Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Videćemo šta je gospodin Ker spremio. Imali su momci 4 5 dana da se upoznaju sa tvrdim obručima Čejs centra, nadam se barem 50% za tri poena i barem 70% sa penala...

 

Strašan je Hiro. Ima neverovatno gotivan šut, malo oldskul, sa visokim skokom i izbačajem, kapiram da je pakao za branjenje. Plus je nabacio snagu i čvrstinu pri ulazu. Jedan od meni najlepših napadača za gledanje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Evo zadobili smo poštovanje i od meni lično jednog od najsimpa igrača u NBA-u. Imam filing da je duša od čovjeka,  naravno nevezano za ovaj tweet.  Tako jednostavno zrači.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Nema govora o nekakvom gazenju bilo koga. Sunsi uopste kvalitativno, igracki ne odskacu od ostalih krem ekipa. Za sada je razlika samo u tome koliko dobro se sprovodi gejmplan na parketu.

 

tebi kao da je malo krivo sto ti se srusio onaj narativ od pre par godina kako su sunsi limitirani talentom.

 

kvalitativno? ok. malo ekipa ima dva top 10 igraca u ligi trenutno, top 3 defanzivca, top 5 two-way centra i top 3 six-mana.

 

naravno, tesko da ce neko nekoga pregaziti u finalu konfa, bice dobra i neizvesna serija bilo ko da bude protivnik, respect za warriorse i grizzliese.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

tebi kao da je malo krivo sto ti se srusio onaj narativ od pre par godina kako su sunsi limitirani talentom.

 

kvalitativno? ok. malo ekipa ima dva top 10 igraca u ligi trenutno, top 3 defanzivca, top 5 two-way centra i top 3 six-mana.

 

naravno, tesko da ce neko nekoga pregaziti u finalu konfa, bice dobra i neizvesna serija bilo ko da bude protivnik, respect za warriorse i grizzliese.

 

Ova ekipa je odlicno vodjena i vrlo dobro koncipirana (mozda ne bas sasvim po mom ukusu, but still). Medjutim, to ne znaci da smo nekakva kaznena ekspedicija - jednostavno smo na poslednjih nekoliko tekmi igrali na samoj gornjoj granici mogucnosti. Dallas iz prve 2 tekme nije reper ni za sta, odigrali su amaterski defanzivno i ni na koji nacin nisu otezali posao za sprovodjenje uobicajenihi sasvim ocekivanih postavki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh: 

 

nista pogresno nije rekao. to sto ste vi gsw fans triggerovani je druga prica. komentari kerra su mnogo vise jadniji i uopste ne prilice njemu.

 

za brooksa je rekao ovo:

 

Playoff ball is tough. There’s so many emotions, there’s so much going on, and everybody wants to win so bad. I think players can get caught up in that and kind of act out when they shouldn’t act out. I think Dillon obviously feels bad, I haven’t really talked with him much, but I saw that Gary is injured from the play.

“I watched it again, and Dillon definitely fouled him way too hard and did something that he shouldn’t have done.

Link to comment
Share on other sites

 

Čini mi se da ne pričamo dovoljno o mentalnom zdravlju, ni svom, ni tuđem. A još češće ga ne uzimamo u obzir kada komentarišemo NBA igrače (poslednji primer: Džamal Marej i njegova povreda). 

 

Ne plašite se kada se osećate loše, anksiozno, ljuto. Neka vas ne obeshrabri to što okolina često ume da kaže ma ništa tebi nije, zamisli kako je nekom drugom... Posegnite za razgovorom i deljenjem onda kada su vam potrebni. 

 

Možda deluje da ovom upisu nije mesto ovde, ali rekla bih da jeste, jer sa vama najčešće komentarišem na forumu. It is okay to not be okay. U tome nikada niste sami. 💚

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

:classic_laugh: 

 

nista pogresno nije rekao. to sto ste vi gsw fans triggerovani je druga prica. komentari kerra su mnogo vise jadniji i uopste ne prilice njemu.

 

za brooksa je rekao ovo:

 

Playoff ball is tough. There’s so many emotions, there’s so much going on, and everybody wants to win so bad. I think players can get caught up in that and kind of act out when they shouldn’t act out. I think Dillon obviously feels bad, I haven’t really talked with him much, but I saw that Gary is injured from the play.

“I watched it again, and Dillon definitely fouled him way too hard and did something that he shouldn’t have done.

 

Bolje da nije komentarisao ni jednu situaciju, pika basket i gleda svoja posla...

 

Jedino sto moze da i svog saigraca da baci pod autobus sto nije resenje...

 

Najgore kod ovakih stvari sto ce se razvuci na celu seriju, sad je svaki faul pod lupom. Nece smeti vise ni normalna sekira da se udari...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DameTime said:

 

Čini mi se da ne pričamo dovoljno o mentalnom zdravlju, ni svom, ni tuđem. A još češće ga ne uzimamo u obzir kada komentarišemo NBA igrače (poslednji primer: Džamal Marej i njegova povreda). 

