Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Videćemo šta će biti u nastavku, ali je nerealno koliki broj trojki je Dalas pogodio, plus sumnjam da će opet moći da izbace ovako CP3 iz igre. Sve što više posmatram Bukera, mislim se, zašto ga ne stavljaju češće u TOP10 liste najboljih igrača. Fenomenalan je bio noćas, ali je Dalas bio bolja ekipa. što neko reće, Finiks je i dalje veliki favorit da prođe dalje.

 

Bila je tuča na obe strane terena, uživao sam u plej of intenzitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sve ovi koji pricaju Luka drvi svi stoje i slicne price pa to i upravo i jeste poenta.

 

Igraju Hjuston kosarku sa Hardenom i klade se na to je Luka bolji od ovog.

 

Mozda jeste ruzno i predvidivo ali ima i strasne prednosti, kontrolises tempo, nemas maltene izgubljenje lopte, tranzicija ne postoji itd...

 

Kad otvoris lose kao protivnik  to je pakao igrati, mada bi u nekoj teoriji to najmanje trebalo da smeta Finiksu jer imaju Cp3-a u toj half court kosarci ali jbg...

 

 

 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Za sve ovi koji pricaju Luka drvi svi stoje i slicne price pa to i upravo i jeste poenta.

 

Igraju Hjuston kosarku sa Hardenom i klade se na to je Luka bolji od ovog.

 

Mozda jeste ruzno i predvidivo ali ima i strasne prednosti, kontrolises tempo, nemas maltene izgubljenje lopte, tranzicija ne postoji itd...

 

Kad otvoris lose kao protivnik  to je pakao igrati, mada bi u nekoj teoriji to najmanje trebalo da smeta Finiksu jer imaju Cp3-a u toj half court kosarci ali jbg...

 

 

 

 

 

Ovo je istina. Meni se u dobrih 80% slučajeva ne sviđa to što radi Dalas, ali je jasno zašto rade. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad setim onih serija GS protiv Hjustona muka mi pripadne.

 

Ubiju totalno flow i tempo utakmice, limitira se broj poseda, nema kontri niti lakih poena samo tuca.

 

Morace Finiks dobro da otvori 3. utakmicu i zaskoci ih od samog starta inace moze da bude svasta...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

Hvala navijačima ekipe za koju igraju Crowder i CP3 što su mi još više ulepšali ovo veče plakanjem zbog flopovanja 

 

drago mi je sto si uzivao.

 

svakako zasluzena pobeda mavsa. cestitam.

Edited by stoudemire
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Da bacimo respect za coach Kidda, cesto osporavanog. Fenomenalan posao radi u Dalasu👍

 

Bas sam razmisljao pre neki dan i ne bih se slozio sa ovim.

 

On u stvari radi isti posao kao i u Milvokiju samo sto ovaj vid kosarke izmisljen za Doncica a Grckom Perunicicu je samo falio Garcia i Aca Petrovic da mu se ostvare najvece nocne more.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Alabai kako vidi Embida mora da ga vode u setnju i menjaju pelene.

 

Draymond je ipak endemska vrsta, nije se jos pojavio igrac u ligi kojeg nije mogao da cuva od midgeta do ovih mocugi od 2.5 metra i 200kg...

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema Dedmona (hendikep posebno u ovakvom mecapu) pa je i Kiffacha sada osetio parket

Harden kada se zaleti na Butlera u najvecem broju slucajeva sledi otimacina lopte

Embid dobija svoja bacanja svaki cas, promasio je doduse 4 komada 

Batler vozi Embida ko na rolerkosteru :thumbup:

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se ozbiljno kamenjarenje, Fila krece u cetvrtu sa 8-0 sa Joelom na klupi

Spo ima flesbekove 2011. i neubacivanja Jamesa Jonesa, istu stvar sada radi sa Robinsonom, potpuno neverovatno, u situaciji gde je ekipa na 5/30 za 3PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...