Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Inače, čitam po novinama i na forumu o prvom Stefovom pogođenom gejm vining šutu i mislim se veliki si Toni.

Najpotcenjeniji igrač u istoriji sporta, što je još tužnije tako je i u CRO

 

Razmišljam i bukvalno ne mogu da se setim 5 igrača u NBA 2021/22 koji su bolji od Kukoča.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

držimo se protiv zupčevih clippersa. 

oni šutiraju 10/21 za 3, nyk 11/21 trice

 

Zupčevi Klipersi. Ne bi mi bilo toliko smešno da mi baš danas nije pisao drug, koji inače navija za Kliperse, sa rečima "zamisli s kim igramo ako nam je Zubac glavni igrač".

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav finis GS-Juta. 

 

Bilo 91-89 za GS na 4 minuta do kraja i bukvalno su se odbranili kao Murinjo.

 

Curry se raspada bez Greena, deru mu kozu s ledja svaki mec. Posto je Finiks svakako prvi, Juti i Memfisu beze 3-4 pobede stvarno ne bi bilo lose da ga odmore potpuno na nedelju-dve...

 

Edit: Sta ce biti s dubreta?

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Edit: Sta ce biti s dubreta?

 

 

 

grejson alen je dobio jednu tekmu suspenzije, tako da se može očekivati da neko nekog obogalji do allstara;

 

sve nešto kontam da je idiotima na naprednoj internet statistici izašlo koji je usage yt klipova lambeera iz 80ih i sada se pravi ovaj cirkus, koji se generalno rešava jednim saopštenjem i jednom kaznom. 

Link to comment
Share on other sites

Dosadne ove dve tekme juče što su bile na areni. RJ Barrett verovatno jedna od najboljih partija u karijeri ali protiv Clippersa kojima svaka čast kako guraju sa ovom ekipom gde je Jackson jedini legit ballhandler. Mitch Robinson mi je razočaranje kako se razvija defanzivno, sa Noelom to mnogo bolje izgleda dole. Da prijavim da mi se čini da je Fournier ugradio kosu, popunio malo one rupe što je imao.

 

Wizardsi očajni protiv Kelta, Boston se nije ni oznojio da dođe do dobrih šuteva. Beal je u lošoj formi, a pada i Kuzma očekivano. Plus je malo veća uloga Avdije, nema šta daigraju Kispert i Bertans pre njega. Videlo se odmah da Tatum ide na 50+ i da će uzeti koliko god treba lopti da bi došao do tog učinka, odbrana Wizardsa nije postojala, a biće još gore kako Bryant bude uzimao viđe minuta Gaffordu.

Link to comment
Share on other sites

gde da mu uzme vise minuta, jedino na gajbu da mu se useli 

 

salim se, medjutim, ono malo sto sam gledao sinoc, bio sam utiska da carobnjacima bas treba proper plej. 

 

dinvidi to i nije (ne znam sta je) a beal lepo glumi ali bi bio korisniji kada bi u distribuciji delovao iz drugog plana. 

 

nekako su wizardsi i knicksi u slicnoj poziciji, iako wsh ima i bolji skor i boljeg igraca; losa je to igra, individualnog tipa i zavisi iskljucivo od suterske forme ekipe random veceri. s'tim sto je odbrana wizardsa jos grdja od odbrane knicksa. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...