 

Ne plašite se kada se osećate loše, anksiozno, ljuto. Neka vas ne obeshrabri to što okolina često ume da kaže ma ništa tebi nije, zamisli kako je nekom drugom... Posegnite za razgovorom i deljenjem onda kada su vam potrebni. 

 

Možda deluje da ovom upisu nije mesto ovde, ali rekla bih da jeste, jer sa vama najčešće komentarišem na forumu. It is okay to not be okay. U tome nikada niste sami. 💚

 

44 minutes ago, DameTime said:

 

Čini mi se da ne pričamo dovoljno o mentalnom zdravlju, ni svom, ni tuđem. A još češće ga ne uzimamo u obzir kada komentarišemo NBA igrače (poslednji primer: Džamal Marej i njegova povreda). 

 

Ne plašite se kada se osećate loše, anksiozno, ljuto. Neka vas ne obeshrabri to što okolina često ume da kaže ma ništa tebi nije, zamisli kako je nekom drugom... Posegnite za razgovorom i deljenjem onda kada su vam potrebni. 

 

Možda deluje da ovom upisu nije mesto ovde, ali rekla bih da jeste, jer sa vama najčešće komentarišem na forumu. It is okay to not be okay. U tome nikada niste sami. 💚

ja ću se nadovezati. prakticiram meditaciju godinama, pronašao sam se najbolje u vođenoj Saivite meditaciji. pročitao na desetine knjiga vrsnih ljudi na temu o duhovnosti a koji su ujedno i znanstvenici. vjerujem da su mnogi uspješni sportaši  uveli u praksu meditaciju jer osim talenta, besprijekorne fizičke spreme vrlo važan faktor za uspjeh je i mentalna čvrstoča, jasnoća i zdravlje a meditacija je izvrstan alat za postizanje iste . prvi koji mi pada na pamet je definitvno Đoković. takva mentalna moć  je zaista impresivna. Žao mi je samo da ovo znanje koje sad posjedujem nisam imao i implementirao tad kada sam i ja bio profi. no kako kažu ' live and learn '

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DameTime said:

 

Čini mi se da ne pričamo dovoljno o mentalnom zdravlju, ni svom, ni tuđem. A još češće ga ne uzimamo u obzir kada komentarišemo NBA igrače (poslednji primer: Džamal Marej i njegova povreda). 

 

Ne plašite se kada se osećate loše, anksiozno, ljuto. Neka vas ne obeshrabri to što okolina često ume da kaže ma ništa tebi nije, zamisli kako je nekom drugom... Posegnite za razgovorom i deljenjem onda kada su vam potrebni. 

 

Možda deluje da ovom upisu nije mesto ovde, ali rekla bih da jeste, jer sa vama najčešće komentarišem na forumu. It is okay to not be okay. U tome nikada niste sami. 💚

 

Nisam ispratio kakve mentalne probleme ima Murray? 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, gggggggg said:

 

da, pricali smo o njemu jos kad je dobio posao u mavsima.

 

kladionicar, zaradio kako kaze preko 100+ miliona na kladjenju, pre svega na nba utakmicama. odlicno poznaje ligu i igru. ima svoju neku statisticku formulu i slicno, sto je davno koristio za kladjenje...

kazu, tezak za saradnju, mora da bude najpametniji u svemu, arogantan, ali do neke podnosljivosti, bar u podkastima. mislim da je sada lezerniji nego ranije.

 

 

Zar nije to neki lik iz nekog starijeg filma?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, AgroLaki said:

 

Zar nije to neki lik iz nekog starijeg filma?

 

nah. bio je kladionicar pa pokerista, pa pomagao nekim nba fransizama pocetkom 2010s onda presao u mavse i proslog leta ih napustio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

nah. bio je kladionicar pa pokerista, pa pomagao nekim nba fransizama pocetkom 2010s onda presao u mavse i proslog leta ih napustio.

 

Honourable mention jos da je zasluzan za draftovanje Josh Greena sa 18. pozicije 😄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Honourable mention jos da je zasluzan za draftovanje Josh Greena sa 18. pozicije 😄

 

i tyrella terrya :baby:

 

prica ide da je donnie nelson za vreme drafta bio odsutan i rekao asistentima i ostalima iz skauting i gm departmenta nek rade sta zele ;D bio je nesto uzjeban pa skroz odjebao ceo proces drafta.

Link to comment
Share on other sites

Scott Foster  assigned to the Warriors-Grizzlies game tomorrow. katastrofa u najavi. na Mother's day znači u Dallas na honeymoon sa CP3. šalim se, ovo za Dallas još nije potvrđeno ali je vrlo moguće

 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...