Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Denver se još i dobro drži koliko GSW nadmoćno deluje u ovom "3G" sastavu. Imali su prednost dok je Nikola igru držao u svom ritmu, ali čim je seo na klupu ovi su ubrzali igru kako njima odgovara. Nema šanse da igrači Denvera mogu da se jurcaju sa njima. Doslovno se svi konstantno kreću i stvaraju višak, pre svega zahvaljujući Stefovim prodorima (protiv njega ni blitzing ne radi) i Pulovom osećaju za kreaciju. Trio Stef - Pul - Klej radi kao sat dok Drejmond komanduje odbranom. Neverovatna ekipa. Stiv Ker treba da dobije neku nagradu za to što je uspeo da pokrene čak i Bjelicu.

Link to comment
Share on other sites

Uvek me iznova zadivi kako se Stef igra košarke, ali bukvalno igra. I ne postoji drugi superstar koji bi bez problema ulazio sa klupe (uprkos povredi), čak prepuštao spotlight drugom igraču (Pulu). 6th man of the playoffs, indeed.

 

Znamo da je Denver očajan defanzivno ali to ne umanjuje veličinu igre GSW. Ovo je milina gledati. Čak je i Jokić nemoćan a to se najbolje videlo kad je dva puta zaredom opalio trojku (bez potrebe) i obe promašio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Znamo da je Denver očajan defanzivno ali to ne umanjuje veličinu igre GSW. Ovo je milina gledati. Čak je i Jokić nemoćan a to se najbolje videlo kad je dva puta zaredom opalio trojku (bez potrebe) i obe promašio. 

Nije bez potrebe, jednostavno mora da uzima te suteve da bi otvorio malo reket.

Mislim da cemo u game 3 da vidimo Jokica da puca iz svih pozicija, mozda i neku partiju sa 30+ suteva jer sve mane Denverovih igraca su ogoljene. Pomoci nema.

 

Vukao ih je Jokic dokle je mogao ali jednostavno tu Aba2 grupu igraca nije moguce daleko u plejofu dogurati. Bar se nadam da ce Murray i Porter kad se vrate ostati zdravi inace se ovo pise naredne 3-4 sezone  za Nuggetse

 

 

@freethrow uzivaj😂😂😂

Edited by Miki28
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Nije bez potrebe, jednostavno mora da uzima te suteve da bi otvorio malo reket.

Mislim da cemo u game 3 da vidimo Jokica da puca iz svih pozicija, mozda i neku partiju sa 30+ suteva jer sve mane Denverovih igraca su ogoljene. Pomoci nema.

 

Vukao ih je Jokic dokle je mogao ali jednostavno tu Aba2 grupu igraca nije moguce daleko u plejofu dogurati. Bar se nadam da ce Murray i Porter kad se vrate ostati zdravi inace se ovo pise naredne 3-4 sezone  za Nuggetse

 

 

@freethrow uzivaj😂😂😂

 

Bitan je momentum, meni su izgledali kao šutevi iz nemoći. Svakako se očekuje da bude agresivniji u nastavku serije, krenuo je on i u ovoj utakmici agresivno ali čim je izašao da odmori Dubsi su ubrzali igru. Što je ono što Nikoli nikako, ali nikako ne odgovara.

 

Za to vreme, Džordan igra kao Džordan. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Da li je vreme da ponovo pocne fjutajl lozenje medj srbljem da ce dzokej igrati za repku, sad kad bude imao vremena da se odmori?

 

Ovo će ga psihički pogoditi,ne vjerujem da će imati snage za repku.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Denver bolje da je tankovao sezonu. Ne znam šta da mislim o Melounu, sa jedne strane zaslužan za razvoj ekipe oko Jokića, kao i samog Jokića; sa druge strane ekipe u PO redovno ulazi kao da je regularna sezona - isti gameplan, intenzitet, rotacije, neki predvidivi šablon. Ono finale konferencije je došlo nakon x utakmica koje su gubili 20ak razlike pa preokretali, što će pre biti izuzetak nego pravilo. Fer bi bilo dati mu šansu sa kompletnim rosterom da pokaže šta zna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Denver bolje da je tankovao sezonu. Ne znam šta da mislim o Melounu, sa jedne strane zaslužan za razvoj ekipe oko Jokića, kao i samog Jokića; sa druge strane ekipe u PO redovno ulazi kao da je regularna sezona - isti gameplan, intenzitet, rotacije, neki predvidivi šablon. Ono finale konferencije je došlo nakon x utakmica koje su gubili 20ak razlike pa preokretali, što će pre biti izuzetak nego pravilo. Fer bi bilo dati mu šansu sa kompletnim rosterom da pokaže šta zna.

 

sve bi to bile legit zamerke kada bi tu bili murray i mpj;

braća green, gordon, barton, morris, facu, rivers, boogie od 12 minuta cousins i klinci bones i nnaji.

ne postoji magija kojom neko od ovih igrača postaje druga i treća opcija plejof ekipe.

 

kunem se da bi knicksi, ako im skineš top3 igrača i dodaš jokića imali isti ili bolji rezultat.

edit: u plejofu pobeđuje kvalitet. jedini način da pobediš kvalitetniju ekipu je da ona (kvalitetnija ekipa) ne funkcioniše a tvoj pojedinac (npr jokić) igra neke istorijske tekme. ovde trenutno nema niti jednog uslova za tako nešto.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Na stranu moje oduševljenje igrom GSW - ipak nisam oduševljen jer je ovo nažalost daleko od ozbiljnog plejof testa kakav bi bio, na primer, Memfis ili čak i Minesota. Denver je zaista slaba ekipa, kapiram i da Jokić ubacuje 40+, pri utegnutoj plejof odbrani mu moraju pasti i asistencije jer i one ipak zavise i od saigrača. Ne znam, meni je Malone pristojan, bistar trener, ali što reče Uini, da preformulišem, ova ekipa bez Jokića bi se opasno klala sa Hjustonom ili tako nekim nesretnicima.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: da li su neprimetne stvari koje se dešavaju u ovom plejofu činjenica da je KD počeo postepeno da popušta i da kreće silaznom putanjom (ili su to samo bile laži batine Seltiksa?) i da li je Harden definitivno ispao iz priče Top10 igrača? Da li je i Mičel neprimetno ispao iz grupe mladih superstar bekova (Booker, Donča, Ja itd)? Ili je ovo samo preuranjeni uzorak od jedne utakmice?

Link to comment
Share on other sites

Najveća sisa je ispao Marej ovde, on već mesec dana ima zeleno svetlo od medicinskog tima, ali nije u redu u glavi. Godinu dana si imao vremena da dok se oporavljaš da središ svoju glavu za povratak i to nisi uradio, već gledaš kako razbijaju tvoj tim u PO. 

 

Porter je tek misterija. Ne čudi me ni što je Jokić nervozan, čitam i da su se Barton i Bugi nešto zakačili...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Marej sisa, povreda kidanja kolena je 20% u kolenu, a 80% u glavi, i to je individualno krajnje. Ne postoji način da njemu sada dođe psihijatar i kaže mu ej u redu je, ne brini, budi dobro i onda Mari kaže e okej. Ne funkcioniše tako jbg.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Nije Marej sisa, povreda kidanja kolena je 20% u kolenu, a 80% u glavi, i to je individualno krajnje. Ne postoji način da njemu sada dođe psihijatar i kaže mu ej u redu je, ne brini, budi dobro i onda Mari kaže e okej. Ne funkcioniše tako jbg.

Pa sada je kasno, o tome i pričam, na tome se radi kako se siđe sa operacionog stola.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...