Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Melje Luka sa posta, 3 puta su mu iznudili Pejna na preuzimanju i 3x ga je resio

Booker odrzava Sunse u igri, a nesto se kao probudio i Cam Johnson

veoma dobra utakmica ; Inace najbolji potez za sad mi je blokada Ejtona na Doncicu, lepo ga je sacekao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

bogami ovaj cetvrti faul paula je sumnjiv. iako ga nisam video iz drugog ugla.

 

inace najsmesnije mi sto suns navijaci kukaju na luku flopera kada u timu imaju crowdera i paula. 

 

nesto ne vidim da crowder i paul sire ruke i kukaju sudijama posle svakog jbng napada.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Buker je noćas ubedljivo najbolji igrač na terenu

Teško je reći da ne siluje, već ima 6-18

 

Dobro, ko će da šutira ako ne on. Dosta tih šuteva je bilo rezonsko i ono što inače uzima. Da je ubacio 2-3 više bio bi to ok postotak. Malopre iz solidne pozicije opet izbacuje saigraču samom na trojici, ali DFS promašuje. Generalno je intenzivan meč i ono šta i kako on igra je sasvim ok u odnosu na kontekst. Naročito u momentima kad Mavsi ne vide koš i kad mora on, uz svu pažnju odbrane, nešto da izmisli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrTripleDouble said:

Nisam gledao od pocetka, na koji nacin je CP3 dobio 5 faula skoro za poluvreme? Ne secam se da mu se nesto tako nesto desilo u karijeri. Pretpostavljam da je bio primarni cuvar Doncicu?

 

pravio je glupe odluke u nadi da mu neće suditi. sam je kriv za 2-3 faula, tj nije morao da ih pravi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stoudemire said:

 

nesto ne vidim da crowder i paul sire ruke i kukaju sudijama posle svakog jbng napada.

 

1. to nema veze sa flopom

2. really? paul prigovara sudijama tokom cele utakmice, samo ne toliko iritantno, ali i dalje je naporan smarac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:


to ako ne racunas sve sto su primili preko njega ili zbog njega

 

Jbg sad, kažem opet, mora da se gleda kontekst, kakva je utakmica, kakva dinamika

 

Najbolje bi bilo da je bio precizniji i bolji u odbrani pa da je trenutno 90-60 za Mavse. I ovih 9 razlike je napravljeno sa njim u igri.

 

Generalno Dalas nije primio mnogo koševa večeras.

 

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Richard Jefferson kaze da je video kako ga je dotakao po saci, i meni je bilo bas cudno

Devin je locked-in, tako da Finix ima sansu za brejk posebno sto ce sad Ejton nazad u igru posle beskorisnih minuta koje su na C pruzili Gee/Biz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...