Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

ako prvak nba lige izbaci bez drugog igrača tim koji nema ništa u portfoliu osim what ifs i to u drugom kolu, onda je goat 100%?

pa ni 100% sok nije 100%

 

Mogla sam se kladiti u Vučićevih 100 evra (budućih) da ćeš ti da se javiš. 🤣

 

Boston je trenutno jači i na papiru i na terenu od Milvokija, u boljoj su formi. Čak i sa Krisom bi im bilo jako teško, a kamoli sad. Ako Janis povuče i zaobiđe Bostonovu (khm hrkljuš khm) odbranu udariće poslednji statement ko je trenutno najbolji igrač lige. A valjda je bilo jasno da sam se sprdala ovim GOATovanjem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Mogla sam se kladiti u Vučićevih 100 evra (budućih) da ćeš ti da se javiš. 🤣

 

 

javljam se da te podsetim kako đana u startu postao taj 100% goat jer je dobio 4:3 bruklin bez irvinga i pola hardena, pa onda redom

tako da ne bi trebalo potezati nedostatke na tom putu za goatness.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

javljam se da te podsetim kako đana u startu postao taj 100% goat jer je dobio 4:3 bruklin bez irvinga i pola hardena, pa onda redom

tako da ne bi trebalo potezati nedostatke na tom putu za goatness.

 

 

Javi se, javi se, što ne bi? uini, na koji način je ikada Irving doprineo tom Bruklinu - osim što je kadio halu i što je očigledno dobar s domarom? Harden je druga priča ali realno je tu vukao KD. Milvoki je pošteno nadigrao Bruklin i pomirite se s tim već jednom.

 

Ja ću uvek pocrtati Janisovu veličinu ovde iako ne pleše po terenu s obzirom na to koliko se recimo uzdiže Jokić (ne kažem da nije zasluženo) kao da je lično u zubima izneo Drejmonda, Lunija i Bjelicu iz hale i dobio seriju. Malo poštovanja za najboljeg igrača lige, moliću. 

 

2 minutes ago, uini said:

edit: pa ja taj goatness ionako kapiram na nivou sreda-subota tekuće nedelje, ostalo je neozbiljno @DameTime

 

Pa onda je sve ok, ja se šalila, ti ne shvataš ozbiljno - miran Sombor Bačka.

 

4 minutes ago, gggggggg said:

sta? dobijamo opet 100 eura? :smiley58:

 

Haha da, kažu u junu. *slavlje, brunch, lunch, munch*

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

Boston je blagi favorit jedino zbog domaceg terena.

 

da milwaukee nije izgubio poslednju utakmicu u sezoni (gde su izbegli brooklyn), sada bi imali prednost domaceg terena...

 

bez obzira, bez middletona, ne dajem im previse sansi. mada ce biti zanimljivo videti kako ce boston izgledati protiv dobre odbrane i sta ce se desiti kada malo pocnu trokirati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

mada ce biti zanimljivo videti kako ce boston izgledati protiv dobre odbrane i sta ce se desiti kada malo pocnu trokirati.

 

This. Odgledao sam sve tekme Bostona protiv Bruklina osim cetvrte i utisak mi je jos tad bio da ce im biti proper zajebano kad nalete na tvrdo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 

da milwaukee nije izgubio poslednju utakmicu u sezoni (gde su izbegli brooklyn), sada bi imali prednost domaceg terena...

 

bez obzira, bez middletona, ne dajem im previse sansi. mada ce biti zanimljivo videti kako ce boston izgledati protiv dobre odbrane i sta ce se desiti kada malo pocnu trokirati.

Nakon onoga sto im je pocinio Durant prosle godine ne krivim ih previse.

 

Izmedju ostalog izbrali su ekipu kojoj glavne opcije u PO treba da budu DeGrozan i krokodil Vucevic kao dokazani milenijumski luzeri.

 

Nisu pogresili svakako, dobili su 4-1 u verovatno najlosijoj PO seriji. Mislim da se igralo do 10 da bi bilo 9-1...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

 

Javi se, javi se, što ne bi? uini, na koji način je ikada Irving doprineo tom Bruklinu - osim što je kadio halu i što je očigledno dobar s domarom? Harden je druga priča ali realno je tu vukao KD. Milvoki je pošteno nadigrao Bruklin i pomirite se s tim već jednom.

 

pa to i kažem;

lebron je bio goat kad je ludi kure bio ranjen :pušta cecu, kad bi bio ranjen:

durant je bio goat kad je lebron imao jr smitha

kawhi je bio goat kada se durant povredio

giannis je bio goat kada su irving i pola hardena bili out

 

milvoki & đana su ti koje treba skinuti, ne bih karakterisao prolaz milvokija vs bostan kao mirakul, iako nemaju middletona (koji im je glavni igrač al' to je druga priča)

kad si glavni baja & prvak, reši to kako znaš i umeš

(na stranu to što ja mislim da boston ne može da ima isti rezultat protiv milvokija kao protiv netsa, pisao sam već, haiku style)

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

middleton ti je kao vladar iz senke u milvokiju, njihova hilari klinkton koja peče živu decu kada đanu nešto zaboli.

dovoljno puta je spasavao plejof serije bez đanisa.

 

ali nebitno, khris je jedan od mojih fejvorit plejera, žao mi je što igra sa grejsonom i đanom (opet bolje i to nego boston, aka next stop oblivion*)

 

*

Spoiler

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

 

pa to i kažem;

lebron je bio goat kad je ludi kure bio ranjen :pušta cecu, kad bi bio ranjen:

durant je bio goat kad je lebron imao jr smitha

kawhi je bio goat kada se durant povredio

giannis je bio goat kada su irving i pola hardena bili out

 

milvoki & đana su ti koje treba skinuti, ne bih karakterisao prolaz milvokija vs bostan kao mirakul, iako nemaju middletona (koji im je glavni igrač al' to je druga priča)

kad si glavni baja & prvak, reši to kako znaš i umeš

(na stranu to što ja mislim da boston ne može da ima isti rezultat protiv milvokija kao protiv netsa, pisao sam već, haiku style)

 

Bold 1: Nije nego Janisov CV koji mu nedvojbeno govori u prilog kao trenutačno najboljem igraču lige.

 

Bold 2: Duhovitiji si ovako, nego kad namenski nastojiš da budeš duhovit. 

 

Bold 3: Ja se slažem. DakleM zašto Durent kao najbolji baja nije bio u stanju da reši Milvoki, no mu je zafalio deo stopala? Pusti prazne priče uini.

 

Niko nije ni rekao da će biti čudo ako Milvoki prođe Boston, samo da su više nego blagi favorit (moje mišljenje). A s obzirom na to da danima unazad kukate kako jedan drugi superstar igra bez prvog saigrača, ne znam što je problem kad se naglasi da će Janis odigrati mnogo težu seriju na taj način. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...