Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

33 minutes ago, DameTIme said:

36 PTS, 12 REB, 5 AST
28 PTS, 6 REB, 6 AST
33 PTS, 12 REB, 5 AST
35 PTS, 16 REB, 10 AST
31 PTS, 10 REB, 7 AST
31 PTS, 7 REB, 9 AST
43 PTS, 12 REB, 3 AST
26 PTS, 13 REB, 8 AST
30 PTS, 12 REB, 11 AST
30 PTS, 6 REB, 4 AST

 

  Reveal hidden contents

MVP

 

Đ(Š)ana majka 🤗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, uini said:

takvi kao vi su oterali noleta iz australije 

Nego da mi danas prasnemo Francuze, a koliko god ja obožavao Noleta i imao vrlo lijepa iskustva sa svim svojim gostima iz Australije bez iznimke u ovom slučaju zaista moram ostati suzdržan iz prostog razloga jer niti sam pravnik a niti ne znam pojedinosti vezano za sam slučaj. Osim da mi je neizmjerno žao šta se sve to tako izdesavalo bez obzira čija je krivica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTIme said:

 

uini se sprda jer ne voli Janisa.

 

ne volim đanu, stvarno me duša zaboli kada neko napiše emvipi, jer mi je totalni terminator2

ali valjda ste do sada zaključili da bih napisao nešto smislenije, makar par redova, da sam pisao izistinski.

 

mislim, novaks - srbija - nikad -jugoslavija

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ne volim đanu, stvarno me duša zaboli kada neko napiše emvipi, jer mi je totalni terminator2

ali valjda ste do sada zaključili da bih napisao nešto smislenije, makar par redova, da sam pisao izistinski.

 

mislim, novaks - srbija - nikad -jugoslavija

 

Misliš da sam te shvatila ozbiljno? 😄 Rileks brate, bolje da se piše i o Janisu ocu i majci NBA nego o Lejkersima i Kingovom legasiju.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bodo said:

Ne znam da li je baš za sve najbolje ali za mene jest bez ikakve dileme 🤗. Ako ubodu tu četvorku u trejdu koji je čini mi se sve izvjesniji ovaj tim svakako ima sve ono što je potrebno da ode do kraja osim naravno ako ih povrede ili covid ne spriječi u tome.

Najbolje bi vam seo Grent. Moze da igra od SF-C, plus je elitan defanzivac, po mom misljenju najboljih igraca u odbrani na krilnim pozicijama, plus zna da isporucuje lepo u napadu.

 

Krece uskoro rasprodaja u Indijani.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dracarys said:

Najbolje bi vam seo Grent. Moze da igra od SF-C, plus je elitan defanzivac, po mom misljenju najboljih igraca u odbrani na krilnim pozicijama, plus zna da isporucuje lepo u napadu.

 

Krece uskoro rasprodaja u Indijani.

 

 

Grant svakako ali teško izvedivo gledano financijski. po pisanju medija i ljudi  koji su bliski klubu Covington bi bio neko optimalno rješenje gledano na odnos cena-kvalitet, zatim Young iz Spursa. Prvi je nešto jeftiniji i sa njim bi dobili puno više na spacingu. Mi dubinu imamo na 5 možda i najbolju u ligi ali pozicija PF je trenutno najveći nedostatak. Cam Payne je počeo pokazivati znakove života čim se počeo dovoditi u vezu sa potencijalnim tradom. Ne znam zašto nisu dali Justinu Jacksonu šansu. on bi meni bio  neko solidno  rješenje za 10ak minuta. ali ljudi u klubu valjda znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hajde da se ne pretvaramo da bi RoCo bio pojacanje na ovaj roster Sunsa. Thad je uvek pouzdan sljaker, ali nema nikakvog smisla trejdovati za takvog igraca. Fora je da se nadje upgrade za Crowdera, a ne da se dovode igraci koji u najboljem slucaju mogu da izdubliraju njegov ucinak. Ako mogu da vrate Craiga, to je otprilike jedno 76.5x bolji potez od dovodjenja bilo kog od ove pomenute dvojice, ako vec ne zele pravi trejd u kome bi morali nesto konkretnije i da daju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...