Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Tražio sam po netu i nisam mogao naći razumno objašnjenje što Robinson ne igra. Oladipo-Batler-Adebajo kada se nađu zajedno na terenu, sjebavaju čitav spejsing, vadi ih samo Batlerova genijalnost u napadu da izvuče na silu poene.

 

Evo Fila je dala već 100 poena na 8 minuta pre kraja, oni svoje isporučili, a Majami ovaj sjajan meč Batlera nije mogao da iskoristi. Imaju šut 5-30 i dve trice je dao Batler. Ništa ne razumem šta rade ovi iz Majamija.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, znalo se da povratak Embiida sve menja, cela odbrana se konstantno pomera ka njemu

Nadam se da cemo na domacem terenu bolje sutirati i da vidimo sta ce Spo spremiti za (najverovatnije) kia MVP-a

2 epic partije je Butler isporucio, nije bilo dovoljno, ali krivica nije nikako njegova

Link to comment
Share on other sites

Nema šta, nisam očekivao ovakvu partiju Hardena, nekako kao da je i njemu došlo iskustvo nakon svih ovih godina. Batler je bio najbolji igrač na utakmici, ali šta mu i to vredi, kad nema pravu podršku. Nije nimalo pozitivno po Majami što Filadelfiji sa povratkom Embida ništa nisu mogli. Ne bi me čudilo da sa Embidom u timu to bude i metla, ukolliko se iz Majamija ne budu prilagođavali, ali slaba vajda, kada su išli ovoliko daleko, pa da Robninson ni u ovakvoj utakmici ne dobije ni minut da ubaci neku tricu. Vidim i da uvek stoji pored terena, kao da bi najradije utrčao na teren da pomogne svojoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Razigrala se bradurina.

 

Uzasan je plankton, uzasan. Ovo ne davanje Robinsonu ni minute na konto ove svastike i Oladipa koji kao nesto igra ali neozbiljno je to covek nije igrao 2 godine.

 

Ovo su one serije kada deluje da se jedna ekipa dize (vratio se Embid, razigrao se Harden) a Majami sve losiji i losiji i pri tom se i Lowry opet drzao za lozu...

 

Edit: Jedan hot tejkic, uopste nisam impresioniran Butlerom, deluje mi da Horsmen ovo i hoce. Ostavljaju ga samoh i konstatno ga pustaju da igra 1 na 1 sa kim god hoce ali zato sve ostale zatvore. Vise znaci prostor koji ostane od zatvorenog Embida i njegove maske nego 50 Bultera...

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

 

ovo se kazalo i posle druge utakmice, kada su vec svi sahranili maverickse.

 

fakat imaju 2 od 3 najlepša igrača u duelu, videćemo da li će to biti dovoljno za 7mu tekmu;

lepša polovina frenki ima 100% iz igre u dve pobede mavsa, on svoje radi, luka je problem.

 

15 minutes ago, Sector said:

Ne mogu ni za jednu ekipu da se vežem u ovom plej ofu da bih baš volio da osvoje.

 

Trenutno sam najbliži tome da je GSW najprihvatljivija opcija. :mad:

 

meni su okej i sunsi i dubsi i vrućice (76ers i mavs ne računam ozbiljno ali su mi oni još više fajn)

nemam čak neki nadrealan hejt prema bilo kojoj posadi u ovom plejofu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kada se desilo to da je dankan skoro pa skroz ispao iz rotacije?

u ovom PO, ili nesto ranije?

 

nakon prve tekme u seriji protiv hawksa, koju je inače razvalio.

ne znam koliko se poklopilo sa onim oladipovim outingom kada butler nije igrao, možda nema veze ali očigledno da ga drže u zamrzivaču, tj da veruju da taj šut nije dovoljan, što jes' malo čudno.

 

evo game loga

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/3157465/duncan-robinson

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uvek je bilo u NBA da se u PO role plejeri popale na domaćem parketu a ugase na strani. Nepogrešivo i u ovom plej ofu. 

 

Mislim da Sunsi rešavaju Mavse u naredne dve, ne mogu se zamisliti 2 lošije utakmice Paula u nizu od game 3 i game 4. Kao što se ne može zamisliti da DFS opet ubaci 8 trojki.

 

E sad, Majami odjednom deluje dosta slabo sa Butlerom kao izolovanom svetlom tačkom. Iako je Bam imao efikasno veče, nekako u startu gubi match up protiv Embiida, to je razlika između all stara i superstara. No, kao što rekoh u prvom pasusu, sigurno će kod kuće Herro, Strus, Fucker i ostali pronaći bolji šut. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

a da, posto je to chris paul onda nema veze.

 

10 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Resenje je verovatno da se nastavi sa kurcenjem jos brze, jace, bolje, a problemi ce sami da se rese. Pozz za prave fanoveTM.

 

ne secam se da se neko "kurcio" nesto posebno. a ti kao da si jedva cekao ovakav poraz da bi nekome to ucitao i natrljao na nos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Gde je to iko napisao i kako si povezao da to sto neko ne voli Krisa Pola kao igraca ili coveka, znaci da je ok sa tim sto mu neko napada porodicu? 

 

Cisto me zanima tok misli, kako se dodje do toga? 

 

pa zato sto je chris paul najveci zlikovac nba lige na ovom forumu.

3 minutes ago, uini said:

@stoudemire, makar na nba tekmi mogu i obicni posetioci a kamo familija igraca da prijave kejs obliznjem obezbedjenju i rese sve za 5min 

 

ok, onda sve u redu, samo 5 minuta su mu maltretirali majku, zenu i decu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stoudemire said:

 

pa zato sto je chris paul najveci zlikovac nba lige na ovom forumu.

 

Dobro, sad ga pretera malo, nije to baš tako... Mislim volimo i poštujemo njegovu igru ali CP3 nije nikakav svetac (iako ga često oslovljavamo sa Point God). Ali to ne znači da je neko ovde ok s tim da mu diraju porodicu. 

Link to comment
Share on other sites

Tužno i žalosno da se takve stvari dešavaju. Pa bilo to Paulova familija ili od bilo kojeg drugog igrača iz koje god NBA ekipe. To treba primjereno sankcionirati za primjer nekim budućim sličnim situacijama. Jer danas je to Paul a sutra će možda biti Curry. Ne bih dalje ulazio u dublje analize zašto. se neko odlučuje na takve stvari. Za to postoje stručni ljudi. Znam samo da takve stvari treba sasjeći u korijenu drakonskim kaznama.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stoudemire said:

pa zato sto je chris paul najveci zlikovac nba lige na ovom forumu.

Videćemo - jeste solidan zlikovac, ali kada dođe na pregled kod oftalmologa Dr Greena i ortopeda Dr Poola, tek tada ćemo znati pravo stanje stvari. Mada, to je kako stoje stvari wishful thinking. Vi ćete skršiti Dalasa, a mi ako izborimo G7 biće dobro.

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, stoudemire said:

ok, onda sve u redu, samo 5 minuta su mu maltretirali majku, zenu i decu.

 

ne znam zašto bi iko smatrao da je to okej, samo sam komentarisao vođen posađenim tvitom, koji zvuči kao da je fanovima u nba arenama tako nešto dozvoljeno a zapravo je uz rutinsku prijavu mnogom obezbeđenju, nešto što te eliminiše sa tekmi možda i zauvek, plus što se tuži dotična osoba i sve što ide uz to.

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...