niko nije rekao.

 

Nema lošijih gubitnika na forumu od navijača Sunsa to je sigurno

Link to comment
Share on other sites

u suštini, chris paul je bacio info-rovac tvitom koji sugeriše da je nešto tako nedozvoljeno prošlo neprimećeno & nekažnjeno a zapravo su dezintegrisali lika.

idiota jasno ima dovoljno raspoređenih po celom svetu da se nađe i nekolicina blizu polove porodice ali je važno da je napravljen swift reaction a siguran sam i da će završiti na sudu, tako da eto.

 

edit typo

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

duncan robinson, naravno, pre svega ne igra zbog odbrane.

 

meni uvek bilo cudno da role igraci igraju 20-30 minuta jednu utakmicu, i bez obzira koliko dobro odigraju, vrati se starter i onda opet ne igraju mesec dana.

 

Morali bi ipak da mu nađu koji minut u postavama sa boljim defanzivcima. Ne može nikako u petorku u kojoj je je Herro jer njega buše Sixersi čim je u igri, defanzivna nula klasična.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno mozes da biras gde da sakrijes Robinsona da li je to Thybulle ili MiniVan znaci barem 20 minuta pri tom dosta igraju i zonu.

 

Odbrana im nije toliki problem koliko kos ne mogu da kupe, sa ovakvim Butlerom jedva 100 prebace...

 

Morace Riley opet da silazi na trening da ga nasamara i pripremi game 5...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za svu priču oko flopovanja i suđenja ja se ne sjećam da je sinoć na DAL-PHX bio ijedan faul na šutu za 3, ona klasika sto se sudi inače tim superstar igračima kad neko ih preuzme ko ne bi trebao.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Ima i snimak, lik je neki klinac od 15-16 godina. Obzirom na to na kojim mestima sedi, verovatno da je pun para i da je navikao na to da njegova dela nemaju posledice. 

 

Mozda ga ovo opameti malo.

 

99 posto da nece ako je tacno ovo iz prvog pasusa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...