Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, propolis said:

Wsh bi mogao da ze uključi u trku za Simonsa 🤔

Imaju igrača za trejd, a fali im plej i def igrač.

Ne mogu da pošalju nikoga sem Bila.

 

Spenser je malo.

 

Jedino ima smisla, ako Fila hoće po svaku cenu da trejduje Tobajasa, pa se odradi neki mega trejd Spenser, Bil, KCP za Ben&Tobajas

 

 

 

Mišljenja sam da bi Vašington morao da trejduje Bila, jer će na leto otići sam.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, propolis said:

Wsh bi mogao da ze uključi u trku za Simonsa 🤔

Imaju igrača za trejd, a fali im plej i def igrač.

 

mogli bi da daju beala za simmonsa + ako imaju 76ersi neki dobar pick

..ipak, mislim da ti za simmonsa treba i centar koji prangija spolja, da bukvalno imaš jedno 6-7 ozbiljnih šutera u sastavu

 

solidna ti je ideja, s'tim što ne verujem da su wizardsi spremni da ulete u tako veliki i rizičan trejd

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

mogli bi da daju beala za simmonsa + ako imaju 76ersi neki dobar pick

..ipak, mislim da ti za simmonsa treba i centar koji prangija spolja, da bukvalno imaš jedno 6-7 ozbiljnih šutera u sastavu

 

solidna ti je ideja, s'tim što ne verujem da su wizardsi spremni da ulete u tako veliki i rizičan trejd

Da je Bil ugovorom vezan još nekoliko godina, onda bi imalo smisla da se ne misli o trejdu.

 

Vašington je imao predobar start sezone, već kasnije jad i beda, a sumnjam da će i biti u borbi za plej in, jer sve više zaostaju. Ne verujem da će Bil hteti da ostane u ekipi koja svake sezone služi za popravljanje skora izuzev sezone kada je tu bio Vestbruk, tada su bar malo zaličili na ekipu. Ekipa nema potencijala za nešto više, niti mogu da bilo kako pojačaju ekipu i tog Spensera što su doveli, očigledno da čovek nije isti kao i pre povrede, Bil bi imao interesovanja da ostane, samo ako gleda taj ugovor od 200/5 i sebe zarobi do kraja karijere u lošoj ekipi.

Link to comment
Share on other sites

WSH ima solidne role igrače oko kojih bi mogli da ubace dvojicu iz superstar kategorije.

Beal bi išao okej sa Simonsom.

Haris im baš ne bi trebao pored Kuzme,Ruija,Avdije,KCP,Bertansa, čak bi mogli da ubace u trejd dvojicu iz frontcourta.

 

Link to comment
Share on other sites

Teško će ići procena vrednosti jer Fila će pre da ga ostavi da sedi i plaća mu pola plate nego da ga daju tek tako.

Do sada su bili izuzetno tihi u vezi sa trejdom i time su mu fino digli cenu,nisu vikali na sav glas za žele trejd pošto poto iako je jasno da on tamo ne želi da igra.

 

Ovo im je možda poslednja šansa da naprave šampionsku ekipu oko Embiida i pažljivo će cekirati ponude,a očigledno im se Tobajas ne dopada pa će i njega pokušati uvaliti.

 

Lično bih voleo da vidim Jalen Browna sa Embiidom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Osnovna stvar je pravilno proceniti vrednost Simmonsa danas u ligi. Mislim da mu je vrednost svakako pala ispod vrednosti igrača kakav je Beal.

 

to van diskusije. treba da se zaletiš i gradiš tim oko igrača sa vrlo problematičnim karakterom, bilo da je tema lično usavršavanje ili odnos prema ekipi.

a na sve to, simmons nije lik koga samo :insertuješ: u sastav, bukvalno moraš pola sastava da promeniš da bi zaista bio ozbiljan tim.

 

dinwiddie je streaky shooter sa samopouzdanjem ubice. kispert je rookie & one trick poney. bertans je na poziciji kisperta a izgleda i kao da su digli ruke od njega. 

kuzma je kao dinwiddie samo još i tupav. centri wizardsa nemaju nikakav range (možda ovaj bryant ima u teoriji, pojma nemam). KCP isto ima jednako očajnih i dobrih dana u šutu. avdiji je šut najslabija stavka. itd.

