Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Denver u zamenu za dva bolnicka kreveta dobio sutera koji ce da pogodi ako ostane sam....
 

Šta će da pogodi? Bolnicki krevet možda. Forbes mi se nikad nije sviđao kao igrač i jedino što mi deluje da je Pop pokušao da mu digne cenu kroz sezonu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, L0shMi said:

Šta će da pogodi? Bolnicki krevet možda. Forbes mi se nikad nije sviđao kao igrač i jedino što mi deluje da je Pop pokušao da mu digne cenu kroz sezonu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 

 

forbes je realan šuter iz otvorenih pozicija, nuggetsima će definitivno prijati takav igrač. 

meni se dozier u teoriji dopada ali je u praksi, iako odličan defanzivac, često reckless u napadu sa loptom a šut mu je prilično drven & najbolje doprinosi ekipi (pored defanzive) kada mu ulaze ti neki microwave midrangevi u seriji od 10ak minuta. a to se naravno dešava jednom u plavom mesecu.

 

hoću reći, u vakuumu je dozier puno bolji igrač, u nuggets situaciji, koja ionako zavisi od povratka murraya, je forbes premija.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

dozier je trejdovan jer mu istice ugovor a nuggetsi ga ne zele platiti.

 

a forbes je shamet 2

Nisam siguran da ga ne bi platili, ali su u situaciji da je povredjen do kraja ugovora, a da uz njega imas bar jos 3 povredjena igraca, jednostavno se morao neko dovesti. Iskreno, ne bih bio iznenadjen da se na leto vrati u Denver.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Nisam siguran da ga ne bi platili, ali su u situaciji da je povredjen do kraja ugovora, a da uz njega imas bar jos 3 povredjena igraca, jednostavno se morao neko dovesti. Iskreno, ne bih bio iznenadjen da se na leto vrati u Denver.

 

moguce. a mozda su dobili dojavu™ da kakav ugovor dozier ocekuje na leto pa resili da ga trejduju. interesantna situacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

Dozir sa jednom nogom ne vrede 3 Forbsa. bas me je iznenadio taj trejd. 

 

Bacena je ova sezona za Nagetse, vidim neki optimizam za povratak Dzamala, cak i MPJ, ali to nema veze s vezom.

 

 

Ne slazem se sa ovim uopste. PJ je out to pocetka 2023 a bice RFA, nema Denver pare da ga potpisu svejedno. Ovako dobijaju coveka koji sutira trojke 50% na catch and shoot i otvaraju mesto za Cousinsa jer im treba pravi centar kao rezerva Jokicu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Cudo Denver nema para da zadrzi igraca.......

 

a da, davali su pametno ugovore 🤣

Ajde, salary cap expertu, objasni kako su mogli da ponude PJ-u ugovor a da nisu dali pare MPJ-u. Bas da cujem tvoju teoriju. Hint, nisu mogli svejedno.

Edited by Radalek
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Prva pobjeda Indijane ove sezone nakon sto je gubila na poluvremenu🤦

 

hajde što ih je sabonis mlatio, standardna njegova partija kada nema ko da ga čuva (možda je trebalo lebron više ali izgleda se on ovih dana time ne bavi), nego ih je levert urnisao, odvaljivao ih sve na prvom koraku, vozio do koša, cepao mrežice. hoću da kažem, lejkersi imaju nekoliko igrača sa reputacijom dobrih defanzivaca ali u suštini nemaju niti jednog koji može da preuzme igrača koji se zapali i malo ga zauzda.

 

nije vogel nešto posebno ovde kriv ali mislim da je to - to.

Link to comment
Share on other sites

Nije fer da se svaljuje na Vogela, kada je jasno ko treba da leti i odgovara za sve idiotske poteze i useravanje rostera

Evo pogledajte sta radi Zubac, 32+10 partija, trejdovan je za kofu govana pre par sezona u rivalski gradski klub. Clippersi su bez PG i Kawhija i sasvim dobro guraju, pobedili su ove iste Pacere i sad odigrali produzetak sa Denverom (dobili ih u tesnoj tekmi pre toga) dok smo mi popili vise od stoka razlike... 

--Ovaj poraz je stvarno bruka i sramota. Ali jedini razlog za vodjstvo tokom veceg dela tekme je Levertov foul-trouble, zbog kog je propustio veci deo utakmice, cim se zadrzao na terenu spalio nas je. Tim prosto nema talenta da igra bolje, a tako je kad trejdujes pola ekipe za prosecnog (mozda i ispodprosecnog) nba igraca koji ti je pojede pola capa. Pogledati samo kako igraju KCP, Trezz, Kuzz, Caruso, Sruder i sve je jasno. 

 

 Maloumni orangutan teskom mukom prebacuje 10 poena, pustaju ga samog i odmicu mu se po 3 metra i tako nam guse spejsing i napad. Ne moze vise ni zicer da ubaci niti da polozi malo zahtevniji sut oko obruca. Jeste bio nekad i mvp i respektabilni all-star/superstar igrac, uvek precenjen i flashy, al toliko se srozao poslednjih sezona a ove godine je dostigao karijerno dno i ovo je sad granicni starter, eventualno da udje s klupe i kao proba nekom energijom nesto, a ponistio je svaku mogucnost da se izgradi normalan roster. 

U pravu je Frenk sto je poceo da ga bencuje sve vise u poslednjih nekoliko utakmica, provalio je da ekipa bolje igra jer i ovi likovi poput Reavesa, Stenli Dzonsona ce da se bore i ponekad ce nesto i da ubace. Ekipa bolje igra sa  njim na klupi koliko god je ostatak rostera tanak talentom. Hvala ti za sve Frenki, bolje da ides odavde nego da treniras ludu budaletinu, i posle tebe da krive, niko nije to zasluzio. LeBron ako je aminovao njegov dolazak stvarno je umislio da je Jordan&Magic&Bird u jednom i da ima 25 godina i sam je odlucio da se zestoko posere na svoj legasi i baci jednu mvp-type sezonu u kantu za djubre.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...