Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, Don Radonja said:

Jrue i Janis mnogo bolji duo u ovoj tekmi nego Brown and Tatum.

 

Jeste da nije bila vrhunska tekma Dzejlena Smedjeg ali je ipak dao tih dvadeset i kusur poena.

 

Vise ovo ide na racun Dzejsona Zelenog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auh, zamalo da Seltiksi okrenu ovo, pupu.

 

Janis ima adekvatnu podršku, kakva tekma Džrua, kakva je to igračina. A kad se setim komentara (ne ovde, nego generalno) kako su ga preplatili. 👀 Vredi svaki pik i svaki uloženi dolar.

 

Da navijam za Boston sad bih psovala Tejtuma na sva usta. Čini mi se da se i Braun kasno probudio, ali Tejtum je kriminalan u ovoj seriji, što je nedopustivo. Horford kao da je podmlađen deceniju, alal mu vera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde sve mogu da razumem, Tajtum se raspao suterski ali kako za 41 minuta ima 1 skok i 3 asistencije kako???

 

Cak je i drugi robotizovani priuceni brat Brown imao 12 skokova i 4 asistencije ono kad ne moze glavom kroz zid da prodje pa doda nekome u samodbrani...

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Cucavac klasika kad je utakmica na liniji nekako mu uvek ostane u onim staracim rukama ili omasi zicer sa 2 ruke kao da baca djubre u kontejner.

 

Obožavam ove tvoje opise. 😄 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Evo još jedan

:Hail:

 

Wait

 

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Cak je i drugi robotizovano priuceni brat Brown

 

 

:smiley58:

 

Eto kako ove hrkljuš utakmice mogu da se učine zanimljivijim. :girl: Šalu na stranu, jako bitna pobeda za Bakse; bilo bi lepo samo da se Tejtum pojavi u G4 te da bude još žešća borba. Da se ne sramoti više.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se. Nisam ni znao da ovoliko navijam za Kelte u ovoj seriji dok nisu izgubili ovo. Inače obožavam Džrua, Janis mi je baš simpatičan, ali srce kaže "Go Celtics" iz nepoznatog razloga. Da je upala neka trojka pri kraju, beše Horforda?, druga bi se pesma pevala. Nema veze, biće duga serija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovo moze da bude bas tezak poraz za Boston.

 

Nekako su se prelako vratili u 4/4, Milvoki je poceo da trokira i onda kada je delovalo da ce ukrasti utakmicu 3  promasene otvorene trojke redom Cucavca, Browna i Smarta...

 

Aj sad samo zamislite da su obe ekipe igrale protiv Finiksa i Cp3 koji reze u clatchu i koji u najgorem slucaju mogu da iskreiraju odlican sut. Pa uporedite sa ovim porodjajnim mukama...

 

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da ostavim ovaj post pre utakmice, ali ostaviću sada. Ova serija zavisi od toga da li će Smarta da benčuju. Na kraju sam i bio u pravu preko +/- i loše partije Smarta, a dobre Vajta, jer je on prirodniji plej, čak je i Pričard morao dobiti ozbiljnije minute zbog šuta za 3.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, displejnejm said:

Smorio sam se. Nisam ni znao da ovoliko navijam za Kelte u ovoj seriji dok nisu izgubili ovo. Inače obožavam Džrua, Janis mi je baš simpatičan, ali srce kaže "Go Celtics" iz nepoznatog razloga. Da je upala neka trojka pri kraju, beše Horforda?, druga bi se pesma pevala. Nema veze, biće duga serija.

 

Srce ti nije na pravom mestu. 🤣

 

:default_sofa:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, LordOfTerror said:

Aj sad samo zamislite da su obe ekipe igrale protiv Finiksa i Cp3 koji reze u clatchu i koji u najgorem slucaju mogu da iskreiraju odlican sut. Pa uporedite sa ovim porodjajnim mukama...

 

 

Pišeš kao da jedna od ove dve ekipe nije prošle godine dobila taj isti PHO, i to četiri meča u nizu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Pišeš kao da jedna od ove dve ekipe nije prošle godine dobila taj isti PHO, i to četiri meča u nizu.

 

Pa ovogodisnji Finix je dosta bolji nego proslogoisnji i ovom Milvokiju fali Middleton i pitanje da li ce se uopste vracati tako da ono.

 

Generalno je ovde na forumu vladalo neko misljenje o mocnom Istoku pre pocetka ovih polufinalnih serija, ove tragedije koje gledamo nikako ne idu tome u prilog.

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, displejnejm said:

Koliko samo hot tejkova noćas/jutros. Ništa se senzacionalno nije desilo - i Fila (posebno sa Embidom) i Dalas su dovoljno kvalitetni da na svom terenu makar jednu uzmu. Da ne pričam o činjenici da je onaj skot sudio Sans/Mevs, a kad on sudi, mislim da ekipe CP3 nikad ne dobijaju. Videćemo odgovor Sansa, nadam se da je to - to od Dalasa i da će serija biti završena 4:1. Što se tiče Majamija, oni su meni tigar od papira, jer, koliko god bili dobra ekipa, nikako nisu šampionska, jer nemaju superstarova. Proći će Sikserse ovako ili onako, i onda gube 100% finale Istoka. Tj. 100% ako budu igrali protiv Baksa, 90% protiv Kelta. 

 

 Za ovo prvo se potpuno slazem, bilo bi bas nerealno a i bezveze da su Miami i Finiks otisli na 3-0 posle laganih 2-0 sa homecourta. Nisu Dalas i Fila (sa Embidom) toliko losije ekipe da dodje do toga.  Za Batlera/Heat se ne slazem posto je Jimmy trenutno i statisticki i igracki MVP plejofa. Dokazao je da ima ozbiljnu brzinu vise u doigravanju, kao i da je sposoban da svoj tim dovede do velikog finala. Taj kriterijum je makar kod Majamija zadovoljen a to je da ima true superstara kada se zaigra sa mnogo jakim intezitetom, uostalom njemu taj intezitet i odgovara posto je stvarno taf gaj, a ne laznjak kakvih ima u ligi mnogo. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...