 

hoću da kažem, ne verujem da bi to funkcionisalo. 

sa bealom bi to bealo super ali opet ne kontam ko bi drugi interesovao 76erse odande.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja razumem i stav Filadelfije da nece da popuste igracu i daju ga tek tako, jer mu se digao paja, ali ako ne zele da istrose bezveze Embiidov prajm, morace uskoro da reaguju.  Zapravo jedini superstar koji moze da ceka da se kockice poklope  duze vremena je Jokic, zbog stila igre,  Dzoel sa tipa 32 godine ce verovatno biti duze odsutan, nego prisutan na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2022 at 10:27 AM, Referent said:

 

 

haha, sjajan podatak i ne čudi me nimalo...  Ovo što Kari igra je smešno, sinoćnih 1-13 naročito.

 

1 hour ago, Dracarys said:

 

 

Jedino ima smisla, ako Fila hoće po svaku cenu da trejduje Tobajasa, pa se odradi neki mega trejd Spenser, Bil, KCP za Ben&Tobajas

 

 

Mogu reći da me je Tobajas malko razočarao ove godine. U najboljim godinama, bez Bena, sa dosta izostanaka Embida, očekivao sam iskorak i mnogo bolji učinak. On ostao na istom, čak mu i % malo pali.

 

Očigledno da je to plafon što se njega tiče. Daleko od toga da je to loše, ali mislio sam da bi mogao još malo to da popravi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uini said:

 

prevario si grofa s'predumišljajem?

 

 

edit 

ja ipak verujem da simmons ide negde do trejd dedlajna, pa makar u megu

Mislim da Fila blefira sa tim najavama da će ostaviti trejd za ofsezonu, očito je da hoće da kažu da nisu u moranju da ga trejduju kako bi mu što više podigli cenu. Takođe navijači File su jedni od najoštrijih, ne verujem da jedva čekaju da čuju kako nisu uzeli ništa da pojačaju ekipu Embidu.

 

Inače su smešne informacije da bi Bruklin trejdovao Hardena, Durent je bolji igrač od Embida. Nije džaba Bruklin prosuo 4 pika prve runde da bi na kraju ispušili sa Benom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Mislim da Fila blefira sa tim najavama da će ostaviti trejd za ofsezonu, očito je da hoće da kažu da nisu u moranju da ga trejduju kako bi mu što više podigli cenu. Takođe navijači File su jedni od najoštrijih, ne verujem da jedva čekaju da čuju kako nisu uzeli ništa da pojačaju ekipu Embidu.

 

Inače su smešne informacije da bi Bruklin trejdovao Hardena, Durent je bolji igrač od Embida. Nije džaba Bruklin prosuo 4 pika prve runde da bi na kraju ispušili sa Benom.

 

vrlo moguce da je u pitanju blef. videcemo, pre neki dan, morey je izjavio da je less likely da dodje to trejda, sto naravno ne mora nista da znaci.

 

brooklyn ce hardena trejdovati samo u slucaju da ovaj jasno stavi do znanja fransizi da zeli otici. inace seta. simmons je bolji od nikoga.

Link to comment
Share on other sites

Hardenu vrv nije svejedno što Irving neće da se vakciniše i želi da bude u ozbiljnoj ekipi koja juri titulu. Ukoliko bi otišao u Filu, Fila bi vrv bila među prvim favoritima sa njim, Embidom i Tobajasom.

 

Videćemo šta će se dešavati u naredna dva meseca,ali kako stvari stoje Irving se neće vakcinisati što ide u prilog odlasku.

Povrede,nevakcinisani Irving nikako da spoje moćnu trojku.

Link to comment
Share on other sites

harris ce biti trejdovan u tom slucaju jer ce trebati prostora za hardena.

 

ja bih trejdovao irvinga da sam brooklyn, problem je sto njega niko nece. izgleda da samo cekaju da se smiri situacija sa virusom i nadaju da ce se skinuti zabrana u new yorku.

 

inace, joe harris je kao imao neki setback tokom oporavka i ako opet bude morao ici na operaciju i propustiti ostatak sezone, mozda ga brooklyn trejduje. da sam denver, ozbiljno bih se raspitivao. 

Edited by gggggggg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

1 hour ago, propolis said:

Hardenu vrv nije svejedno što Irving neće da se vakciniše i želi da bude u ozbiljnoj ekipi koja juri titulu. Ukoliko bi otišao u Filu, Fila bi vrv bila među prvim favoritima sa njim, Embidom i Tobajasom.

 

Videćemo šta će se dešavati u naredna dva meseca,ali kako stvari stoje Irving se neće vakcinisati što ide u prilog odlasku.

Povrede,nevakcinisani Irving nikako da spoje moćnu trojku.

 

Tacno, ali Irving je dok traje pandemija mrtav asset, kao da neko prodaje nelegalizovanu kucu gde treba da prodje autoput. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...