Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

21 hours ago, DameTime said:

Za CP3-a se vazda provlače izgovori jer pleše po terenu, dok oni koji ne plešu po terenu mogu da se slikaju. 

 

nula titula, pametnom dosta.

 

trae i bogdan takođe brutalno razotkriveni, lopta ne laže na pravoslavni uskrs.

hunteru obećati max ugovor i kapitensku traku još danas, da se spase što se spasti može.

 

klay pokazao zašto startuje umesto curryja, moody mora da dobije minute umesto raspalog poolea.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Hornetsi, Klipani, Rocketsi, Thunderi i Sunsi. Pametnome dosta.

Nije presao u Lejkerse, b2b sampione ( Sternu duvaj ga ) za razliku od jedne zmije koji otisao u mozda najbolji tim svih vremena da bi uzeo neku titulu ali je pomislio da je veci od svih, kakav reality check.

 

Dobio je svoju porciju kritika u prethodnoj deceniji za razliku od media darling zvanog Kevin Durant.

It's never Kevin Durant fault

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Hornetsi, Klipani, Rocketsi, Thunderi i Sunsi. Pametnome dosta.

Nije presao u Lejkerse, b2b sampione ( Sternu duvaj ga )

 

hornetsi 10i na istoku

clippers 9i, thunder i rockets 14i & 15i, strašno šta je uradio tim franšizama.

samo je pregovarao sa lakersima i puf, 11i. sunsi prsli sinoć, kao šlag na sva ova nečinjenja.

 

trebalo je da se povuče nakon game 3, još 23. aprila ali sujeta pomuti razum, bato.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

@bodo nije popularno reci to u danasnjoj ligi ali mi je lijepo ovo vidjeti, plejof je, bitna utakmica i nema sta da prihvata ruku od CP3. Ili saceka saigraca ili sam da se podigne. Malo vatre, muka mi je vise gledat smeskanja sa strane, pozdravljanja itd itd.

onda ti i ja imamo baš dijametralno suprotne poglede na sport . ne znam da li si se ikada bavio profesionalno nekim sportom ali u moje vrijeme ovo je bilo pravilo i zaista su rijetki bili izuzeci od toga.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Imaju li navijaci Sunsa jos foto/video dokumentacije ovog jutra? 😂

ovaj tvit kojji sam postavio nema baš apsolutno nikakve veze niti je bilo koji pokušaj da se umanji ili na bilo koji način ospori ili dezavuira zaslužena pobjeda Pelsa tako da je ti komentar totalno deplasiran.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bodo said:

onda ti i ja imamo baš dijametralno suprotne poglede na sport . ne znam da li si se ikada bavio profesionalno nekim sportom ali u moje vrijeme ovo je bilo pravilo i zaista su rijetki bili izuzeci od toga.

Bavio se ali nisam trcao da dam ruku protivniku osim ako ja nisam napravio neki grublji faul pa u znak izvinjenja ali da idem cisto radi reda da pruzim rukuprotivniku i da ga podignem sa zemlje, ne bas. 

Uostalom tu je bio i saigrac u blizini koji je i krenuo da ga podigne. Nista ovdje lose nije uradio Herb

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:


 

klay pokazao zašto startuje umesto curryja, moody mora da dobije minute umesto raspalog poolea.

 

Pogledao sam prvi meč serije jel Gordon prvi put čuvao Poola?

Potpuno ga je zatvorio u prvom poluvremenu i Denver je generalno odigrao odličnu odbranu u prvom poluvremenu.

U drugom je GS napadao Jokića koji je previše spor gde je Wiginis razvalio sa slabije strane čim bi Jokić izašao visoko.

Curry je promašio neke otvorene šuteve koji su otvorili pobedu za Denver.

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, propolis said:

 

Pogledao sam prvi meč serije jel Gordon prvi put čuvao Poola?

Potpuno ga je zatvorio u prvom poluvremenu i Denver je generalno odigrao odličnu odbranu u prvom poluvremenu.

U drugom je GS napadao Jokića koji je previše spor gde je Wiginis razvalio sa slabije strane čim bi Jokić izašao visoko.

Curry je promašio neke otvorene šuteve koji su otvorili pobedu za Denver.

 

 

 

gledao sam sinoć ali sam i kljucao na momente od umora pa zaspao konačno na pola tekme. pojma nemam, zavitlavao sam se

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Miki28 said:

Bavio se ali nisam trcao da dam ruku protivniku osim ako ja nisam napravio neki grublji faul pa u znak izvinjenja ali da idem cisto radi reda da pruzim rukuprotivniku i da ga podignem sa zemlje, ne bas. 

