Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ako je problem kajri(a jeste), zar nije bilo logicnije za netse da njega negde zavaljaju?

ili nema zainteresovanih?

Врв нема баш заинтересованих, а колико се сећам Дурент је хтео Кајрија у Бруклину

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

pa zato sam i rekao da sve zavisi sta dovlace za ova 2 pika. Ako dovuku nekog Granta/Turnera ovo je big W, jedan od te 2 plus Ben,Seth i Drum je vec fina razmena za Hardena

 

sumnjam da ce se nesto desiti sada, ali valjda cemo imati srece.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Adrian Wojnarowski

@notdanielrod

·

3m

Sources: The 76ers are finalizing a deal to acquire Bucks’ superstar center Giannis Antetokounmpo in exchange for newly acquired guard James Harden.

 

šta je ovo neka šala

Pa lažni nalog brt

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sreca pa imamo vrsne strucnjake kao Dame Time da nam otvore oci kako je LBJ najveci krivac za sve ovo ✔️🤡

 

 

Srce, ti bolje razmišljaj o tome kako će tvoj King da nabavi još jednog superstara da bi ušao u plej of, pošto očigledno ne može ni sa Dejvisom ni sa Vestbrukom (koje je sam birao) ❤️

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ako je problem kajri(a jeste), zar nije bilo logicnije za netse da njega negde zavaljaju?

ili nema zainteresovanih?

I ja sam tako razmisljao. Neki izvor je odavao info da ce se ravnozemljas penzionisati ako bude trejdovan, pa je to razlog zasto timovi nisu opipavali puls za Irvinga. Takodje je Irving nabolji ortak KD-a, pa bi taj trejd morao dobiti amin od Duranta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...