Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Cim je Grin izasao, tu je bilo gotovo za GSW, ne umeju bez njega :  )

 

Zasluzio je Denver ovo, i zbog Jokare MVP-a, i zbog Riversovih ukradenih, te rola Bounza, Gordona, Morisa i Bugija.

 

Ovde im je doduse najverovatnije kraj, ali nema veze, nek se izmore jos malo sabani iz San Franciska :  )

Link to comment
Share on other sites

Da u seriji ne igra jedan od dvojca Kari/Klej ili recimo Grin, Denver bi imao kakvu-takvu šansu. Ovako, bilo im je potrebno da dva igrača prebace magičnih 20 poena, Jokić strpa 37 a ukupno šutiraju trojke skoro 50% da bi jedva iščupali pobedu. Bar da se spasu metle.

 

Prodao Kari sa dva vezana promašena bacanja. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Od sakatih i bogalja do 7 utakmica linija je tanka. 😂 Stef i Pul nisu (šuterski) bili na nivou, ovi su sve ubacivali i to je to. 

zaobidji me sa svojim smehotresnim postovima

 

rekao sam da je velika verovatnoca da ih odvale sa 40 razlike nego da dobiju tamo, glup pokusaj da ispadnes smesna al ajde kad vec moras nesto da napises...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Možda i hoću, ako prestaneš da igrače Denvera polivaš fekalijama kad to odgovara narativu.

 

Bilo bi dobro da Atlanta dobije ovu.

Pokusao sam jednom da ti objasnim ali nije islo, drugi put mi ne pada na pamet.

Cim je Monte iskocio, Hyland sa klupe Denver je dobio i imao sansu, medjutim nazalost to je bila samo jedna utakmica i to je to.

Polivam igrace Denvera fekalijama zato sto zasluzuju i iz opravdanih razloga, zato sto su jebeno losi, znam da boli poraz jos od prosle godine kad vas je debeli somborac sam drknuo bez Mareja al jbg sta da vam ja radim.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma iskuliraj jos jednu tekmu, posle ovde postane kao Bg za uskrs, cak ni na dusanovcu nije guzva.

 

State of mind: glupo je da bude metla, ajde neka bude jedna pobeda, ipak ne, ne mogu da čitam iznova ovo - ometlajte ih, ne stani žao mi je Jokića i njegovog oka, ajde još jedna pobeda da mu MVP sezona ne bude jedva izbegao metlu - MOLIM VAS OTRESITE IH 20 RAZLIKE U G5 😅

 

3 minutes ago, Stex said:

Pokusao sam jednom da ti objasnim ali nije islo, drugi put mi ne pada na pamet.

Cim je Monte iskocio, Hyland sa klupe Denver je dobio i imao sansu, medjutim nazalost to je bila samo jedna utakmica i to je to.

Polivam igrace Denvera fekalijama zato sto zasluzuju i iz opravdanih razloga, zato sto su jebeno losi, znam da boli poraz jos od prosle godine kad vas je debeli somborac sam drknuo bez Mareja al jbg sta da vam ja radim.

 

 

Da li ti stvarno misliš da ovo ima veze s Portlandom? Žao mi je što nisam bila ovde prošle godine; pritom 2019. godine u trileru u 7 utakmica taj isti Denver smo izbacili i otišli u WCF... ali to je sad nebitno.

 

Doslovno se obraćaš osobi koja godinama gleda tim sa samo jednim superstarom, koji ih dovlači do PO samo da bi ispali u R1 i koja nikad ružnu reč nije napisala za njegove saigrače. A nije da nisam imala povoda, trenutni sastav je sigurno gori od Denverovog. Prema tome kako sudim njima tako ću i Denveru a sve dok ostavljaš ovakve upise ja ću biti oštra na jeziku.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Možda i hoću, ako prestaneš da igrače Denvera polivaš fekalijama kad to odgovara narativu.

Izvini, ali ne razumem šta hoćeš da kažeš. Misliš li da je trenutni roster Denvera adekvatan za nekakav rezultat u playoff-u?

 

Jedna lasta ne čini proleće. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...