Uostalom tu je bio i saigrac u blizini koji je i krenuo da ga podigne. Nista ovdje lose nije uradio Herb

ja nisam rekao da je on nekoga ubio i da zaslužuje primjerenu kaznu. spominjao sam manire. drugo Paul nije dotrčao do njega već se je tamo nalazio i instiktivno reagirao pruživši mu ruku što bi vjerovatno učinilo gro igrača ili ljudi kad vidi čovjeka da leži na podu ( u ovom slučaju sjedi).instiktivna ljudska reakcija.  slažemo se znači da nije smrtni grijeh. treće to znači da kad si ti igrao i protivnik ti je pružio ruku da se pridigneš ti si je odbio... I rest my case  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Miki28 said:

Bavio se ali nisam trcao da dam ruku protivniku osim ako ja nisam napravio neki grublji faul pa u znak izvinjenja ali da idem cisto radi reda da pruzim rukuprotivniku i da ga podignem sa zemlje, ne bas. 

Uostalom tu je bio i saigrac u blizini koji je i krenuo da ga podigne. Nista ovdje lose nije uradio Herb

 

jok i nije. klasican nedostatak postovanja prema protivniku, kome je nekoliko napada pre toga pokusao da otkine glavu, nekaznjeno, na pola metra ispred sudije.

 

ali, ok, jos nije gotova serija, i tvoji lakersi su u nekom trenutku proslog playoffa ovako ponizavali sunse pa nisu bas dobro prosli.

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

nula titula, pametnom dosta.

 

trae i bogdan takođe brutalno razotkriveni, lopta ne laže na pravoslavni uskrs.

hunteru obećati max ugovor i kapitensku traku još danas, da se spase što se spasti može.

 

klay pokazao zašto startuje umesto curryja, moody mora da dobije minute umesto raspalog poolea.

 

E hvala ti, nasmeja me na drugi dan Vaskrsa. Živ bio!

Link to comment
Share on other sites

Činjenica je da Sunsi najedanput liče na prosječnu, graničnu PO ekipu. Neigranje Bookera za mene nije opravdanje niti izlika za ono šta trenutno mi igramo. I smatram da su Pelsi u ovom trenutku itekako dorastao protivnik i da imaju velike izglede da prođu dalje ako se pojedini igrači PHO ne probude na vrijeme. Monty zasad biva nadigran  od svog kolege WG koji by the way radi izvrstan posao. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darko said:

Izvini, ali ne razumem šta hoćeš da kažeš. Misliš li da je trenutni roster Denvera adekvatan za nekakav rezultat u playoff-u?

 

Jedna lasta ne čini proleće. 

 

Hoću da kažem da su mi se smučili komentari koji kao da su rezervisani isključivo za Denver: svi su katastrofa sem Jokića, ne može sam, bogalji, ovakvi i onakvi. Ne bi ni upola bili takvi komentari za saigrače da je drugi superstar na njegovom mestu, u to sam uverena. Svi imamo neke hot tejkove, protiv toga nemam ništa, samo ovo je neki obrazac koji kapiram da potiče iz želje da Nikolin tim ostvari što bolji rezultat, no svejedno mi se ne dopada.

 

Denver nije ni prvi ni poslednji tim koji po imenima nije adekvatan za veće rezultate. Ali pogledaj samo Bruklin, kom se po imenima prognozirala šetnja do finala, pa će lagano ispasti u prvoj rundi. Onako kako ja vidim košarkaški tim, to je živi organizam koji diše kroz interakciju svih košarkaša. Da bih ti približila svoje gledište: u statistici postoji nešto što se zove analiza varijanse (to je suprotno od konstante - promena), gde se uticaj svakog elementa posmatra kroz individualni doprinos + interakciju (sadejstvo) između faktora + grešku/promenu koja potiče od nekih spoljašnjih faktora. Tako ja vidim i košarkaški tim, njihov rezultat je produkt individualnog uticaja svakog igrača + međusobne interakcije (kompatibilnosti) + taktike trenera + protivničke igre etc.

 

Od tima do tima neki od ovih faktora može da objasni veći % rezultata, ali ono što ja često vidim kao faktor koji moderira uticaj ostalih jeste trener. Dakle u zavisnosti od koncepcije igre trenera neki igrači mogu da zablistaju ili "propadnu" (pogledati pod Bjelica u GSW kao jedan od najnovijih primera). Ne bi Nikola sa ovim igračima osvojio titulu jer naravno da je i individualni kvalitet bitan, ali pod nekim drugim trenerom bi igra sigurno izgledala bolje i bili bi bolje iskorišćeni. Prosto nisam fan tog prozivanja saigrača po svaku cenu; drugo je kad mi ovde prozivamo Durenta, Lebrona, Stefa, Janisa jer oni su superstarovi i njihova odgovornost je veća, od njih se više i očekuje. 

 

I kao što rekoh, ovo pišem kao neko ko podržava tim koji godinama igra u nekom skarabudženom sastavu, a za superstara se smatra da nema adekvatnu podršku (CJ je bio najviše borderline All-Star igrač). 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...