Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

59 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nemojte se kurciti, ustve

Kao prvo igrači Phoenixa se ne kurce, to što je neki random lik napisao na tweeteru znači ama baš ništa. A ti slobodno preispitaj malo tu svoju ljubav prema Sunsima koju si usporedio čak sa Partizanom. Do sad si se javljao na svaki poraz Sunsa da ih malo pljucnes i ocrnis a niti jednom se nisi oglasio niti pohvalio kad su dobili. Pa moj sin koji navija za Lakerse je veći Suns od tebe. Bar ih pohvali svako toliko a ti niti to 😞

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Kao prvo igrači Phoenixa se ne kurce, to što je neki random lik napisao na tweeteru znači ama baš ništa. A ti slobodno preispitaj malo tu svoju ljubav prema Sunsima koju si usporedio čak sa Partizanom. Do sad si se javljao na svaki poraz Sunsa da ih malo pljucnes i ocrnis a niti jednom se nisi oglasio niti pohvalio kad su dobili. Pa moj sin koji navija za Lakerse je veći Suns od tebe. Bar ih pohvali svako toliko a ti niti to 😞

Kad je on pohvalio Sunse(zvao na rostilj) vi ste izgubili seriju protiv Milvokija.

Razmisli o tome. :))

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Radonja said:

Kad je on pohvalio Sunse(zvao na rostilj) vi ste izgubili seriju protiv Milvokija.

Razmisli o tome. :))

Šta smo sad odjednom postali praznovjerni. Ja ne padam na te gluposti i tzv. jinxeve. Ja dobro znam o čemu pišem. Uostalom ako te ne mrzi prekopaj malo postove unazad pa će ti valjda i moj post biti jasniji.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Don Radonja said:

Kad je on pohvalio Sunse(zvao na rostilj) vi ste izgubili seriju protiv Milvokija.

Razmisli o tome. :))

 

I Frensisu ćete dodeliti FMVP, samo da ne priznate zasluge najboljeg igrača lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...